• FALSE FLAG OPERASYONLARI DOSYASI : GLOBAL SERVİSLER ASKERİ --- TELEGRAM SİLAHI --- ÜZERİNDEN BUGÜN ABD'Yİ VURDU /// 12 ÖLÜ 6 YARALI
  • Kategori : ÖZEL HARP DAİRESİ & PSİKOLOJİK HARP & BEYAZ VE ÖZEL KUVVETLER & ÖZEL & ÖRTÜLÜ OPERASYONLAR & FALSE FLAG

Değerli Yurtseverler,

MK ULTRA PROJESİ görünen o ki ABD’yi vurmaya devam ediyor. Bu cihaz Rusların mı ?, Küresel Örgütlerin mi ?, CIA karşıtı servislerin mi ? yada bizatihi CIA’ninmi ? elinde bilinmez ama son 10 yıldır bu şekilde işlenen katliam ve cinayet saldırısında artış gözlemledik. Bu konuda ayrıca bir rapor hazırlayacağız. Son 25 yıldan bu yana, bu şekilde ABD genelinde kaç olay var istatistiki olarak önünüze koyacağız. Tabi biz her zaman bilim ve mantıktan yana olduğumuz için bu tür ciddi olaylarda KOMPLO TEORİLERİ havada uçuşsa da ilgi alanımızda değil. İşimiz doğru, nicelikli ve nitelikli bilgi vermek. Ama bu gelişen hadiseler biz de de bu tarz bir düşünce bloğunun oluşmasına neden oldu desek yalan söylemeyiz. Çünkü aşağıda okuyacağınız şekilde yakın zamanda çok olay oldu ve bunları sitemizden okuyabilirsiniz. Herkes kendince bir fikir oluşturabilir. Ama kesin bir gerçek var ki GLOBAL İSTİHBARAT SERVİSLERİ her alanda, her coğrafyada ve her şekilde birbirlerine FALSE FLAG OPERASYONLARI uygulamaya devam edecekler. Onlar orada kapışadursunlar ve T.C. sınırlarını ihlal etmesinler. Çünkü ederlerse DÜŞMAN tanımının gerçek sözlük anlamını da öğrenirler.

Bizden uyarması !!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

ÖNCE BU HABERİ OKUYUN !!!!!

HABER BAŞLIĞI : Katliamın ayrıntıları ortaya çıkıyor! İşte saldırganın kimliği (HABER TARİHİ : 02.06.2019)

ABD’nin Virginia Beach kentinde ateş açarak 12 kişinin ölümüne ve 6 kişinin yaralanmasına neden olan kişinin DeWayne Craddock isimli bir mühendis olduğu açıklandı. Polis şefi Cervera, “Pek çok boş şarjörün yanı sıra bir de 45 kalibrelik tabanca bulduk. Şüphelinin artırılmış şarjörleri tekrar tekrar tabancasına takarak, binadaki ve polis memurları ve kurbanlara ateş etti” dedi.

ABD’nin Virginia Beach kentinde ateş açarak 12 kişinin ölümüne ve 6 kişinin yaralanmasına neden olan kişinin kimliği tespit edildi. Yerel polisin yaptığı açıklamada, 31 Mayıs'ta düzenlenen silahlı saldırının sorumlusunun, kentin bayındırlık işleri biriminde görevli mühendis DeWayne Craddock olduğu bildirildi. Zanlının polisle girdiği bir çatışmada öldürüldüğü açıklandı.

Polis Şefi James Cervera yaptığı açıklamada, Craddock’un, Virginia Beach’te son 15 yıldır bir mühendis olarak istihdam edildiğini söyledi. Polise göre ayrıca, olay mahallinde ve Craddock'un evinde de silahlar bulundu.


AYRINTILAR ORTAYA ÇIKIYOR


Polis şefi Cervera, “Pek çok boş şarjörün yanı sıra bir de 45 kalibrelik tabanca bulduk. Şüphelinin artırılmış şarjörleri tekrar tekrar tabancasına takarak, binadaki ve polis memurları ve kurbanlara ateş etti” dedi.

