• FOREIGN COUNTRY INFO NOTE : BRITISH FOREIGN SECRET SERVICE MI6 WEB SITE HACKED FOR 2 OURS BY OUR HACKER TEAM "ASLAN NEFERLER"
  • Yayın Tarihi : 23 Ekim 2018 Salı
  • Kategori : YURT DIŞI & DIŞ ÜLKELERE GÖNDERİLEN BİLGİ NOTLARI


SPECIAL BUREAU NOTE : Our Hacker Team ASLAN NEFERLER, was an English Secret Service MI6 for a period of 2 hours of web site hacked today. Following the news about this matter. Since a period of British secret service President John Sawers's earlier comments negative and for MİT. The last release was the last straw. Our best answer in response to this nonsense hacker sites when you decided to close the operation. the world's safest, most protected sites sites allegedly failed to get back to normal and disabled for 2 hours. There are currently turned back to normal with the intervention of the authorities. Congratulations to all who contributed to the patriotic personnel in operation. FYI, the cheers.

NEWS LINK (TURKISH) : https://www.yeniakit.com.tr/haber/eski-baskani-turkiyeyi-hedef-almisti-turk-hackerlar-ingiliz-istihbarat-birimi-mi6yi-erisime-kapatti-532995.html

Erkut Ersoy

Intelligence Specialist

SPECIAL BUREAU FROM TURKIA

TURKISH

Değerli Yurtseverler,

Hacker Timimiz ASLAN NEFERLER, İngiliz Gzli Servisi MI6’nın web sitesini bugün 2 saat süre ile erişime kapattı. Bu konuda ki ilgili haber aşağıda.

Bir süreden beri İngiliz Gizli Servisi Başkanı John Sawers’ın MİT’e dair olumsuz ve propagandist açıklamaları bulunuyordu. Son açıklaması bardağı taşırdı. Hacker’larımız bu ikiyüzlülüğe karşılık olarak en iyi cevabın sitelerini kapatmak olduğuna karar verince operasyon yapıldı ve dünyanın en güvenli, en korunan sitelerinden olduğu iddia edilen site 2 saat boyunca normale alınamadı ve devre dışı kaldı. Şu an site yetkililerin müdahalesi ile normale dönmüş durumda. Operasyonda emeği geçen tüm yurtsever personeli tebrik ederiz.

Bilginize sunar, esenlikler dileriz.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

***

İNGİLİZ DIŞ İSTİHBARAT SERVİSİ MI6 WEB SİTESİ LİNKİ : https://www.sis.gov.uk

Daha önce Mossad'ın sitesini erişime kapatan Türk hacker grubu Aslan Neferler Tim, bu kez İngiliz istihbarat servisi MI6'yı vurdu.

İngiliz dış istihbarat servisi MI6’nın eski başkanı John Sawers, "Konsolosluğu bir şekilde dinliyor olabilirler ya da suikast timinin taşıdığı başka cihazlar dinlenmiş olabilir." açıklamasıyla Türkiye'yi hedef almasının ardından Aslan Neferler'in hedefi oldu.

Aslan Neferler Tim siber operasyonu kendi sosyal hesabından böyle duyurdu:


İLGİLİ HABER LİNKİ : https://www.yeniakit.com.tr/haber/eski-baskani-turkiyeyi-hedef-almisti-turk-hackerlar-ingiliz-istihbarat-birimi-mi6yi-erisime-kapatti-532995.html