• DESTEK MESAJI : ÖZEL BÜRO ekibi olarak BARIŞ PINARI HAREKATI’nda TSK’nin tüm unsurlarına, İstihbaratçılarımıza, Özel Harekat Polislerimize üstün başarılar dileriz.
  • Kategori : KUTLAMA & ANMA & TEBRİK & TAZİYE & ŞİFA & DESTEK MESAJLARIMIZ

DAĞITIM :

1.  DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

2.  GENELKURMAY BAŞKANLIĞI

3.  KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

4.  HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

5.  JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI


ÖZEL BÜRO ekibi olarak TSK’nin tüm unsurlarına, İstihbaratçılarımıza, Özel Harekat Polislerimize, ve harekatta görevli tüm Mehmetçiklerimize BARIŞ PINARI HAREKATI’nda üstün başarılar diler, saygılarımızı arz ederiz. Şu ana kadar ki tüm harekâtlarda yada terörle mücadelede hayatını kaybeden yada yaralanan tüm Şehit ve Gazilerimizi de saygı, şükran ve rahmet ile anarız.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Barış Pınarı Harekatı'nın başladığını, ''Türk Silahlı Kuvvetleri'miz Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve Deaş terör örgütlerine karşı #BarışPınarıHarekatı'nı başlatmıştır. Amacımız güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve bölgeye barış ve huzuru getirmektir.'' mesajıyla duyurdu. Harekatın başlamasının ardından terör örgütünün kontrolündeki Resulayn jetlerle, Tel Abyad ise obüslerle vuruluyor. Akçakale'de okullar pazartesi gününe kadar tatil edildi, vatandaşlara da uyarı yapılıyor.

TÜM BÖLGE HALKINI TERÖRÜN PENÇESİNDEN KURTARACAĞIZ

Barış Pınarı Harekatı ile oluşturulacak güvenli bölge sayesinde Suriyeli sığınmacıların ülkelerine dönmelerinin sağlanacağını bildiren Erdoğan, şunları kaydetti: "Barış Pınarı Harekatı ile Suriye'nin toprak bütünlüğünü koruyacak, tüm bölge halkını terörün pençesinden kurtaracağız." Erdoğan, harekatta görev alan askerlere başarılar dileyerek, şöyle devam etti:

BAŞKAN : TAYYİP ERDOĞAN : "Harekatta görevli kahraman Mehmetçiklerimizin her birini alnından öpüyor, kendilerine ve yerel destek unsurlarına muvaffakiyetler diliyorum"

Türk Silahlı Kuvvetleri'miz Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve Deaş terör örgütlerine karşı #BarışPınarıHarekatı'nı başlatmıştır. Amacımız güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve bölgeye barış ve huzuru getirmektir.


ÖZEL BÜRO GRUBU

www.ozelburoistihbarat.com