• Anasayfa
  • /
  • PKK ÖRGÜTÜ DOSYASI : PKK'LI SANATÇI AHMET KAYA VE AK PARTİ'NİN AHMET KAYA HAYRANLIĞI

Değerli Yurtseverler,

AK PARTİ’nin terör ve terörist ile mücadelesini yakından takip ediyoruz. Yoğun bir mücadele var son zamanlarda bunu takdir ediyoruz. Ama bir taraftan bir tuhaflık ta var. Terörist ile mücadele ediyoruz diyorlar ama bir numaralı PKK SEMPATİZANI sözde sanatçı AHMET KAYA’yı mezarı başında ziyaret ediyorlar.

Tamam şarkılarını biz de biliyoruz, güzel şarkılar. Ama sanatını siyaset ile bezemiş, her şarkısında KÜRDİSTAN DAĞLARI’nı anlatan, PKK militanlarına ağıt yakan bir adamın mezarını ziyaret etmek ne demektir ? Bu duruma BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU denir.

İşte aşağıda Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın, Ahmet Kaya'nın Mezarı başındaki fotoğrafı ve haberi. Önce bu haberi okuyun sonra da AHMET KAYA gerçeğini bir de bizden dinleyin.

KAYNAK : https://www.haberler.com/kalin-ahmet-kaya-nin-mezarini-ziyaret-etti-10258669-haberi/

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ahmet Kaya'nın Mezarını Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim KalınParis'teki Père-Lachaise mezarlığına giderek sanatçı Ahmet Kaya'nın mezarını ziyaret etti.AHMET KAYA'NIN MEZARI BAŞINDA DUA ETTİ

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Kalın ve beraberinde Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa ile beraber geldiği Pere Lachaise Mezarlığında yatan Ahmet Kaya'nın mezarı başında dua edip rahmet diledi. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kalın, "Öncelikle vefatının yıl dönümünde Ahmet Kaya'yı mezarı başında tekrar rahmetle, minnetle yad ediyorum. Ahmet Kaya Anadolu topraklarının yetiştirdiği yüreği büyük zengin yetenekli sanatçılardan bir tanesiydi, tabii burada hüzünlü bir gurbet hikayesi var. Zira ülkesini vatanını toprağını, o toprağının taşını suyunu güneşini rüzgarını bu kadar seven bir insanın ahir ömründe yurt dışında vefat etmesi aslında çok hazin bir hikaye, bizdi gurbet kelimesiyle gariban kelimesi garip kelimesi aynı kökten gelir" dedi.

"28 ŞUBAT'TA BAŞÖRTÜSÜ MAĞDURU OLAN KARDEŞLERİMİZİ SAVUNDU"

Kalın, "Sazıyla sözüyle şiiriyle her zaman haklının yanında oldu. Yeri geldi bu ülkenin namuslu solcularını sağcılarını savundu, yeri geldi 28 Şubat'ta başörtüsü mağduru olan bayan kardeşlerimizi savundu yeri geldi yine 28 Şubat sürecinde bir şiir okuduğu için hapse mahkum edilen cumhurbaşkanımızı Pınarhisar'a uğurlayan o kutlu topluluk içerisinde yer aldı. Duruşu hep bu ülkenin milli değerleri tarihi, coğrafyası irfanı üzerine kuruluydu ve müziğin evrensel dilini kullanarak aslında ülkemizin hikayesini anlattı eserlerinde yorumlarında bestelerinde o yüzden de insanımızın kalbinde bir taht kurdu. Fikri görüşü ne olursa olsun kentli olsun köylü olsun genç olsun yaşlı olsun. Bu nimete vasıl olmak diyeyim. Her sanatçının arzu ettiği ama herkesin belki ulaşamadığı aslında büyük bir makamdı. Ahmet Kaya'yı bu yönüyle de tekrar rahmetle andığımızı yad ettiğimizi ben ifade etmek istiyorum. Tabii yıllar geçti vefatının üzerinden özlüyoruz" dedi."AHMET KAYA DA KORKU İKLİMİNİN İÇİNDE HAKSIZLIĞA MARUZ KALDI"

