• KUTLAMA MESAJI : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU EKİBİ olarak son dönem yapılan başarılı operasyonlar için tüm RESMİ GÜVENLİK KURUMLARI'mıza şükranlarımızı sunarız.
  • Yayın Tarihi : 10 Şubat 2019 Pazar
  • Kategori : KUTLAMA & ANMA & TEBRİK & TAZİYE & ŞİFA MESAJLARIMIZ


DAĞITIM :

1.  TBMM SN. VEKİLLERİMİZ

2.  İÇ İŞLERİ BAKANLIĞIMIZ PERSONELİ

3.  EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ

4.  81 ilin EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ

5.  MİT BAŞKANLIĞI PERSONELİ

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU EKİBİ olarak JANDARMA, MİT BAŞKANLIĞI VE EGM PERSONELİ ve 81 ilin Emniyet Müdürlüğü’ne başarılarının devamı dileği ile saygılarımızı arz ederiz.

Değerli Bakanım, Değerli Vekiller, Değerli Amirlerimiz,

Emniyet Genel Müdürlüğü son zamanlarda 81 il Emniyet Müdürlüğümüz ile beraber son derece önemli operasyonlara imza attı. Tüm yurt genelinde JANDARMA ve MİT BAŞKANLIĞI’mız ile koordineli bir şekilde terör, narkotik ve asayiş operasyonlarında başarılı bir biçimde failleri yakalayarak Yargıya teslim etti. Terörden arananlar listesinde Gri, Kırmızı, Mavi, Turuncu ve Yeşil listede bulunan önemli isimleri etkisiz hale getirdi ve narkotik konusunda son dönem 50 önemli operasyon ile tonlarca uyuşturucu maddeyi yakalayarak, faillerini tutukladı ve maddeleri imha etti. Bu konudaki detayları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

DOSYA İNDİRME LİNKİ : https://yadi.sk/d/2CkTUKhtIfTuyg

Bu başarıda kuşkusuz İç İşleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, kendisine sınırsız destek veren Sn. Vekillerimiz, Jandarma Personelimiz, Emniyet Genel Müdürümüz, MİT Başkanımız ve 81 ilin Emniyet Müdürünün de çok önemli rolleri ve payları bulunmaktadır. ÖZEL BÜRO GRUBU EKİBİ olarak başta Sn. Bakanımız olmak üzere emeği geçen alt rütbeden üst rütbeye kadar tüm personelimize şükranlarımızı sunar, başarılarının devamı dileğiyle saygılarımızı arz ederiz.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

Benzer İçerikler