SON DAKİKA

16:21 - JİTEM DOSYASI /// VİDEO : TERÖRİSTLERİN GÖRMEKTEN BİLE KORKTUĞU EFSANE KOMUTANLAR – EŞREF BİTLİS VE EKİBİ

16:05 - HAVACILIK DOSYASI /// ERCAN CANER : En Ölümcül Helikopter Kayıpları

17:07 - JİTEM DOSYASI /// Sedat Peker’in iddiaları : JİTEM davalarında son durum ne ?????

17:13 - HAVACILIK DOSYASI /// VİDEO : ÜCRETSİZ DRONE EHLİYETİ NASIL ALINIR ????? DRONE LİSANS BAŞVURUSU – İHA-1 / İHA-0)

15:25 - HAVACILIK DOSYASI : Pilot Otorotasyon Eğitimi mi Yapıyordu ???

20:32 - HAVACILIK DOSYASI /// E. Hava Pilot Tümgeneral İrfan Sarp : Atatürk Havalimanı eski statüsüne yeniden kavuşturulmalıdır

17:00 - GLADYO DOSYASI /// FERHAT ÜNLÜ : NATO’nun gayrimeşru çocuğu : Gladyo

09:30 - GLADYO DOSYASI /// CEYHUN BOZKURT : GLADYO UNSURLARI ÜLKEMİZDE YENİDEN BİR DİZAYN PEŞİNDE !!

16:24 - HAVACILIK DOSYASI /// ERCAN CANER : Ölümcül Robinson R-44 Kazası

05:26 - HAVAYOLLARI DOSYASI /// VİDEO : Yolculara Asla Söylenmeyen 15 Uçuş Sırrı

15:19 - GLADYO DOSYASI /// FERHAT ÜNLÜ : Kasaturadan kuantum fiziğine Gladyo

15:43 - DENİZLERİMİZ DOSYASI : TARİHİN FIRTINALI SAYFALARINDAN * ERTUĞRUL FIRKATEYNİNİN TRAJİK YOLCULUĞU – (Bölüm I – II – III – IV)

22:30 - GLADYO DOSYASI /// Hikmet Çiçek : BİR GLADYO OPERASYONU KIZILDERE VE SAMANLIKTA SAKLANANLAR !!!

14:15 - KONTRGERİLLA DOSYASI : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU “YEŞİL” KOD ADLI MAHMUTT YILDIRIM İLE İLGİLİ 40 YILLIK SIRRI AÇIKLIYOR

19:00 - TAZİYE MESAJI : Tunceli’de Eren- 7 Operasyonunda yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

18:22 - AK PARTİ DOSYASI /// MÜYESSER YILDIZ : Erdoğan’ın Abisi İsmail Kahraman’ın Başkenti Neresi ???

18:17 - GÜNDEM ANALİZİ /// MÜYESSER YILDIZ : 82’nci Vilayetimiz Kerkük “Bölücü Kebapçılardan” Daha Mı Önemsiz ???

18:12 - AMERİKA DOSYASI /// ERCAN CANER : Trump geri mi dönecek ???

18:08 - YAHUDİLER DOSYASI /// ERCAN CANER : Yahudi Burnu Şakaları Neden Tehlikeli

Yurtsever ve Açık Bilgi Platformu | Özel Büro İstihbarat Grubu Özel Buro

ŞERİAT DOSYASI : Şeriat Yerel Devletçikleri çoktan kuruldu

ŞERİAT DOSYASI : Şeriat Yerel Devletçikleri çoktan kuruldu
Bu haber 08 Haziran 2021 - 16:00 'de eklendi.
Whatsapp Paylaş Telegram Paylaş


Şeriat Yerel Devletçikleri çoktan kuruldu
Ne demek istedi?
Arkadaşlar , Peker Olayı’nı ıskalamayın. . Oklar’ın Hedefi , Tayyib’in Taşeronu olduğu Türksüz Şer’i İslâm Devleti’dir. Olay Mafya Vidyoları falan değildir. . Emperyalism ; Proje’den , artık icraya , uygulamaya ve işi bitirmeye gelmiştir Şer’i Türksüz Devletiyle İş’e (!)başlamada. . Tüyleriniz diken , diken oluyor değil mi ? . Dahası var. Asıl Büyük Proje , Plân ; Şer’i ve Türksüz , Atatürksüz Din Devleti de değildir . . Proje Tayyib Örgütü’nün Şer’i , Türksüz , Atatürksüz Devleti de çok kısa sürecektir.

. Daha sonra , en az 10 parçaya bölünecek Anadolu , Trakya Türkiye Cumhuriyeti. Ulus Devlet buhar olacak. . , ” Şeriat Devleti Taşeronu Rize Güneysulu Tayyib Örgütü , Rize ,Sakarya ve İlçeleri’nde aslında Şeriat Yerel Devletçikleri çoktan kuruldu ” . Trabzon , Ordu , Sinop , Kastamonu direniyor , ancak hızla buralara gezici fedai şeriat imamları ( bunlara altın nesil diyorlar ) gidiyor her hafta. . Bu Yapılanma’yı, ben Akyazı Kaymakamı Ata Bey’i tanıyınca 1999 yılında gözlerimle gördüm. O zaman Kuva-yı Medya’yı yayınlıyorduk. . Akyazı Kaymakam Ata Bey Bu Yerel Devletçiği , Akyazı’da yakalamıştı. Ata Bey’i acele Eminönü Kaymakamı yapıp , uzaklaştırdılar. Bende çok uzun bir mektubu var Atatürk aşığı bir Babanın oğlu Ata Bey’in. . Bu Devletçikler kurulmaya Rize’de , Sakarya’da Atatürk Dönemi’nden önce kuruldu. Yeraltına indiler Atatürk olayı bildiği için.
Sakarya ve Çevresi’nde Çerkesler gizli bir devlet kurmuştu , Yunan işgalinde. Çerkes Ethem İsyanı , Ethem’in Yunan’a sığınması araştırılmadı o günden beri. . Biz sonraki nesillerin kahir ekseriyeti Atatürk’le herşey bitti sandık. Biten bişey yoktu. . Arkadaşlar ; İran 1979’daki gibi lâikler , daha sonra Afganistan lâikleri gibi infaz edilmek istemiyorsanız tedbir alın. Benden söylemesi. . Fırıldak , dansöz şerefsiz ajanlara , bazıları laf ebesidir , sakın ola kanmayın. Canlarınızdan olursunuz. Mücadele’ye , yaşınız kaç olursa olsun hazırlanın. Pes etmeyin. Korkmayın. Derim. . Bu bizlerin Dönemi’ne rastlamasa , sonraki nesillerden birine rastlıyacaktı. . Ve babanıza da inanmayın. Herkes’i sorgulayın. . Bu 10-15 Devletçik asla vazgeçilmeyen Emperyal Proje’dir. . Vatan tehlikede değil , tehlikenin göbeğindedir. . Ve bize , Kemâlist Lâikler’e Anadolu dışından yardım ihtimali sıfırdır. . Eğer Düşman gözünü bir kez karartmışsa siz yüz kez karartmazsanız infaz edilirsiniz. . Biz’den önceki nesiller Atatürk’ün mirasını har vurup harman savurdular. . T.C. Burhan

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

TÜM KATEGORİLER
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER