• ŞEHİTLERİMİZ & GAZİLERİMİZ DOSYASI : TANRI BU ÜLKEDEN GERÇEK YURTSEVERLERİ MAHRUM BIRAKMASIN !!! İŞTE GERÇEK BİR YURTSEVER İŞADAMIMIZ !!!!!
  • Yayın Tarihi : 30 Haziran 2019 Pazar
  • Kategori : TERÖRLE MÜCADELE & ŞEHİTLERİMİZ ve GAZİLERİMİZ

Değerli Yurtseverler, 

Şehitlerimiz ve Gazilerimiz bu ülkenin en kıymetlileri. Onlar biz yaşayalım diye öldüler yada sakat kaldılar. Bu nedenle devlet ne kadar destek verip, önem atfediyorsa bizler de maddi olarak destek olamasak ta saygıda kusur etmemeli ve onların yadigarı ailelerini el üstünde tutmalıyız. Çünkü onlar bize kıymetlilerimizin emaneti.

Gerçek yurtseverlik böyle belli olur. 

Derken bugün LINKEDIN PORTALI’nda bu düsturumuza uyan gerçek bir yurtseverin paylaşımını gördük ve çok mutlu olduk. Saygıdeğer beyefendi Ufuk Can bey firmasından mal alacak olan Şehit ve Gazi ailesine ihtiyacı olan üründen ücret almama, hatta kargosunu dahi kendi cebinden ödeme kararı almış. Ayrıca Asker ve ailelerine de % 30 ekstra indirim yapacaklar.


Bu onurlu ve duygulandıran kararı ÖZEL BÜRO EKİBİ olarak yürekten tebrik ediyor, gerçek yurtsever Ufuk Can beye de bol kazançlar temennisiyle saygı, sevgi ve selamlarımızı iletiyoruz. 

Allah gerçek yurtseverleri başımızdan eksik etmesin !!!!

Saygılarımızla, 

ÖZEL BÜRO GRUBU