• DUYURU : TÜM DÜNYADAKİ PARLAMENTOLARA, BASIN KURUMLARINA VE İSTİHBARATÇILARINA GÖNDERİLEN ALMAN NEO NAZİ HAREKETİNE DAİR ALMANCA bilgi notunu aşağıdan indirebilirsiniz.
  • Kategori : YURT DIŞI & DIŞ ÜLKELERE GÖNDERİLEN BİLGİ NOTLARI

DEĞERLİ YURTSEVERLER,

GEREK PKK, GEREK FETÖ VE DİĞER TERÖR ÖRGÜTLERİ, GEREK SÖZDE SOYKIRIM, GEREKSE EGE ADALARI GİBİ MİLLİ MESELELERİMİZE İLİŞKİN YURT DIŞINDAKİ OTORİTE VE YETKİLİLERE (YABANCI İSTİHBARAT SERVİSLERİ VE GÜVENLİK KURUMLARI, AVRUPA VE ABD PARLAMENTO ÜYESİ MİLLETVEKİLLERİ VE SENATÖRLER, ORDU MENSUPLARI VB...) BİRİNCİ ELDEN YAPTIĞIMIZ BİLGİLENDİRMELERİ www..ozelburoistihbarat.com SİTEMİZDEKİ MENÜ İÇERİSİNDE BULUNAN "YURT DIŞI & DIŞ ÜLKELERE GÖNDERİLEN BİLGİ NOTLARI" BÖLÜMÜNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

BİLGİLENDİRMELER VE BİLGİ NOTLARI TOPLAMDA YURTDIŞINDAKİ 7,719 ADRESE BİRDEN ULAŞMAKTADIR. 

27.06.2019 tarihinde 7,719 yabancı muhatabımıza gönderdiğimiz ALMANYA’DA CEREYAN EDEN NEO NAZİ HAREKETLERİNE DAİR ALMANCA bilgi notunu aşağıdan indirebilirsiniz.

AVRUPA PARLAMENTOLARI grubunda toplam 6,542 yabancı parlamenter ve siyasetçi bulunuyor. DÜNYA İSTİHBARAT SERVİSLERİ grubunda ise 1,171 yabancı istihbarat personeli bulunuyor.

WEB LİNK : https://groups.google.com/forum/#!forum/avrupa-parlamentolari

WEB LİNK : https://groups.google.com/forum/#!forum/world-intelligence-services

WEB LİNK : https://groups.google.com/forum/#!forum/usa-european-press-list


GÖNDERİLEN BİLGİ NOTU :

ANKÜNDIGUNG : Wir die türkischen Patrioten, Warnen Bundesrepublik Deutschland freundschaftlich vor allen rechtsradikalen und Neonazi Gruppen !!! /// https://www.ozelburoistihbarat.com/yurt-disi-dis-ulkelere-gonderilen-bilgi-notlari/ankundigung-wir-die-turkischen-patrioten-warnen-bundesrepublik-deutschland-fre-12161  

TÜRKÇESİ : TÜRK YURTSEVERLERİ ALMAN DEVLETİNİ NEO NAZİ GRUBU İÇİN DOSTANE BİR ŞEKİLDE UYARIYOR !!!