AŞAĞIDAKİ CİHAZ DEFENDER ÜRÜNÜNÜN EV İÇİN OLAN VERSİYONUDUR. Evin her yerinde kullanılabilir.

 
Ev için Defender Cihazı Fiyatı : 623 USD (1 USD = 2,9975 TL üzerinden hesaplanırsa 1,868 TL) + 39 USD kargo (117 TL) Toplam : 1,984 TL

ÖNEMLİ HATIRLATMA :
Koruyucunun faydalı olabilmesi için sürekli yakınınızda, ODA yada SALON İÇİNDE olmalı. Cihaz uzun süreli kullanımlarda (En az 6 ay yada 1 sene) daha etkili olur. Ürün elinize geçtiğinde sürekli açık tutmalısınız, şarja taktığınızda bile açık olmalı.

Ürünü
talep etmeniz halinde cihaz, ödemenin yapıldığı gün ABD’deki firmadan
sipariş edilmektedir. Ürünün Türkiye’ye ulaşma süresi 3 en geç 4
haftadır. Ürün tarafımıza geldikten sonra gerekli kontrolleri (Eksik yada hasarlı parça kontrolü) yapıldıktan sonra kargo ile mağdurun adresine ulaştırılmaktadır.


Aşağıdaki belirtilmiş olan emareleri sürekli yaşıyorsanız;

* Kendinizi hedef alınmış bir insan gibi muamele gördüğünüzü düşünüyor musunuz ?
* Psikotronik silahlar tarafından saldırıya maruz kaldınız mı?
* Fiziksel saldırıya maruz kaldınız mı?
* Beyin manipülasyonuna maruz kaldınız mı?
* Size chip yada implant yerleştirildimi?
* Elektronik zarara maruz kaldınız mı?
* Haarp ELF mikrodalgalarına maruz kaldınız mı?
* Ses ve beyin deneylerine maruz kaldınız mı ?
* Görüşünüz ve Vizyonunuz  uzaktan kumanda edildi mi?
* TIS listesinde misiniz? İzleniyor musunuz?

Yukarıda belirtilen soruların herhangi birisine cevabınız evet ise siz hedef alınmış birisi olabilirsiniz ve Quewave Defender’e ihtiyacınız olabilir.

Quedalga koruyucusu hayatınızı hem kolaylaştırabilir hem de daha dayanılır hale getirebilir. Savunma ürünlerimizle ilgili başkalarının yorumlarını da mutlaka kontrol edin !!!

Aşamalı dalga ve solfeggio enerjisi kullanarak bireyleri elektronik zararlardan ve psikotronik saldırılardan koruyoruz.

(TIS) = Hedef alınmış birey ve elektronik zarar.

Dr. Henning White ile yapılmış olan röportajı izleyin . Hedef alınmış ve elektronik zarar görmüş bireylere ilk yardım olarak tavsiye ediliyor.

(Dr. White, Elektronik Zarar konusunda uzmandır ve hedef alınmış kişilerle ilgili çalışmaları vardır) 60 seneden bu yana hedef alınmış insanlar beyin kontrol işkencesinden kaçmaya çalışmışlardır. Bunlar Amerikan şirketi tarafından üretilmiş aşamalı dalga boyuyla çalışan bu ürünü denediler ve olumlu sonuç aldılar.


Malum işkence de aşamalı dalga sistemiyle yapılıyor. Her ne kadar bazı fizikçiler inkar etseler de HAARP durumlarında bu tür yöntemler gizlice kullanılmaktadır

–    Röportajda Dr. White’ın anlatımına göre –

MIND CONTROL – MK ULTRA VE ORGANISED STALKING terimleri

Targeted Indıvıdual (TI) = Elektronik etkenlerden zarar görmüş birey anlamına gelir.

Psikotronik silah = Belirli bir mesafeden zihin kontrolü anlamına gelir.

Bu tür silahlar hedef alınmış bireyin sinir sistemine infiltre olarak bilinci ve bilinç altını direkt olarak etkiler.

