• YOLSUZLUK DOSYASI : CHP, belgelerle ilgili 'Komisyon kurulsun' dedi, AKP'liler gülerek reddetti
  • Yayın Tarihi : 3 Aralık 2017 Pazar
  • Kategori : YOLSUZLUK & USULSÜZLÜK


ÖZEL BÜRO NOTU : DEĞERLİ YURTSEVERLER. BİZ BİLİYORSUNUZ ZAMAN ZAMAN ÇEŞİTLİ YOLSUZLUK YADA USULSÜZLÜK KONULARINI DİKKATİNİZE GETİRİYORUZ. BUNU YAPMAMIZDAKİ AMAÇ SİZCE NEDİR ? SİZCE BİZ İKTİDAR PARTİSİNİN DÜŞMANI MIYIZ ? AKPARTİ DÜŞMANI OLDUĞUMUZ İÇİN Mİ BU HABERLERİ YAYINLIYORUZ ? EĞER BÖYLE DÜŞÜNÜYORSANIZ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLÜRÜZ. GRUP OLARAK HİÇ BİR PARTİYE YAKINLIĞIMIZ YADA DÜŞMANLIĞIMIZ OLMADIĞINI SÜREKLİ AÇIKLIYORUZ. BU İFADELER WEB SİTEMİZDE DE BULUNUYOR. AYRICA PAYLAŞIMLARIMIZDAN DA BUNU TEYİD ETMİŞSİNİZDİR. BİZLER İÇİN ÜLKENİN ALİ MENFAATLERİ ÖNEMLİDİR. HEP SÖYLEDİK. HER KİM Kİ BU ÜLKE İÇİN YARARLI İCRAATLER YAPAR ALKIŞLARIZ. Kİ ÇOK TA ALKIŞLAMIŞIZDIR. AMA ÜLKE ZARARINA OLAN BİR İCRAAT GÖRDÜĞÜMÜZ DE DE ACIMADAN ELEŞTİRİRİZ. ÇÜNKÜ “AMİGO SEÇMEN YADA TARAFTAR” DEĞİLİZ. KÖRÜ KÖRÜNE DESTEK VERMEYİZ, SEBEPSİZ YERE DE ELEŞTİRMEYİZ. BİZİM İÇİN KİŞİLER DEĞİL GLOBAL ANLAMDA VATANIMIZ ÖNEMLİDİR. ŞİMDİ BU HABERİ YADA ÖNCEKİ YOLSUZLUK HABERLERİNİ OKUYAN BAZI KIT AKILLILAR HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BİZİ DÜŞMANLIKLA SUÇLAYACAKLAR. SUÇLASINLAR MÜHİM DEĞİL. BİZ SONUNA KADAR BU ÜLKENİN MENFAATLERİNE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ. BU HABERİ DE BU NEDENLE YAYINLADIK. ORTADA CİDDİ İDDİALAR VARKEN AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ÖNLERİNE GELMİŞ AKLANMA FIRSATINI GERİ TEPİP ŞAİBE İÇİNDE DEVAM ETME KARARI ALMIŞLAR. HALBUKİ DEMOKRATİK ÜLKELERDE BU TÜRDEN TEKLİFLERE BALIKLAMA ATLANIR. ÇÜNKÜ BU TÜR DURUMLAR İDDİANIN ÇÜRÜMESİNE VE İDDİANIN HEDEFİ OLAN PARTİNİN OY ORANINI MİSLİ İLE KATLAMASINA OLANAK VERİR. DEMEK Kİ AK PARTİ KOMİSYON TEKLİFİNİ RED ETTİĞİNE GÖRE ŞAİBELİ BİR DURUM GERÇEKTEN VAR. DİYE DÜŞÜNÜR SIRADAN BİR SEÇMEN. EĞER KORKULARI OLMASA KOMİSYONUN ARAŞTIRMA TEKLİFİ KABUL EDİLİRDİ DER SIRADAN BİR SEÇMEN. ÖZEL BÜRO GRUBU OLARAK BİZ DE AYNI FİKİRDEYİZ. AMİGO TARAFTARLAR KOMPLO TEORİLERİNE SARMAYA DEVAM ETSİNLER.

CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Twitter hesabından oylama sırasında çektiği fotoğrafı paylaştı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarıyla ilgili Meclis'te araştırma komisyonu kurulmasına yönelik önerge reddedildi. CHP Grup Başkanvekilleri Özgür Özel, Engin Altay ve Engin Özkoç imzasıyla TBMM Başkanlığı'na önerge sunulmuştu.

CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Twitter hesabından yaptığı açıklamada,"CHP’nin “yurtdışındaki şirketlerde olan para hareketleri araştırma” önergesi AKP oylarıyla reddedildi. AKP belgeleri araştırmak istemiyor" dedi.