MUMCU VE HABLEMİTOĞLU SUİKASTLARINDA MOSSAD İZİ !!!! İŞTE CİNAYETLERİN PERDE ARKASI !!!!
SuperHaber YouTube Koordinatörü Barış Özkan ve SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt ile ‘Haberin Olsun’ yeni bölümüyle yayında.
VİDEO LİNK :

Ceyhun Bozkurt ve Barış Özkan, ‘Haberin Olsun’un yeni bölümünde, Uğur Mumcu ve Necip Hablemitoğlu suikastlarının perde arkasını masaya yatırdı.
BOZKURT: CİNAYETLERDE MOSSAD İLE BATILI İSTİHBARAT ÖRGÜTLERİNİN BİR KONSORSİYUMU VAR
Ceyhun Bozkurt, “Türkiye – İsrail arasında MOSSAD’ın etkinlik alanı açısından bakıldığında Türkiye – İsrail ilişkilerine bakmak lazım. Sadece İsrail dememek gerekiyor çünkü Aziz Üstel’in yazısında da vurguluyor. İstihbarat örgütlerin özellikle Batılı istihbarat örgütlerinin konsorsiyumundan bahsediyor mesela. Çetin Emeç biliyorsunuz Hürriyet’in eski genel yayın yönetmeni. Çetin Emeç, suikastine baktığında diyor ki MOSSAD, CIA ve BND özel operasyon timlerine vurgu yapıyor MOSSAD ve CIA uzantılı. BND nedir? Alman istihbaratı mesela. Şimdi ciddi bir konsorsiyum var. Çünkü istihbarat örgütleri arasında zaten ciddi bir iletişim koordinasyonu olmazsa özellikle Batılı istihbarat servislerle MOSSAD arasında ciddi bir iletişim olmazsa bu tür operasyonlar istihbarat diliyle söylüyorum bu tür operasyonlar çok zor. MOSSAD’ın operasyonel anlamda neden bu tür saldırılar yaptığını Türkiye – İsrail ilişkilerine bakmak lazım. Biz sürekli vurguluyoruz İsrail’in kuruluş süreci sonra Türkiye ile yaptığı gizli temaslar, görüşmeler özellikle 80’ler yıllar bir anlamda kritik eşik. Türkiye hep bir tarafta o Arap dünyasına yönelik desteğini ilan etmiş. Filistin halkına desteğine ilan etmiş ama bir taraftan da diplomatik ilişkilerini sürdürmüş ama diplomatik ilişkiler sürdürülürken aynı zaman gizli angajmanlara da girilmiş mesela istihbarat servisleri arasındaki iletişim noktasında MOSSAD’ın faaliyet alanı olarak görülmüş. Neden mesela girilmiş? O dönem Suriye ilişkileri çerçevesinde bakıldığında Türkiye – Irak ilişkilerine bakıldığında İsrail ile iletişim Suriye ve Irak’a karşı bir dengeleme politikası olarak görülmüş. Özellikle de 90’larda çok yukarı çıkan bir ivme var.”
“MOSSAD’IN AYDINLARIMIZI HEDEF ALMASININ SEBEBİ, ABD’NİN BÖLGEYİ ŞEKİLLENDİRME PLANLARININ ÖNÜNDE ENGEL OLARAK GÖRÜLMELERİ!”
”Neden MOSSAD ve diğer servisler bu tür aydınlarımızı hedef aldığına geldiğimizde; 80’li yıllardan itibaren ABD’nin Orta Doğu’yu şekillendirmesi söz konusu ve bunu kimle birlikte yapıyor? İsrail ile birlikte yapıyor. İsrail’de meşhur oditino planı. Oditino planı diyor ki,’ Suriye ve Irak bölünmeli. Irak üçe bölünmeli, Suriye beş, altı parçaya bölünmeli İsrail’in geleceği açısından. Ama bu planda iki bölge hedef alınmıyor. Türkiye diğer ülkeler İran ciddi bir tehdit olarak görülen ülkeler aynı zamanda potansiyel tehdit olarak gözüken ülkeler. Bunlara göre de dizayn var. Bunun içinde dizayn etmeleri gerekiyor. Önündeki engeli kaldırmaları gerekiyor. Önündeki engeller kim? Bu meselenin özünü aktarabilen aydınlar. Nasıl aktarıyorlar? Uğur Mumcu, iste Aziz Üstel’in yazısında da vurgulanmış ki zaten biliniyor. PKK terör örgütü o dönem sol söylemlerle, Marksist söylemlerle öne çıkması söz konusu. Ancak Uğur Mumcu diyor ki,’ bu kendini sol örgüt olarak tanımlıyor, katliamlarından bahsediyor ama aynı zaman CIA, MOSSAD tarafından destekleniyor diyor.’ Ve belgelerini ortaya koyuyor Uğur Mumcu. Hatta suikast kısa süre önce İsrail Büyükelçilik tarafından arandığı bilinir Uğur Mumcu’nun. Uğur Mumcu’nun bunu ortaya koyması neye engel Türkiye, İran çatışması isteyenlerin provokasyonlarına engel.”
“MOSSAD’I BAŞBAĞLAR’DA BULURUZ! MEZHEPSEL GERİLİMLERLE, SUİKASTLARLA TÜRKİYE’Yİ DİZAYN ETME PLANLARI VAR!”
”PKK – MOSSAD ilişkisi, baş bağlarda MOSSAD’ı buluruz. Aynı zamanda CIA’yi de eklemek lazım. Bu arada sadece MOSSAD değil. İstihbarat servisleri arasında ciddi bir koordinasyon söz konusu. 93 yılı Uğur Mumcu suikastı, 93 Madımak, üç sonra Başbağlar, Eşref Bitlis Paşa olayı uluslararası bir operasyon var tüm bu operasyonların ana nedeni Orta Doğu’daki, İslam dünyasındaki yapacakları operasyonu Türkiye’de deyim yerindeyse ayrı kodlarını temizlemek ve altyapı oluşturmak. Türkiye’yi etnik olarak parçalamak biribirine düşürmek Kürt – Türk çatışması. Mezhepsel olarak ayrıştırmak Alevi ile Sünni’yi çatıştırmak istiyorlar. Bu nedenle türlü türlü provokasyonlar yapılıyor. Madımakta Pir Sultan Abdal şenlikleri var ve katledilen aydınların yarısı Sunni yarısı Alevi ama öyle bir algı operasyonu yapılıyor ki, Alevilere yönelik bir saldırı olarak şey yapılıyor. Orada aydınlarımızın hemen hemen tamamına yakın zenginliğimizi yansıtan mezhepsel kökenleri var. Bir taraftan da mezhepsel gerilim çıkartılarak Türkiye’yi dizayn etmek. MOSSAD, CIA gibi örgütlenmeler aynı zamanda içerde taşeron kullanılır. PKK gibi bir örgüt var FETÖ. FETÖ, İsrail ile bağlantılı Mavi Marmara hadisesinde Pensilvanya’daki elebaşı doğrudan İsrail’in yanında saf tutmuştu. ” ifadelerini kullandı.
Ceyhun Bozkurt ve Barış Özkan ile ‘Haberin Olsun’un tamamını YouTube kanalımızda izleyebilirsiniz…