Quewave koruyucusu ise bu tür semptomları  yok eder.

TARGETED INDIVIDUAL – MIND CONTROL BELİRTİLERİ NELERDİR ?

Elektronik Zarar görmüş bireylerde denge bozukluğu, baş dönmesi, halsizlik, acizlik gibi belirtiler görmek mümkündür. Hedef alınmış kişi yalnızdır ve yardım isteyeceği kimse yoktur. Bu tür elektronik silahlar bireylere uzaktan işkence yapmak, kontrol etmek ve zarar vermek için kullanılır.

Hedef alınmış bireylere zarar vermek için birçok farklı yöntem vardır.

Bunlardan bazıları : Mikrodalga, ultrasonik alet, lazer, beyni etkileyen akustik silahlar(v2k,v-2-k), tabi bu arada gözle görülemeyecek kadar küçük implant yoluyla yerleştirilen mikroçiplerde mevcuttur.

 KİŞİSEL KULLANIM İÇİN DEFENDER CİHAZI

AŞAĞIDAKİ CİHAZ DEFENDER ÜRÜNÜNÜN KİŞİSEL KULLANIM İÇİN OLAN VERSİYONUDUR. İç ve dış mekanlarda üzerinizde taşıyarak her yerde kullanabilirsiniz.

Kişisel kullanım için Defender Cihazı Fiyatı : 495 USD (1 USD = 2,9975 TL üzerinden hesaplanırsa 1,484 TL) + 39 USD kargo (117 TL) Toplam : 1600 TL

Defender koruyucusu hedef olmuş kişiye nasıl yardımcı oluyor?

–    Quewave koruyucusu quewave ürün yelpazesinde  özel dalga frekanslarına ayarlanmış özel bir üründür .
–    Quewave koruyucusu özel bir frekansta dalga meydana getirerek vücudunuzu ve beyninizi psikotronik saldırılardan ve elektronik zararlardan korur.
–    Elf, Haarp, İmplantlar, Mikrodalga, EHF, Fiziksel Saldırılar, Uzaktan İzleme, Manipülasyon, V2K ve Zihinsel Kontrol gibi durumlara karşı korur.
–    Solfeggio Dalgaları, Elektronik ve Fiziksel  Saldırıları pozitif enerjiye çevirir ve bireyin etrafında onu güçlendirecek bio-alan meydana getirir.
–    Bu ürünün meydana getirdiği frekanstaki dalgalar hem içsel hem de dışsal zararlı sinyallerden korur.
–    Bir sürü araştırma sonucu ve ürünler üzerinde yaptığımız mühendislik çalışmalar sonucunda beyindeki reseptörleri direkt stimüle edebilecek dalga frekansını bulduk ve tabi aynı zamanda kişinin etrafındaki negatif alanı da etkiliyor.
–    Aşamalı dalga teknolojisiyle solfeggio frekanslarını kombine ederek ortaya çıkardığımız ürün elde rahatlıkla taşınabilecek kadar küçüktür etrafınızdaki bio-alan yoluyla direkt beyninizi etkiler.
–    Koruyucu alet tarafından ortaya çıkan dalga boyu sizin vücudunuzu ve beyninizi psikotronik  saldırılardan ve elektriksel zarardan korur.
–    Haarp, Mikrodalga, ELF, İmplant Aktivasyonu ve Fiziksel Zararlara karşı vücudunuzu ve beyninizi korur.
–    Bu ürün zararlı ışınları etkiler, implant aktivasyonunun etkisini azaltır ve bireyi zararlı ışınlara karşı korur.
–    Ayrıca kullanabileceğiniz ekstradan iki frekans daha mevcuttur. Bu frekanslar daha düşük solfegio frekanslarıdır. Makinayı bu modda çalıştırdığınızda dışarıdan gelen ve beninize ulaşan negatif etkileri azaltır ve rahatlama sağlar.