Virginia Valisi Ralph Northam düzenlenen basın toplantısında, mağdurların ailelerine başsağlığı dile getirirken, Belediye Başkanı Bobby Dyer ise olayı anlamsız suç ve yerel halkın en karanlık saati olarak nitelendirdi.

KAYNAK : http://www.hurriyet.com.tr/dunya/katliamin-ayrintilari-ortaya-cikiyor-iste-saldirganin-kimligi-41233293

BU DA ABD BASININDAN BİR HABER !!! SALDIRGANIN MK ULTRA PROJESİNE MARUZ KALMIŞ OLABİLECEĞİNİ SÖYLÜYOR.

HABER BAŞLIĞI : Is Race or Mind Control the Reason that Shooters Like DeWayne Craddock Are Never Taken In Alive ? (HABER TARİHİ : 02.06.2019)


Yeah, I know.

I’m supposed to look at this nigga and be like, well, we always wanted “equality”. Now we’ve got niggas just as crazy as any white boy.

But now I’m thinking or rather wondering; is it because they’re Black that the cops never seem to bring in alive any of the Black mass shooters?

Or is it because they’re under some kinda mind control, a mind control that might break over time and subject them to an awful batch of truth-telling, that causes cops to murk them?

Because of course, being a Negro myself, I’m supposed to think that the reason that everything is done in America is “racist”.

But also being an Economist – with a degree in it and all – I’m supposed to know better.

So it could be that maybe the only mass shooters to get brought in alive – looking at you Dylann Roof, Nikolas Cruz, et. al – are the organic ones.

The “real” nuts.

The ones that snapped on their own and that need to be “studied”.

The modern day David Berkowitz‘s, but without the patience to continue over a protracted period nor the dogmatic approach.

That being the possible case, then maybe this fool DeWayne Craddock, this moron that walked into a municipal building where he worked in Virginia Beach, Virginia yesterday and killed 11 before the cops killed him, might just have been no better than Micah Johnson, Gavin Eugene Long, two probably mind-controlled Black nuts that also mass-shot cops, were ex-GIs and didn’t make it as far as being arrested.

Wouldn’t that be something?

Add the element of “race” to an already hot button issue like mass-shootings.

Get the gun control people and the racist all stirred up, but to what end?

Well, as best as I can wing it from my perch here on an early Saturday, black coffee on my writing table, chips devoured and non-sugared water on the floor, I’d imagine that, as always, fear-based capitalism mixed with simple politics is at play here.

And I know that’s the easy out, but I can’t see a greater boogeyman behind all this than money and power.

Ironically, mass shootings send people running to gun shops while they also, predictably, kick start another pathetic round of talking head blatherings about “gun control”.

A neat trick would be if somehow, these Black mass shooters were able to be used as proof that Negroes should, more than anybody else, be almost entirely restricted from legal gun ownership – which was what the first gun “laws” were about anyway – but it also helps I’m sure that a Black mass shooter could be so readily dismissed as “disposable”.

Nobody mourns even the “good” Negro.

The Negro mass murderer, far less.

But Dickie Bhee, wouldn’t that still make it racist?

Well, yeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaah…

But only technically.

Playing on racism for profit isn’t as genuinely racist as forming opinions based on race.

Opinions that can prevent you from hiring the best candidate, getting the best qualified workers, making the country the best it can be.

You can’t imagine that some of the people that were legally prevented from learning to read over 150 years ago weren’t smarter than some of the ones that were, simply because of skin color.

That being the case and as I always say, racism has cost America far more than it’s ever benefited the country.

But, oh well, the white “middle-class” has simply gotta have a group toward whom they can feel a sense of superiority.

And Mexicans would never be that group.

As far as living arrangements are concerned, they’ve got options.

KAYNAK : https://dickiebheeonthestreetz.com/2019/06/01/is-race-or-mind-control-the-reason-that-shooters-like-dewayne-craddock-are-never-taken-in-alive/