• SİBER İSTİHBARAT DOSYASI : İstihbarata Karşı Koyma & Siber Casusluk Eğitimi almak ister misiniz ??
  • Kategori : SİBER TERÖR & GÜVENLİK & İSTİHBARAT & SAVAŞ


İstihbarata Karşı Koyma & Siber Casusluk eğitimi almak ister misiniz ??

Geçtiğimiz ay başında İstihbarat ve Siber Güvenlik konulu sıradışı bir eğitim programını geride bırakan Siber İstihbarat Akademisi’nin, “İstihbarata Karşı Koyma ve Siber Casusluk” programı başvuruya açıldı.

Yabancı servislerin yürüttüğü istihbarat faaliyetlerini öğrenmek ve siber uzaydaki tehlikelerden korunmak için canlı örneklerle sunulan program, istihbarat ve siber güvenlik uzmanlarınca verilecek. 17-18 Haziran 2017 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek eğitim, MilliGuvenlik.org okurları için %40 indirimli sunuluyor. 400 TL + kdv değerindeki bu eğitime indirim imkanından faydalanarak katılmak için, başvuru formunda mesaj bölümüne h4-ikk-40 kodunu yazmanız gerekmektedir. Programa katılmak için hemen başvurun!

Eğitime Kimler Katılmalı

İstihbarata Karşı Koyma & Siber Casusluk Eğitimi; iş adamları ve yöneticiler başta olmak üzere, yurt dışına giden çalışanlar ve öğrenciler ile, bilişim alanında çalışan herkes için istihbarat, İKK ve koruyucu güvenlik konularında bilgi sahibi olmak isteyenlere yönelik bir programdır. Eğitimde ayrıca siber istihbarat, siber güvenlik ve mobil güvenlik konuları da ele alınmaktadır.

Eğitim Programı

§  Temel İstihbarat Disiplinleri ve İKK

§  İstihbarat Servislerinin Çalışma Usul ve Metodları

§  İstihbarat servislerinin Haber Toplama Yöntem ve Vasatları

§  Aktif ve Pasif Önlemler

§  Siber İstihbarat

§  Siber İstihbarat Toplama Yöntemleri

§  Siber İKK

§  Bilgi Güvenliği Farkındalığı

§  Siber Uzay Üzerinden Bilgi Toplama

§  Bilgisayar Sistemlerine Sızma Yöntemleri

§  Mobil Casusluk Yöntemleri

§  Cep Telefonlarına Sızma ve Dinleme

§  Sinyal İstihbaratı

Başvuru ve diğer detaylar için https://istihbaratakademisi.com/istihbarata-karsi-koyma-siber-casusluk/Murat Şişman hakkında

2008 yılından beri iOS Uygulama Geliştirme alanında bireysel ve kurumsal projeler gerçekleştirmiş olup birçok banka ve kurumsal firmalara bu konuda eğitimler vermektedir. Türkiye’de en çok mobil uygulamaya sahip olan kişidir. Yapmış olduğu uygulamalar Türkiye çapında 1.500.000 üzerinde kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Milli Güvenlik adlı Siber Güvenlik Platformu olan www.milliguvenlik.org web sitesinin sahibi olup MG-Linux adında bir Linux dağıtımı mevcuttur. Mobil Güvenlik ve Casusluk konularında eğitim vermektedir.