Sonuçlar

Bu koruyucu ürün, birçok zarar görmüş kişilerin sıkıntılarıyla başa çıkabilmelerine yardımcı olmuştur ve yaşantılarını kolaylaştırmıştır.

Tabi unutmayalım ki bu bir büyü değildir ve hemen herkesin tüm sıkıntılarını yok etmez, ama ürünü kullanan kişiler sıkıntılarının azaldığını ve daha normal bir hayat sürmelerini sağladığını belirtmektedir.

Bazı insanlar biraz sabırsız davranıp büyük mucizeler bekleyebilir ama tabi ki bu öyle bir şey değil maalesef,olumlu etkiler görebilmek için belli bir süre kullanmak gerekir. Bazı insanlar  ürünün pozitif etkilerini birkaç saat içinde hissedebilir, bazılarıysa birkaç hafta sonra görebilir. Olumlu sonuçlar alabilmek için ürünün kişinin vücut enerjisine asimile olması gerekir.

Örneğin doktorunuz size antibiyotik yazdığında ve belirli bir süre kullandığınızda iyi gelir, içer içmez mucizeler olmaz.

 
Kişisel koruyucu

ÖNEMLİ HATIRLATMA :
Koruyucunun faydalı olabilmesi için sürekli yakınınızda yada üzerinizde olmalı. Cihaz uzun süreli kullanımlarda (En az 6 ay yada 1 sene) daha etkili olur. Ürün elinize geçtiğinde sürekli açık tutmalısınız, şarja taktığınızda bile açık olmalı.

Ürünü talep etmeniz halinde cihaz, ödemenin yapıldığı gün ABD’deki firmadan sipariş edilmektedir. Ürünün Türkiye’ye ulaşma süresi 3 en geç 4 haftadır. Ürün tarafımıza geldikten sonra gerekli kontrolleri (Eksik yada hasarlı parça kontrolü) yapıldıktan sonra kargo ile mağdurun adresine ulaştırılmaktadır.

Kullanırken sürekli yeşil ışık yanar. Haftada bir kez birkaç saat şarj etmek yeterlidir. Ne kadar çok yakınınızda tutarsanız o kadar yoğun etki görürsünüz. Ürünün sağladığı koruyucu alan 8 ft’dir Diametre olarak.

 
Kişisel koruyucunun özellikleri

Ürün iki mod’da çalışabiliyor yüksek ve alçak frekans olmak üzere. Aşamalı dalga etrafınızda koruyucu alan meydana getirerek size zarar verecek  sinyallerin size ulaşmasını engeller.

Alçak frekansta çalıştırdığınızda vücuda ve beyin hücrelerine rahatlık verir.

Kullanım Şekli:

İstenilen sonuçları alabilmeniz için ürünü dikkatlice cebinizde yada çantanızda taşımalısınız yada yattığınız veya oturduğunuz yerde yakınınızda tutmalısınız. Ayrıca boynunuza asabilirsiniz.

Etrafında oluşturduğu alan gücü : 8-10 ft –diametre
Ebat ve ağırlık: ebat-3.1*2.25 *0.85 – ağırlık 2.7 oz
Renk :siyah ve beyaz
Güç: içinde şarj edilebilen batarya. Batarya haftada bir şarj edilmeli
Garanti süresi : Tüm ünite için 1 yıl.
Servis : Garanti süresini geçtikten sonra batarya değişimi 39$, Servis ücreti 49$ + ulaşım ücreti.
Ürün iadesi bulunmadığından lütfen size en uygun olan ürünü tercih ediniz. Lütfen ürün açıklamalarını dikkatlice okuyunuz.

 
Masa üstü koruyucusu

 
–    Masa üstü koruyucumuz hedef alınan insanlara yardımcı olma konusunda en yeni ürünümüzdür.

–    Bu üründe küçük bir batarya yerine AC adaptörü kullanıldığından bireysel üründen 100 misli daha güçlüdür.

