• DARBEDEN NOTLAR /// HAMZA MERCANOĞLU : FETÖ'nün kirli oyununa dikkat !
  • Yayın Tarihi : 1 Ağustos 2016 Pazartesi
  • Kategori : TERÖR


15 Temmuz darbe kalkışması sonrası deşifre olan ihanet örgütü, Devlet kurumlarından hızlı bir şekilde tasfiye edilmeye başlandı. Bu eşkıya çetesinin kurumlardaki tehlikeli varlığına yıllardan beridir dikkat çeken yazılar neşrettim.  Özellikle Milat Gazetesinde daha önceki yazılarıma göz atarsanız, özellikle 17-25 Aralık sonrası bu örgütün CİA ve MOSSAD ile ciddi bağlantılarının olduğunu ve tam bir ihanetin orta göbeğinde yer aldığına vurgu yaptım. Buna bağlı olarak en çokta yargı ve emniyet ayağında çok ciddi bir yığınak yaptıklarını söyleye geldim.

Bir başka husus daha vardı ki, buda en az diğerleri kadar önemliydi. Bu örgüt ciddi manada finansal gücüne sahipti ve yine AK Parti yerel teşkilatlarında önemli bir yer tutuyordu. Başta yaşadığım şehir Gaziantep olmak üzere, Teşkilat yöneticilerini ve yerel yöneticileri sürekli uyaran yazılar neşrettim. Takdir edersiniz ki, Cumhurbaşkanımız bile bu mücadelede yeterince ciddiye alınmadı, uyarılarına gereken hassasiyet gösterilmedi maalesef.

Devletin girilmedik hiçbir kurumunu bırakmayan bu sinsi örgüt, uyuyan hücreler olarak halen mevcudiyetini korumaktadır. Herhangi bir bilgiye dayanmasa da, bu örgütün eliyle kurumlara yerleştirilen militan sayısının 200 Bin kişinin üzerinde olduğunu düşünüyorum. Zira onlarca dershane ve özel okullar marifetiyle, sorular çalınarak her yıl binler değil, on binlerce kişi yerleştiriliyordu.

Mesela Emniyet bunların en kolay adam yerleştirdikleri kurumların başında geliyordu. Adeta her yıl mevcut alım kontenjanının neredeyse %90'lık bölümü “ Fetoşyan”ın Rüyasında gördüğü! soruların kendilerine verildiği kişilerden oluşuyordu. 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası görevden alınan ve gözaltına alınan emniyet mensuplarının sayısıyla kıyas edildiğinde, hala ilişilemeyen on binlerce Fetö militanı  emniyet mensubunun olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca bu hain örgütün elebaşısı şerefsiz F. Gülen, verdiği fetva ile “ Gerekirse beni kötüleyin, onlardan gibi görünün kendinizi kurtarın”  Diyerek, her zaman olduğu gibi “ Takiyye ve namertlik” yapmalarını öğütlemiş. Bununla beraber Türkiye genelinde yeni bir strateji hayata geçiren hainler, Anti-Paralel kişileri Paralel iftirasıyla itibarsızlaştırma metodu güderek, bu arada kendi hainliklerini perdelemeye çalışıyorlar.

Bununla ilgili Gaziantep ve diğer şehirlerde münferit birkaç hadise benim kulağıma geldi. Hakeza Üniversitelerde aynı şekilde türlü tezgahlara sahne olmaktadır. Mesela Rektör atamalarının yapıldığı bu süreçte çok dikkat edilmelidir. İhanet şebekesinin tüm oyunları deşifre edilerek anında karşılığı verilmelidir. Açık ve net söylüyorum, kim ki bu alçaklara bir gram merhamet eder, bilsin ki, merhametin ırzına geçer! Bu hainlerin yüreklerinde zerre miskal Allah korkusu olmadığı gibi, insanlık adına, merhamet adına en küçük bir şube bile bulunmamaktadır.

Tamamen CİA ve MOSSAD tarafından eğitilen örgüt elemanları tamamıyla mekanik bir çalışma sistemine sahip, adeta birer “ Robotturlar” Eğer Darbe gerçekleşmiş olsa idi emin olunuz ki, an itibarı ile bu ülkenin yarısından fazlası, toplu mezarlarda, hapishanede işkencelerde, açık stadyumlarda esir kamplarında olacaktı. Bu alçaklara asla merhamet edilemez.

Bu yetmeyecekti, ülkemizi büyük bir iç savaşın içerisine sokacaklardı. ABD ve NATO Ülkelerinin emirlerine kusursuz itaat etmekle yükümlü FETÖ,nün varlık sebebi zaten budur. Alçaklık ve ihanette sınır tanımayan bu örgüt, tarihsel süreç içerisinde ortaya çıkmış en tehlikeli yapılanmadır. Zira, maksadına ulaşmak için her şeyi mubah göre, karakteristik bir karaktersizliğe sahipler. Her türlü yalanı su içer söyleyebilirler. Sizin yanınızda sizden çok daha fazla “ Reisçi” olurlar ve sizde şaşar kalırsınız. Şimdi meydanlarda bunlardan bazılarını görüyorum, ellerindeki bayraklar herkesinkinden daha büyük ve kumaşı daha kaliteli! En ön saftalar, boğazlarını yırtarcasına bağırıyorlar “ Recep Tayyip Erdoğan”… Tekrar söylüyorum “ Takiyyeci hainlere dikkat”…