• NARKOTİK DOSYASI : TÜRKİYE'DE DOLAŞIMA GİREN EN TEHLİKELİ UYUŞTURUCU "FLAKKA" İÇİN BİZİMLE BERABER MÜCADELE EDİN !!!!
  • Yayın Tarihi : 15 Ekim 2017 Pazar
  • Kategori : KARAPARA & NARKOTİK & SUÇ & DOLANDIRICILIK


İSPANYA’nın Barcelona kentinden Türkiye’ye gönderilen bir kargoyu takibe alan İstanbul Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, Avcılar’da alıcısı Bulut O. görünen kargoyu inceledi. Narkotik köpekleri kargoya tepki verdi. Habertürk'ten Nihat Uludağ'ın haberine göre işyerinde tuzak kuran ekipler, kargoyu almaya gelen özel bir TV kanalında spiker olan Serkan O.’yu gözaltına aldı.

Kargo açılarak madde test cihazıyla kontrol edildi ancak Türkiye’de daha önce bilinmeyen bir uyuşturucu olduğu anlaşıldı. Laboratuvarda yapılan analizde, maddenin ‘flakka’ olarak bilinen, ‘Alpha PVP Hydrochloride’ olduğu saptandı.

ABD ve Brezilya başta olmak üzere tüm dünyada yayılmaya başlayan, kullananlara bilincini kaybettirip saldırganlaştıran uyuşturucunun, ilk kez Türkiye’de yakalandığı belirtildi. Özel bir kanalda haber spikerliği yapan Serkan O., “Barcelona’dan bir yakınım kargoyu gönderdi. İçinde ne olduğunu bilmiyordum” dedi ancak tutuklanarak cezaevine gönderildi. Serkan O.’nun söz konusu uyuşturucuyla ilgili haberler sunduğu da öğrenildi. Güvenlik güçleri, uyuşturucunun kaynağını bulmak için araştırmalarını sürdürüyor.

LİNK : http://www.ozelburoistihbarat.com/iletişim

Bize her konuda ihbar gönderebilirsiniz.

·       Terör Örgütleri hakkında,

·       Çocuk Pornografisi hakkında,

·       Organize Suç Örgütleri hakkında,

·       Uyuşturucu Ticareti (Narkotik) hakkında,

·       Atatürk’e yönelik nefret suçları hakkında,

·       Bilişim Suçları hakkında,

·       Ya da bizzat gördüğünüz, şahit olduğunuz suç konusunda bize her zaman bilgi verebilirsiniz.

İstediğiniz takdirde kimliğiniz resmi kurumlar nezdinde gizli tutulacaktır. Bize ilettiğiniz her hangi bir suç konusunu sizin adınıza resmi kurumlar nezdinde takip edecek ve sonuçlandıracağız.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU