• DUYURU : 93 YAŞINDAKİ ALZHEIMER HASTASI ANNESİNE BAKAN 54 YAŞINDAKİ ABLAMIZ DEVLET BÜYÜKLERİMİZDEN YARDIM TALEP EDİYOR !!!!
  • Kategori : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU SOSYAL YARDIMLARI

DAĞITIM :

  1. CUMHURBAŞKANLIĞI
  2. AK PARTİ DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  3. CHP DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  4. MHP DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  5. İYİ PARTİ DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ
  6. VATAN PARTİSİ DEĞERLİ VEKİLLERİMİZ

Değerli Vekilim,

Fatma Özışıktekin adlı 54 yaşındaki bir vatandaşımız 93 yaşındaki ağır Alzheimer hastalığı yaşayan annesi ile beraber yaşadığını ancak maddi olarak zor durumda olduğunu iddia ederek tarafımızdan yardım talep etti. Elçiye zeval olmaz derler. Gönderdiği yardım içerikli e-posta mesajını aşağıda görebilirsiniz.

Fatma hanımı e-posta mesajının ardından aradık. Aramızdaki görüşme kaydını aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz. 

Fatma hanım daha önce Konya’da oturduğunu, ancak eşinden ve oğlundan şiddet görünce hasta annesi ile beraber Antalya – Manavgat ilçesine kaçtığını, şu anda annesi ve 26 yaşındaki yeğeni ile beraber yaşadığını, 600 TL kira ödediğini, su + elektrik ve sair faturaların 200 tl civarında olduğunu, yeğeninin iş bulamadığı ve eve giren bakım aylığı dışında (1,384 TL bakım aylığı alıyormuş) bir geliri olmadığı için Manavgat Belediyesinden yardım talep ettiğini, Belediyenin eve giren bakım aylığı olduğu için talebi red ettiğini, ancak geçinemediğini, TOKİ evlerinden bir ev talep ettiğini ama yetkililerin önden 500 TL masraf ve dosya parası, ardından 12,000 TL talep ettiklerini, bu parayı vermeye gücünün olmadığını, evinde çamaşır makinesinin bile olmadığını ve devlet büyüklerinden yardım istediğini beyan etti.

FATMA ÖZIŞIKTEKİN CEP TEL NO : 0552-403-2724

FATMA ÖZIŞIKTEKİN E-POSTA      : ozisikf65@gmail.com

Biz ÖZEL BÜRO GRUBU olarak misyonumuz gereği muhtaca el uzatmak, derdine tercüman olmak adına Fatma hanımın içinde bulunduğu durumu vekillerimize ve ilgili kurumlara aktarmayı görev bildik. 

Gerisi devletimizin büyüklerinin vereceği karara kaldı.

Her zaman muhtaca el uzatan, özverili şekilde çalışan tüm vekillerimizi, devlet bürokrasisi içindeki tüm değerli bakanlık çalışanlarımızı kalbi teşekkürlerimizle, saygı ve sevgi ile selamlarız. 

Erkut Ersoy

ÖZEL BÜRO GRUBU

FATMA ÖZIŞIKTEKİN HANIM İLE ARAMIZDAKİ GÖRÜŞME KAYDI LİNKİ : https://vocaroo.com/i/s07rmCsrgWX8 

FATMA HANIMIN YARDIM İÇERİKLİ GÖNDERDİĞİ E-POSTA MESAJI