–    İletken kabloların içi ise altın kaplıdır. Böyle olması antenlerin daha güçlü ve etkili olmasını sağlar.

–    Bu model taşınmaz ve sürekli fişte olması gerekmektedir, Masaüstü ve yatak odasında komodin üstünde kullanılır.

–    Tabi gece yatak altında, düz zeminde de kullanmak mümkündür.

–    Bu ürün bireyleri acıdan kurtarmakla kalmaz aynı zamanda EMF alanının yüksek olduğu yerlerde de işe yarar.

Kullanım Şekli :

Ürün 100 feet genişliğinde (diametre) bir alanda etkilidir ve istenilen sonuca ulaşmak için o alanın içerisinde olmak gerekir. Üniteye ne kadar yakın mesafede bulunursanız o kadar çok etki görürsünüz, ister masaüstü, isterse komodin üstü yada yatak altı olsun.

Dalga skalası : Ürünü hem yüksek hem de alçak frekansta kullanabilirsiniz. Yüksek frekansta çalıştırdığınızda zarar verici sinyaller size ulaşamaz. Düşük frekansta çalıştırdığınızda ki düşük frekansta 2 Program mevcuttur. Birinde vücudu ve beyin hücrelerini rahatlatırsınız, diğerinde ise iyileşmeden yararlanırsınız. (Yani iyileştirici etkisinden)

Güç : Duvarda AC adaptörüyle fişe takılır ve sürekli orada kalmalıdır. Enternasyonel siparişlerde 120V/240v gücünde adaptör yollanır.

Ebat : 11.5*9.5 ayaklarını çıkartıp düz zeminde de kullanılır.

Gücü her yöne etkilidir.

Sinyal gücü : Kişisel koruyucudan 100 misli daha güçlüdür.

Garanti süresi : 1 yıl

Servis : Garanti süresi geçirildiğinde servis ücreti 49 $ (Artı nakil ücreti)

Ayrıca isteğe bağlı olarak ürünü özel koruyucu bir ambalajla da gönderebiliyoruz. Bunun için ayrı bir ücret talep edilmemektedir. Tabi bu uygulama sadece koruyucular için geçerlidir.

İNGİLİZCE AÇIKLAMASI : (PRODUCT DETAILS)

The Home Model is meant to be placed in a room which has high EMF sources, or many people, or for maximum protection in a room where you spend a lot of time such as the bedroom or office. You should place one unit in each room for maximum protection. This can also be placed near the fuse box where power lines enter your house.

This Home Model can also be used to protect your car or truck for severe EMF situations. We offer an optional Car Power Adapter which can be used to power the unit in your car.

Home Harmonizer Specifications:

Use: For desired results, you need to be within the field of the unit. This is designed for maximum Schumann Resonance stimulation and generates the Scalar Waves in all directions with a diameter of about 40 feet. But, the closer you are to the unit, the more you will be within it’s protective field, so we recommend that the unit be either on you or near you all the time.

Scalar Wave: Just like all our Harmonizers, the Home Model uses a High Frequency Scalar Wave which is modulated with the Schumann Resonance for a soothing grounding effect.

Power: Powered from AC Adapter which plugs into a wall outlet. Needs to be plugged-in continuously. International orders include a plug adapter for the designated country and a 120V/240V AC Adapter.

Size: This comes in a plastic enclosure, about the size of a cell phone: 4.9″ x 2″ x 1″. The unit comes in a black color.

Indicators: Has a single color Blue status LED. The LED constantly blinks Blue when the unit is ON. The unit does not have a power switch and is meant to be always ON when plugged into power.

Antenna: This unit has an internal quad Mobius-style antennas to generate the Scalar Waves. The antenna radiates waves in all directions in 360 degrees, so the unit can be placed in any orientation. However, the closer you are to the front of the unit the more effective it will be.

Signal Strength: The Home Harmonizer is designated as a field strength of X10-20 as compared with the Personal Harmonizer.