DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZ,

24 NİSAN YAKLAŞIYOR. BİLDİĞİNİZ GİBİ 24 NİSAN’DA ERİVAN’DA SÖZDE SOYKIRIM İLE İLGİLİ AYNI YALANLAR TEKRARLANACAK. BUGÜNE KADAR BAZI DEĞERLİ ARAŞTIRMACILARIMIZ, TARİHÇİLERİMİZ VE TALAT PAŞA KOMİTESİ ÜYELERİ DIŞINDA ÜLKE OLARAK ŞU ANA KADAR ULUSLARARASI ARENADA HAKLILIĞIMIZI YETERİ KADAR DİLE GETİREMEDİK. AMA ARTIK BU İŞİ SADECE BİR AVUÇ İNSANA BIRAKAMAYIZ. ÇÜNKÜ İLERİDE BİR OLDU BİTTİ İLE TAZMİNAT VE TOPRAK VERME NOKTASINA KADAR GİDEBİLECEK TATSIZ OLAYLARIN GERÇEKLEŞME OLASILIĞI ESKİSİNE GÖRE DAHA CİDDİDİR.

BU NOKTADA BİZLERE DÜŞEN, 1 KİŞİ İSE 1 KİŞİ, 100 KİŞİ İSE 100 KİŞİ ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR YABANCI MAKAMLARA KENDİ DİLLERİNDE DOĞRULARI ANLATMALIYIZ. ERMENİ DİASPORASI HAKSIZ TARAF OLMASINA RAĞMEN HER BİR PERSONELİ ADETA BİR PROPAGANDA NEFERİ GİBİ ÇALIŞIYOR, BİZ İSE SEYREDİYORUZ. TABİ BURADA SERKAN KOÇ GİBİ DEĞERLİ YÖNETMENLERİMİZİ, TEK TEK İSMİNİ SAYAMAYACAĞIMIZ VATANSEVERLERİ TENZİH EDERİZ. AMA ARTIK İŞ CİDDİ BOYUTTADIR.

SİZLERDEN RİCAMIZ EK’TE BULUNAN “TÜRK-ERMENİ İLİŞKİLERİNDEKİ TARİHSEL GERÇEKLER (İNGİLİZCE)“ ADLI DÖKÜMANI YİNE ARŞİV BÖLÜMÜNDE BULUNAN YABANCI MAKAMLARA  (E-POSTA ADRESLERİNE) GÖNDERİN VE GÖNDERİLMESİ İÇİN ÇEVRENİZİ TEŞVİK EDİN. TEŞEKKÜRLER.

TÜRK-ERMENİ İLİŞKİLERİNDEKİ TARİHSEL GERÇEKLER (TÜRKÇE-İNGİLİZCE) DÖKÜMANI indirme linki :

https://copy.com/tvpRL2DdgkCAmV2r

DUYARLILIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU