• Anasayfa
  • /
  • FETÖ ÖRGÜTÜ DOSYASI /// Paylan’ın ‘suikast listesi’ iddiasına takipsizlik : Delil elde edilemedi


ÖZEL BÜRO NOTU : UÇANDAN KAÇANDAN HABERİ OLAN MİT’İN FETÖ’NÜN HAYALET GİBİ DOLAŞAN SUİKASTÇİLERİNDEN HABERİ OLMASI İÇİN YİNE BİR RUS BÜYÜKELÇİSİNİN Mİ ÖLMESİ GEREKİYOR. BİZ ÖZEL BÜRO GRUBU OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPTIK VE SAVCILIK BİRİMLERİNİ BU SUİKAST BİRLİKLERİ İÇİN UYARDIK. GEREKEN ÖNLEMLERİ ALMIYORLARSA KENDİLERİ BİLİR. DİLEYENLER AŞAĞIDAKİ LİNKTEN OKUYABİLİR. 

İHBARIMDIR : FETÖ ÖRGÜTÜ'NÜN TETİKÇİ OLARAK KULLANMAK İSTEDİĞİ SANIK ERKUT ERSOY'UN ÖRGÜT HK. AÇIKLAMALARI ///

http://www.ozelburoistihbarat.com/Content/images/archieve/ihbarimdir-feto-orgutunun-tetikci-olarak-kullanmak-istedigi-sanik-erkut-ersoy-4e3fa39b-5512-409a-b2e6-0a5ecfe1d904.pdf

Paylan’ın ‘suikast listesi’ iddiasına takipsizlik : Delil elde edilemedi

Paylan, Avrupa’da yaşayan Türkiye kökenlilere yönelik bir ‘suikast listesi’ hazırlandığına dair bir istihbarat aldığını anlatmış, bu kişiler arasında gazeteciler, yazarlar, akademisyenler, kanaat önderleri olduğunu kaydetmişti.

Alman emniyeti, Paylan’a “Tehlike durumundan haberdarız” diyerek yanıt vermişti. Paylan’ın iddiaları üzerine soruşturma açılmıştı.

Paylan savcılık ifadesinde, bazı kişilere suikast düzenleneceğine dair elinde belge olmadığını, duyumları bulunduğunu söylemişti.

Hürriyet’ten Mesut Hasan Benli’nin haberine göre, kararda şöyle denildi: “Paylan’ın bazı Avrupa ülkelerinde yaşanan olaylar neticesinde yapmış olduğu muhakemesine dayanan, şahsi kanaat ve düşüncelerini içeren soyut iddia ve beyanlar dışında delil elde edilmediği anlaşılmıştır.”

TERÖR