• FETÖ ÖRGÜTÜ DOSYASI /// Adnan PELVANLAR : Fetullah Gülen, ABD’yi yöneten Siyonist-Evanjelist bankerlerin, tefecilerin maşasıdır…!
  • Kategori : TERÖR

Adnan PELVANLAR : Fetullah Gülen, ABD’yi yöneten Siyonist-Evanjelist bankerlerin, tefecilerin maşasıdır…!

E-POSTA : adnanpelvanlar2@gmail.com

İstanbul, Gaziosmanpaşa’da, gençlikte çayırlarda birlikte top oynadığım Mehmet’le yıllar sonra 1990’ların başında karşılaşmıştım. İlkokul mezunu Mehmet, Fetullahçıların toplantılarına katılıyormuş; “bana sen de gel, katıl” dedi. Sonra telefonla da arayıp toplantılara gelip gelmeyeceğimi sordu. Ben de sonunda “tamam gelirim” dedim.

G.O.Paşa’da eski Adliye binası civarında bir apartmanın 1. veya 2. katındaki toplantılarına gittim. Toplam 8-9 kişilerdi. İçlerinden biri, 30 yaşlarındaki bir kişiyi göstererek “bugünkü konuşmacımız (adını hatırlayamadım) … hocamız” dedi.

Hocaları(!!) konuşmaya başladı: “Hoca Efendi (yani Fetullah Gülen) … dedi ki…!”, “Peygamber efendimiz, demiştir ki…”,Bedî-üz-Zaman (yani Saidi Kürdi veya Saidi Nursi) demiştir ki…!”

Derken, Hocaları sohbeti derinleştirdi: Hoca (Fetullah) Efendimiz bakın ne diyor: ‘Biz Yahudilere de Hıristiyanlara da kafir diyemeyiz. Çünkü onlar da Allah’a inanıyorlar! Allah’a inananları düşman gibi göremeyiz!’”

Sözde Hocaları, bu açıklamayı üstüne basa basa iki kez tekrarladı! Amaç belliydi; İnsanları, Dinlerarası Diyaloga hazırlamak…!

Konuşma bittiğinde soru sormaya hazırlanırken, sözde Hoca hemen kalktı çıktı, gitti…!

Geride kalanlara sordum: “Bu ne demek oluyor? Yahudilere, Hıristiyanlara kafir demeyelim de peki, bunlar Müslümanlara nasıl bakıyor, nasıl davranıyor? Dostça mı, düşmanca mı? Geçmişten bugüne yaşananlar önümüzde…! dedim ama kimseden ses çıkmamıştı.

Mehmet’e, “Fetullahçıların hedefi nedir?” diye sorduğumda: “Anadolu İslam Devleti kurmak” demişti.

15 Temmuz’da FETÖ’nün Hava Kuvvetleri İmamı olduğu anlaşılan Adil Öksüz’ün, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi iken hazırladığı tezde; Kur’an’daki Yahudi ve Hristiyanlarla ilgili ayetleri çok sert bulduğunu, bu deyişin bugünün Yahudi ve Hıristiyanlar için kullanılmasının şart olmadığını öne sürmüştü.  https://www.milligazete.com.tr/haber/885127/oksuz-ayetleri-cok-sert-bulmus

Demek, Anadolu İslam Devleti’ni kurabilselerdi; Kur’an’ı, Tevrat- Kabala-Talmud-İncil karışımı bir kitaba dönüştüreceklerdi. Öyle ya Tevrat da binlerce yıl içinde tekrar tekrar yazıla yazıla 5 kitaba çıkmıştı. Bu şekilde zihinleri karıştırılmış insanlarımızın da Nil’den Fırat’a kadar olan toprakları, Tanrı’nın Seçtiği Irka(!!); Yahudilere vaat ettiğini, Tevrat’a göre kabul etmeleri çok kolay olacaktı.

Tüm bunların kılıfı; Dinlerarası Diyalog’du; hedefleri ise Hz. Muhammed’siz bir İslam veya “Ilımlı İslam” ile “Tek Dünya Dini”ne geçiş idi… “Tek Dünya Dini” ve “Finans Gücü” ile de egemen oldukları “Tek Dünya Devleti”.

1999-Haziran’da Avrupa Serbest Bölgesi A.Ş.den sorumlu yönetim kurulu üyemiz vefat edince, yönetim kurulu üyesi olarak sorumluluk bana geçmişti. Şirket’e gittiğim ilk gün o tarihte pazarlama müdürü olan Zafer bey “Adnan bey, ilk işe başlayan 6 arkadaşımızın yerine, içimize 6 Fetullahçı sızmış durumda” dedi. 6 kişinin özgeçmişlerini inceledim; başladıkları işle ilgili hiçbir bilgi ve deneyimleri yoktu. İlk işe başlayıp çıkarılan 6 kişinin de kumpas mağduru oldukları açıktı. Her kurumu ele geçirmek Fetöcülere verilen görevmiş.! Ertesi gün, 6 Fetullahçı da işten çıkarıldı.

Vahşi Kapitalizm/Neoliberal ekonomi modeli, dünyanın en zenginlerinden Siyonist/Evanjelist Rockefeller tarafından kurulmuş Chicago Üniversitesi’nde geliştirilmiştir. 

Chicago Üniversitesi bünyesinde,   neoliberal ekonomi teorisyenlerinin adını taşıyan: “Gary Becker- Milton Friedman Ekonomik Araştırmalar Enstitüsü” bulunmaktadır. http://bfi.uchicago.edu/

2010’lu yıllarda Fetullah Örgütünün Fatih Üniversitesi- Ekonomi Fakültesi’nin web sayfası, “Gary Becker- Milton Friedman Ekonomik Araştırmalar Enstitüsü” web sayfasının kopyası idi. (http://econ.fatih.edu.tr/ -web kapalıdır)

Her iki web sayfasında, Yahudi asıllı Milton Friedman’ın vahşi kapitalizm/neoliberalizmi öven, devleti yeren sözleri vardı: “Federal Hükümeti Sahra Çölüne bakmakla yükümlü kılarsan, 5 yıl içerisinde kum kıtlığı olur,Birçok insan devletin tüketiciyi korumasını istiyor. Çok daha acil bir problem tüketiciyi devletten korumaktır.” Milton Friedman

Yani, Fetullah’ın okullarında gençlerimize, Küresel Siyonist/Evanjelist tefecilerin istediği eğitim veriliyordu.

Yine o yıllarda, Fetullah’ın Zaman Gazetesi ve Samanyolu TV’sinin ABD-İsrail ile birlikte baş düşmanları; Türk Ordusu, Saddam, Kaddafi, Esad, İran idi. Türk Ordusunu FETÖ’nün Ergenekon, Balyoz kumpaslarıyla, Irak’ı ABD Ordusu ve içteki tarikatlarla, Kaddafi’yi içteki satın alınmış aşiretler ve NATO ile vurdular. Esad’ın ülkesinde iç savaş çıkardılar. Şimdi sıra İran’da… Sonra tekrar Türkiye…! Büyük İsrail kurulana kadar katliama devam edecekler.

Ülkemiz 40 yıldır küresel tefeciler tarafından neoliberal ekonomi ile soyulurken, Orta Doğu’da milyonlarca Müslüman katledilirken gıkını çıkarmayan Fetullah, dinimizle, okullarıyla, uydurma vaazlarıyla kandırdığı gençlerimize, Ordumuzu sırtından vurdurdu, emniyet ve yargı kurumlarımızı yerle bir ettirdi, 15 Temmuz’da da ülkemize son darbeyi vurdurmak istedi…