• DUYURU : KIBRIS RUM KESİMİNİN DOĞU AKDENİZ’DEKİ EGEMENLİK HAKLARIMIZA TECAVÜZÜNE DAİR İNGİLİZCE bilgi notunu aşağıdan indirebilirsiniz.
  • Kategori : YURT DIŞI & DIŞ ÜLKELERE GÖNDERİLEN BİLGİ NOTLARI

DEĞERLİ YURTSEVERLER,

GEREK PKK, GEREK FETÖ VE DİĞER TERÖR ÖRGÜTLERİ, GEREK SÖZDE SOYKIRIM, GEREKSE EGE ADALARI GİBİ MİLLİ MESELELERİMİZE İLİŞKİN YURT DIŞINDAKİ OTORİTE VE YETKİLİLERE (YABANCI İSTİHBARAT SERVİSLERİ VE GÜVENLİK KURUMLARI, AVRUPA VE ABD PARLAMENTO ÜYESİ MİLLETVEKİLLERİ VE SENATÖRLER, ORDU MENSUPLARI VB...) BİRİNCİ ELDEN YAPTIĞIMIZ BİLGİLENDİRMELERİ www..ozelburoistihbarat.com SİTEMİZDEKİ MENÜ İÇERİSİNDE BULUNAN "YURT DIŞI & DIŞ ÜLKELERE GÖNDERİLEN BİLGİ NOTLARI" BÖLÜMÜNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

BİLGİLENDİRMELER VE BİLGİ NOTLARI TOPLAMDA YURTDIŞINDAKİ 7,719 ADRESE BİRDEN ULAŞMAKTADIR. 

05.07.2019 tarihinde 7,719 yabancı muhatabımıza gönderdiğimiz KIBRIS RUM KESİMİNİN DOĞU AKDENİZ’DEKİ EGEMENLİK HAKLARIMIZA TECAVÜZÜNE DAİR İNGİLİZCE bilgi notunu aşağıdan indirebilirsiniz.

AVRUPA PARLAMENTOLARI grubunda toplam 6,542 yabancı parlamenter ve siyasetçi bulunuyor. DÜNYA İSTİHBARAT SERVİSLERİ grubunda ise 1,171 yabancı istihbarat personeli bulunuyor.

WEB LİNK : https://groups.google.com/forum/#!forum/avrupa-parlamentolari

WEB LİNK : https://groups.google.com/forum/#!forum/world-intelligence-services

WEB LİNK : https://groups.google.com/forum/#!forum/usa-european-press-list


GÖNDERİLEN BİLGİ NOTU :

ANNOUNCEMENT : MADE IN TURKEY ABOUT ILLEGAL PRACTICES OF ENERGY IN CYPRUS IS UNACCEPTABLE. ONLINE MATERIAL ABOUT YOUR ATTITUDE YOU !!!! ///

https://www.ozelburoistihbarat.com/yurt-disi-dis-ulkelere-gonderilen-bilgi-notlari/announcement-made-in-turkey-about-illegal-practices-of-energy-in-cyprus-is-unac-12221