• KİTAP TAVSİYESİ : Kara Tutku /// YAZAR : Christine Feehan /// Pdf E-kitap
  • Yayın Tarihi : 19 Ekim 2018 Cuma
  • Kategori : TAVSİYELER & ANALİZLER (KİTAP - DERGİ - FİLM - SOSYAL MEDYA - BELGESEL - DİZİ - SİTE - PROGRAM - ŞARKI - EĞİTİM)


Christine Feehan Kara Tutku Pdf E-kitap indir

"Feehan, Karpatyalı vampirleri canlı ve tutkulu bir şekilde anlatırken, ne kadar hünerli olduğunu anlatıyor."
-Publishers Weekly-
 

"Tatmin edici bir macera ve romantizm… Aşk ve tehlikenin çekici kombinasyonu, Feehan’ın son kitabında yer alıyor."
-Booklist-

Yedi yıl önce Doktor Shea O ‘Halloran, o güne kadar şahit olmadığı tüyler ürpertici bir acıyla kıvrandı. Adeta işkenceye maruz kalmıştı. En sonunda ızdırabı sona ermiş ama bu deneyimi asla unutmamıştı. 

Shea bütün ömrünü onu yavaşça öldüren, nadir görülen genetik kan hastalığına çare bulmaya adamıştır. İki adam ona yaklaşıp kendisini vampirlikle suçladığında Shea’nın bazı soruları yanıtlanmaya başlar.

Hayatı pahasına kaçar ve açıklayamadığı bir histen dolayı, Romanya’ya gider. Kadim olanlardan Jacques Dubrinsky bu hissi açıklayabilecek yegane kişidir. Yedi yıl önce, birkaç insan ve Karpatyalı bir hain tarafından kaçırılan, işkence gören ve diri diri gömülen Jacques. Yıllar boyu çektiği acılar ve duyduğu açlık yüzünden Jacques deliliğin eşiğindedir. Gücünden geriye kalan son kırıntılarla, Shea’yı gömüldüğü yere getirmeyi başarır. Ancak Shea, onun şifası mı yoksa avı mı olacaktır? 

Sayfa Sayısı: 437
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

LİNK : https://yadi.sk/d/bnFa8Fuf3QpmUB