• DUYURU : DEVLET BÜYÜKLERİMİZ İLGİLENMEZSE 33 YAŞINDA BİR GENCİMİZİN AYAĞI KESİLECEK /// VEKİLLERİMİZDEN İLGİ BEKLİYORUZ !!!!
  • Kategori : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU SOSYAL YARDIMLARI

DAĞITIM :

  1. CUMHURBAŞKANLIĞI
  2. SAĞLIK BAKANLIĞI
  3. AK PARTİ DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  4. CHP DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  5. MHP DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  6. İYİ PARTİ DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  7. VATAN PARTİSİ DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  8. TÜM BRANŞTAKİ DEĞERLİ DOKTORLARIMIZAÖnce değerli Doktorlarımıza seslenelim. 

Sayın Hocam,

Başlıktan da görebileceğiniz gibi 33 yaşındaki Yasin Kızıldağ adlı gencimiz eğer müdahale edilmez ise ayağı kesilecek. Bu konuda zaman kısıtımız olduğu için sınırlı sürede ulaşabildiğimiz kadar Doktorumuza (Hangi branştan olursa olsun) ve devlet büyüğümüze ulaşmaya çalışıyoruz. Çünkü eğer zamanında müdahale olmaz ise bir gencimiz sakat kalacak. Durum böyleyken bizim de bu durumu geniş bir kitleye iletmemiz gibi elzem bir sonuç ortaya çıkardı. Öncelikle eğer bir rahatsızlık verdiysek tüm değerli Hocalarımızdan ve devlet büyüklerimizden özür dileriz. Bu mesajı gönderme nedenimiz aşağıda detaylı şekilde yer alıyor. Özellikle Ortopedi konusundaki değerli Hocalarımıza ulaşmak istiyoruz. Bu nedenle bu konu branşınız dışında ise lütfen özrümüzü kabul ediniz. Eğer mümkünse tanıdığınız bir Ortopedi Doktoruna bu mesajımızı iletirseniz bir gencin sakat kalmasının da belki önüne geçmiş olacaksınız. İlginiz için şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Değerli Vekilim,

Yasin KIZILDAĞ adlı 33 yaşında ve bir kız çocuğu olan vatandaşımız geçtiğimiz gün evinde bulundurduğu lisanslı ve sertifikalı pompalı tüfeği ile arabaya binerken kazaen tüfek ateş alarak ayağını ciddi derecede parçaladı. Ailesi apar topar İZMİR Yeşilyurt Devlet Hastanesi – Plastik Cerrahi bölümüne yatırdı. Ancak devlet hastanesi doktorları ayak içinde bulunan saçmaların özel bir operasyon ile ancak temizlenebileceğini iletmişler aileye. Ayağın bu hali ile özel operasyon olmaz ise kesilmesi yüksek ihtimal demişler. Doktorlar kendilerinin bunu beceremeyeceklerini de eklemişler. Ablası Aslı Çelik hanım da bir süre araştırmadan sonra İzmir, Bayraklı semtinde Operatör Dr. Ahmet Savran isimli uzmanı bularak görüşmüş. Ahmet Hocamız bu konuda önce doku nakli ameliyatına gerek duyduğunu, bu operasyonun 25,000 TL kadar bir masrafı olduğunu, doku ameliyatından sonra doku iyileşirse kemik için ayrı ameliyat gerektiğini bunun da 15,000 TL kadar tutacağını iletmiş. Konu bize intikal edince Aslı hanımın anlattıklarını teyid için biz de Ahmet Hoca’yı aradık ve Aslı hanımın anlattıklarını teyid ettik.

Ort. Dr. Ahmet Savran ile yaptığımız telefon görüşmesi kaydı linki : https://vocaroo.com/i/s1EXU5AsOqlv 

Değerli Vekilim,

Muhtaca el uzatmak, yardım gerekene yardımcı olmak siz vekillerimizin en iyi bildiği iştir. Bunu biliyoruz. Şu ana kadar tüm vekillerimiz yurdun neresinde bir vatandaşımız ihtiyaç duysa hep oradasınız. Şimdi de sizlerden farklı bir şey istemiyoruz. Aşağıda yaralı Yasin kardeşimizin sizlere yönelik yardım çağrısı bulunuyor. Lütfen bir 5 dakikanızı ayırıp dinleyiniz. Çünkü hiçbir geliri olmayan 33 yaşında bir kız evladı babası bir gencimiz eğer siz el uzatmaz iseniz ayağı kesilecek. Gencimizin maddi durumu yok, babası da sokaktan çöp toplayarak geçimini sağlıyor. Ailesinin bu tedaviyi tek başına üstlenme imkanı maalesef mümkün değil. Ayağının kesilmesi demek bir ömür boyu sakatlık anlamına geliyor. Halbuki siz el uzatır yardımcı olursanız sağlığına kavuşma ihtimali çok yüksek. İstenen ve gereken tutar çok yüksek değil. Hatta devlet hastanelerimiz arasında bu derecede uzman bir operasyonu bedelsiz yapacak doktorlarımız varsa belki de bu kadarlık bir tutara da gerek duyulmayabilir.

Yaralı Yasin kardeşimizin ablası Aslı Çelik ile irtibat kurmak isterseniz telefonu : 0551-440-4042

Değerli Vekilim,

Dinimizce de büyük sevaptır, muhtaca el uzatmak. Ben bu talebimizi geri çevirmeyeceğinize inanıyor, tüm vekillerimize saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO GRUBU

0539-570-2295


YARALI YASİN KARDEŞİMİZİN ABLASI ASLI ÇELİK TÜM VEKİLLERİMİZDEN YARDIM TALEP EDİYOR !! (VİDEO KAYDI)

YARALI YASİN KARDEŞİMİZİN ABLASI ASLI ÇELİK TÜM VEKİLLERİMİZDEN YARDIM TALEP EDİYOR !! (YAZILI)