• Anasayfa
  • /
  • FETÖ ÖRGÜTÜ DOSYASI : FETÖ’den ayrılmak isteyenlere peygamber yalanı !


FETÖ’den ayrılmak isteyenlere peygamber yalanı ! 

ByLock yazışmaları deşifre edilen FETÖ’cüler, şimdi de FANDOM adlı uygulamayla haberleşerek, örgüt üyelerinin itirafçı olmaması için peygamberimizin adını kullandıkları ortaya çıktı. 

HAİNLER BYLOCK DEŞİFRE OLUNCA ŞİMDİ DE FANDOM’U KULLANMAYA BAŞLADI

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından başlatılan geniş çaplı operasyonlarla devletten temizlenen ve haklarında başlatılan soruşturmalar sonrası tutuklanan FETÖ’cülerin yeni haberleşme sistemi FANDOM’u kullandıkları belirlendi. Telefona indirilen FANDOM adlı uygulamayla örgüt içi haberleşmeyi sağlayan FETÖ’cülerin bu yeni yöntemi de istihbarat birimleri tarafından kısa sürede fark edildi.

İTİRAFÇILARI ENGELLEMEK İÇİN  

Örgüt içinde moral ve motivasyonun yüksek tutulması, çözülmelerin ve itirafların önlenmesi için kullanılan bu yeni haberleşme programında yapılan paylaşımlar ise dikkat çekti. İstihbarat birimleri tarafından ele geçirilen yazışmalarda FETÖ’nün cezaevindeki örgüt üyelerinin itirafçı olmalarını önlemek için Peygamber Efendimizin ismini bile kullanmaktan çekinmediği görüldü. 

TAHLİYELERİ  PAYLAŞIYORLAR 

FETÖ’cülerin moral ve motivasyonun yüksek tutmak için yaptıkları bunlarla da sınırlı değil. Paylaşımlarda 81 ildeki FETÖ davaları tek tek takip edilerek buralardaki mahkemelerde verilen bir tahliye kararını bire paylaşarak içeridekilere mesaj veriliyor. 

TUTUKLULARI MESAJLARLA KANDIRIYORLAR FANDOM’DAN

YAZILAN UYDURUK RÜYALAR

- Peygamber Efendimiz (sav) bir yarbay abimiz çok üzgünken koğuşuna geliyor yatağına oturuyor. “Sabredin, az kaldı diyor” ona teselli veriyor. 


- Peygamber Efendimizi (sav) rüyasında görüyorlar. Erkeklere siyah başlık eşlere de beyaz başlık takıyormuş. Neden bize siyah onlara beyaz diye sormuşlar. Siz askersiniz savaş ehlisiniz onlar da siz cezaevindeyken çok sabrettiler. O yüzden size siyah onlara beyaz demiş. 


- Efendimiz (sav) Cennet’in kapısında yoklama alır gibi duruyormuş Silivri’den gelenler Sincan’dan gelenler diye karşılıyormuş içeri almak için. Bir abi “eşlerimiz ve çocuklarımız nerde” diye sormuş. Efendimiz (sav) onlar sizden önce içeri girdiler demiş. 


- Bir abi çok bunaldığı bir an itirafçı olmaya karar vermiş. Rüyasında Efendimizi (sav) görmüş. Efendimiz (sav) kolunu sıkıyormuş. Abi uyandığında kolları kızarıkmış. Abi itirafçı olmaktan vazgeçmiş.


- Peygamber Efendimizi (sav) koğuşta çok ağlarken görüyorlar. “Neden ağlıyorsun Ya Resul Allah” diye soruyorlar. “Size çok zulmettiler ondan ağlıyorum” diyor. 


- Cezaevindeki bir abi çok üşüyormuş. Peygamber Efendimiz (sav) yanında bir bayanla abiye örülmüş bir çorap veriyor. Sonra abiyi Cennete götürüyorlar. Orada önemli zatların köşklerini gösteriyorlar. Abı ben uyanınca burada gezdiğimi nasıl bileceğim peki diyor. Efendimiz de uyandığında gardiyan seni çağıracak avukatın gelecek ve saat 11.35 olacak demiş. Abi uyandığında gardiyan avukatın geldi diye abiyi çağırmış. Abı saat kaç demiş. Gardiyan da 11.35 demiş.

TERÖR