Kalın, "28 Şubat o dönemde mağdur olan on binlerce insan gibi Ahmet Kaya da o korku ikliminin içinde bu haksızlığa maruz kaldı ve sanatını müziğini özgürce icra edip ülkesini daha iyi noktalara taşımak için Türk'ü, Kürdü, Çerkez'i, Arap'ı dindarı, sağcısı, solcusu, köylüsü kentlisi, doğulusu, batılısıyla bütün Anadolu insanını kucaklamaya çalışan bir çığlık iken maalesef böyle büyük bir haksızlıkla karşı karşıya kaldı. O günlerden bu günlere çok şey değişti. Artık bunların da biz muhasebesini yapıyoruz bu tür dönemlerin tekrar yaşanmaması için birlik beraberlik içerisinde çalışıyoruz. İşte o zaman Ahmet Kaya'nın hapse gönderdiği cumhurbaşkanımız bugün bu ülkenin başında, 15 yıldır Bu ülkeyi Başbakan ve Cumhurbaşkanı yönetiyor. Kendisi de Ahmet Kaya'yı hep çok sevmiştir hep hayırla yad eder. Ara ara konuşma fırsatımız olduğunda da bahsi geçer. İnşallah o günlerin bir daha yaşanmaması için hele ki böyle kıymetle sanatçılarımızın bu tür haksızlıklara maruz kalmaması hepimizin el birliğiyle çalışmaya devam etmesi gerekiyor" diye konuştu.Ahmet Kaya'nın Gerçek Yüzü

Son zamanlarda Ahmet Kaya’nın adı, medyada sıkça yer almaya başladı. Çünkü bu hafta içinde, ölüm yıldönümü nedeniyle Ahmet Kaya için hazırlanan anma programı oldukça dikkat çekici açılımları beraberinde getirdi. Bir zamanlar devlet ve Türklük karşıtı konuşmaları nedeniyle herkesin karşı olduğu bu kişi, nedense son günlerce masum kardeşlik türküleri söyleyen bir sanatçı gibi anılıyor. Hazırlanan programa sanat ve politika alanından ünlü isimlerin katılması yoluyla, Türk milletinde gerçek yüzünü aşağıda açıklayacağımız Ahmet Kaya hakkında bir sempati oluşturulmaya çalışılıyor. 

Ahmet Kaya’ya karşı tutum geliştirenlerin temel hareket noktası, bu kişinin yaşamı boyunca Türklük ve Türkiye aleyhtarlığı yapmasıdır.

Her fırsatta “barış ve kardeşlik” nutukları atıyor gibi görünse de, özellikle yurt dışındaki konserlerinde apaçık PKK sempatizanı olduğunu gösteren açıklamalar yapmış, terörist ağzıyla şarkılar söylemiştir. Evet bunlar uydurma değildir ve hepsi, aşağıdaki videoda göreceğiniz üzere belgelerle kanıtlanabilir bilgilerdir. 

VİDEO LİNK : Türkiye’de yaptığı bölücü konuşmalar nedeniyle yurt dışına kaçan Ahmet Kaya, Türkiye’ye her konserinde kan kusmuş, Almanya’da görüntülendiği ilk günlerde Türkiye’den kaçarken yanında ne getirdiği sorulduğunda
“Arabam şerefsizlerin ülkesinde kaldı.” diyerek Türklere apaçık “şerefsiz” diyerek hakaret etmiştir. Paris’teki bir konserine girilen kapıya “Türkler ve köpekler giremez” tabelasını, yine Ahmet Kaya‘nın kendisi astırmıştır. Bir konuşmasında “Dağdaki adamın -ki bunlar terörist oluyorlar- paraya ihtiyacı var.” demiştir. Berlin ve Münih’te yaptığı tüm konserlerde şerefsiz Apo’nun posterinin altında sahneye çıkmıştır. Yine yukarıdaki videoda izleyebileceğiniz bir konserinde “Kürdüz sonuna kadar, kürdüz ölene kadar, vallahi APO‘yu özledik!” sözlerinin sıkça tekrarından oluşan bir şarkıyı binlerce PKK sempatizanıyla birlikte söylemiştir. 

Hâlâ “Biz Ahmet Kaya’yı kişiliği için değil, sanatçılığı için dinliyoruz.” diyen gafiller olacak mıdır acaba? Türklüğe ve Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına böylesine diş bileyen azılı bir hainin kürtçülük propagandasını “sanat” diye nitelendirenler, bu adamı (?) övenler karşısında susmaya devam edecekler mi? Neşet Ertaş’ın adını unutmaya başlayan milletimiz, bir bölücüyü başına tac yapma çabasının arkasındaki derin oyunu fark etmeyecek mi hâlâ? 

Lütfen bu haini artık dinlemeyin, dinletmeyin ve yukarıdaki videoyu çevrenizdeki herkese izletin !!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

TERÖR