• DESTEK MESAJI : ÖZEL BÜRO GRUBU ekibi olarak 35,000 mevcudumuzla Komutanlarımızın emrinde Mehmetçiğimizle sırt sırta savaşmak için hazır kıta bekliyoruz.
  • Yayın Tarihi : 28 Şubat 2020 Cuma
  • Kategori : KUTLAMA & ANMA & TEBRİK & TAZİYE & ŞİFA & DESTEK MESAJLARIMIZ

DAĞITIM

1.     GENELKURMAY BAŞKANLIĞI

2.     KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

3.     DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

4.     HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

5.     JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

6. EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürüm, Sayın Komutanım,


Ünlü Nazi kasabı Adolf Hitler’in Kumandanlarından biri Adolf Hitler'e sorar : -“Türklere neden saldırmıyoruz ???” Bu soru üzerine Hitler : -“Türkler öyle bir millettir ki, eğer saldırırsak tamamını yok etmemiz gerekir... Yoksa 1 tane bile hayatta bırakırsak, yeni bir devlet kurar ve intikamını alır” demiştir.

Dünya bizi iyi biliyor, iyi tanıyor. Dünyada asker doğan, genlerinde savaşçı özelliği taşıyan tek millet biziz. Bize kafa tutacak devletlerin yok olması kaçınılmazdır.

 

ÖZEL BÜRO GRUBU EKİBİ olarak sürmekte olan terörle mücadele faaliyetleri kapsamında ülkemizin bütünlüğü, halkımızın huzuru için karda kışta, ağustos sıcağında yurdun her karış toprağında savaşan, iç ve dış düşmanlarla, darbecilerle, hainlerle, organize mafya ile uğraşan, terör örgütleri ile yeri geldiğinde göğüs göğüse çarpışan ASİL Mehmetçiğimizin yanında ve emrindeyiz. ÖZEL BÜRO GRUBU EKİBİ 35,000’i aşan yutsever takipçisi ile verilecek her görev için hazırdır ve emirlerinizi beklemektedir. Verilecek her görevi büyük bir dikkat ve titizlik içerisinde yerine getireceğimize kimsenin kuşkusu olmasın.

Varlığımız bu millete feda olsun, Mehmetçiğimizin zaferi daim olsun !!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburoistihbarat.com  

Benzer İçerikler