• MK ULTRA PROJESİ /// İBDA-C ÖRGÜTÜ ESKİ LİDERİ Salih Mirzabeyoğlu : Bana bir şey olursa bilin ki Telegram'dan
  • Yayın Tarihi : 16 Mayıs 2018 Çarşamba
  • Kategori : TELEGRAM


İBDA-C ÖRGÜTÜ ESKİ LİDERİ Salih Mirzabeyoğlu : Bana bir şey olursa bilin ki Telegram'dan

YENİNDER Başkanı Burak Çileli, Salih Mirzabeyoğlu’nun sağlık durumuyla ilgili basında yapılan spekülasyonlara açıklık getirdi. Mirzabeyoğlu’nun beyin ölümünün gerçekleşmediğini söyleyen Çileli, ümitli olduklarını belirterek sevenlerinden dua istedi. Çileli, Mirzabeyoğlu'nun beyin kanaması geçirmeden 1 ay önce yakın bir arkadaşını aradığını ve görüşmenin özellikle kayda alınmasını isteyerek kendisine bir şey olması durumunda bunun telegram işkencesinden kaynaklandığını söylediğini aktardı.

Yalova’daki yazlık evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılan mütefekkir Salih Mirzabeyoğlu’nun sağlık durumu ile ilgili geçtiğimiz günlerde basında çıkan ‘öldü’ haberleri ile ilgili yeniakit.com.tr’ye önemli açıklamalarda bulunan YENİNDER(Yeni Nizam Yeni İnsan Derneği) Başkanı Burak Çileli, Mirzabeyoğlu’nun beyin ölümünün gerçekleşmediğini ve hayati fonksiyonlarının devam ettiğini söyledi. Mirzabeyoğlu’nun hastaneye kaldırıldıktan sonra başlangıçta vücudunda reflekslerin gözlemlenmediğini ve nefes alış verişlerinde de problem olduğu için hemen ameliyata alınmadığını belirten Çileli, daha sonradan Mirzabeyoğlu’nun nefes alışverişlerinin düzeldiğini ve gece saat 2 civarında ameliyata alındığını aktardı.

 

"BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞMEDİ, DURUMU KRİTİK"

 

Doktorların ilk andaki 'beyin ölümü gerçekleşti' açıklamasının yanlış anlaşıldığını belirten Çileli, bundan dolayı basında ‘öldü’ haberlerinin yayıldığına dikkat çekti. Söz konusu haberleri yalanlayan Çileli, Mirzabeyoğlu’nun son sevk edildiği hastanedeki doktorların kanaatine göre beyin ölümünün gerçekleşmediğini, kalbinin attığını, diğer organlarının normal fonksiyonda çalıştığını ve nefes alıp verebildiğini söyledi. Ancak kritik durumun devam ettiğini belirten Çileli, Mirzabeyoğlu’nun sevenlerinden dua beklediklerini söyledi.

 

MİRZABEYOĞLU: BANA BİR ŞEY OLURSA TELEGRAMDAN...

 

Çileli, Salih Mirzabeyoğlu’nun beyin kanaması geçirmesinde 19 yıldır kendisine uygulanan zihin kontrolü işkencesinin etkisi olabileceğine dikkat çekti. Çileli, Mirzabeyoğlu’nun beyin kanaması geçirmeden 1 ay önce yakın görüştüğü arkadaşlardan birini telefonla aradığını ve bu konuşmasının belgelenmesi için kayda alınmasını istediğini aktardı.

 

Söz konusu ses kaydında Mirzabeyoğlu, TELEGRAM (zihin kontrolü projesi) etrafında kendisinin vücut fonksiyonlarıyla oynandığını belirterek "Vücudum sapa sağlam. Bende bir şey yok. Eğer başıma bir şey gelirse bilin ki bu TELEGRAM’dan" diyor.

 

 SALİH MİRZABEYOĞLU KİMDİR?  

yeniakit.com.tr