SON DAKİKA

16:21 - JİTEM DOSYASI /// VİDEO : TERÖRİSTLERİN GÖRMEKTEN BİLE KORKTUĞU EFSANE KOMUTANLAR – EŞREF BİTLİS VE EKİBİ

16:05 - HAVACILIK DOSYASI /// ERCAN CANER : En Ölümcül Helikopter Kayıpları

17:07 - JİTEM DOSYASI /// Sedat Peker’in iddiaları : JİTEM davalarında son durum ne ?????

17:13 - HAVACILIK DOSYASI /// VİDEO : ÜCRETSİZ DRONE EHLİYETİ NASIL ALINIR ????? DRONE LİSANS BAŞVURUSU – İHA-1 / İHA-0)

15:25 - HAVACILIK DOSYASI : Pilot Otorotasyon Eğitimi mi Yapıyordu ???

20:32 - HAVACILIK DOSYASI /// E. Hava Pilot Tümgeneral İrfan Sarp : Atatürk Havalimanı eski statüsüne yeniden kavuşturulmalıdır

17:00 - GLADYO DOSYASI /// FERHAT ÜNLÜ : NATO’nun gayrimeşru çocuğu : Gladyo

09:30 - GLADYO DOSYASI /// CEYHUN BOZKURT : GLADYO UNSURLARI ÜLKEMİZDE YENİDEN BİR DİZAYN PEŞİNDE !!

16:24 - HAVACILIK DOSYASI /// ERCAN CANER : Ölümcül Robinson R-44 Kazası

05:26 - HAVAYOLLARI DOSYASI /// VİDEO : Yolculara Asla Söylenmeyen 15 Uçuş Sırrı

15:19 - GLADYO DOSYASI /// FERHAT ÜNLÜ : Kasaturadan kuantum fiziğine Gladyo

15:43 - DENİZLERİMİZ DOSYASI : TARİHİN FIRTINALI SAYFALARINDAN * ERTUĞRUL FIRKATEYNİNİN TRAJİK YOLCULUĞU – (Bölüm I – II – III – IV)

22:30 - GLADYO DOSYASI /// Hikmet Çiçek : BİR GLADYO OPERASYONU KIZILDERE VE SAMANLIKTA SAKLANANLAR !!!

14:15 - KONTRGERİLLA DOSYASI : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU “YEŞİL” KOD ADLI MAHMUTT YILDIRIM İLE İLGİLİ 40 YILLIK SIRRI AÇIKLIYOR

09:18 - DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’NUN VERDİĞİ BİLGİLER İLE İSTANBUL’DA 2 UYUŞTURUCU ŞEBEKESİ ÇÖKERTİLDİ. İŞTE YAZIŞMALAR !!!!!

08:09 - TAZİYE MESAJI : Teröristler tarafından döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu UZM. ÇVŞ. YUNUS EMRE YALMAN adlı askerimiz Şehit oldu. 1 askerimiz yaralandı.

19:00 - TAZİYE MESAJI : Tunceli’de Eren- 7 Operasyonunda yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

18:22 - AK PARTİ DOSYASI /// MÜYESSER YILDIZ : Erdoğan’ın Abisi İsmail Kahraman’ın Başkenti Neresi ???

18:17 - GÜNDEM ANALİZİ /// MÜYESSER YILDIZ : 82’nci Vilayetimiz Kerkük “Bölücü Kebapçılardan” Daha Mı Önemsiz ???

Yurtsever ve Açık Bilgi Platformu | Özel Büro İstihbarat Grubu Özel Buro

GÜNDEM ANALİZİ & DEĞERLENDİRME & RÖPORTAJ (TÜRKÇE & İNGİLİZCE)

Erbakan Hoca’da Türkiye’nin NATO üyeliği ile belirlenmiş ABD cephesindeki yerini Avrupa Birliği / Almanya olarak değiştirmek istedi. Erbakan Hoca’nın indirilmesinde elbette başka nedenler vardır. Mesela D8 gibi ilerde batının başına bela olacak bir organizasyon kurması. Nitekim Erbakan Hoca ile beraber D8’e imza atan diğer devlet başkanları da ya indirildiler ya öldürüldüler ve tabi ki küresel finansın ve TÜSİAD’ın yani küresel tefecilerin rant / faiz kovanlarına çomak sokan “havuz sistemi”… Lakin temel neden Türkiye’yi ABD yörüngesinden / cephesinden, Avrupa Birliği / Almanya safına taşımak istemesidir.

GÜNDEM ANALİZİ & DEĞERLENDİRME & RÖPORTAJ (TÜRKÇE & İNGİLİZCE)
Bu haber 23 Eylül 2020 - 0:00 'de eklendi.
Whatsapp Paylaş Telegram Paylaş
ABD derin devleti Rusya ile savaşmaktansa tabi ki kendi başkanını feda etme kararı almıştır. Kennedy suikasti ise başlı başına film zaten.
Erbakan Hoca’da Türkiye’nin NATO üyeliği ile belirlenmiş ABD cephesindeki yerini Avrupa Birliği / Almanya olarak değiştirmek istedi. Erbakan Hoca’nın indirilmesinde elbette başka nedenler vardır. Mesela D8 gibi ilerde batının başına bela olacak bir organizasyon kurması. Nitekim Erbakan Hoca ile beraber D8’e imza atan diğer devlet başkanları da ya indirildiler ya öldürüldüler  ve tabi ki küresel finansın ve TÜSİAD’ın yani küresel tefecilerin rant / faiz kovanlarına çomak sokan “havuz sistemi”… Lakin temel neden Türkiye’yi ABD yörüngesinden / cephesinden, Avrupa Birliği / Almanya safına taşımak istemesidir.
Merhum Erbakan Hoca Türkiye Cumhuriyeti tarihinin gördüğü en zeki / milli / adil idarecilerden birisidir. Ama maalesef ki reel politikten bihaber idi. Kağıt üstünde muazzam projeler vb. ama gelin görün ki devletlerin üstünde güçlerin ülkelere çizdiği çizgiler vardır ve bunun dışına çıkılamaz.

BİR BAŞKA AÇIDAN 28 ŞUBAT 

28 Şubat ile TSK’ya yerleştirilmek istenen bir kadro bertaraf edildi. 28 Şubat içinde aktif rol alan Karadayı & Kıvrıkoğlu devlet emri ile bu mücadeleye girdi. Lakin NATO, Çevik Bir vb. gibi isimlerle operasyonu kontrol etmek istemedi. Çevik Bir’i kim tasfiye etmişti?
Gelelim 28 Şubat’ta TSK’ya yerleşmesi engellenen “namazında niyazında algı operasyonu”  yapılan ekibe. 28 Şubat’ta TSK’dan uzaklaştırılan bu subayların ileri gelenleri hangi gazete veya cemaat içine yerleşti? Mesela aralarında Zaman yazarı olan oldu mu veya STV’de programlara çıkanlar?
Kafanızı daha fazla karıştırayım mı? Fethullah Gülen neden malum biat mektubunu Çevik Bir’e yazdı? Neden Fethullah Gülen mektubu 28 Şubat’ın tepesi Karadayı & Kıvrıkoğlu’na yazmadı?
28 Şubat ABD’nin cemaati kullanarak devlete yaptığı ilk ciddi hamledir ama kayıtlarda böyle geçmez! Velhasıl kelam Kıvrıkoğlu Paşa “28 Şubat 1000 yıl sürecek” derken muhatap okyanusun ötesi içerisi değil.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

TÜM KATEGORİLER
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER