• SUÇ DOSYASI /// POLİS MEMURU : MUSTAFA KEMAL GELSİN DE KURTARSIN !!!
  • Yayın Tarihi : 7 Ağustos 2019 Çarşamba
  • Kategori : KARAPARA & NARKOTİK & SUÇ & DOLANDIRICILIK & MAFYA ÖRGÜTLERİ

ÖZEL BÜRO NOTU : YURTSEVER BİR GRUP OLDUĞUMUZ İÇİN HER ZAMAN DEVLETİMİZİN TÜM KURUMLARI İLE GURUR DUYDUK. İSTİSNASIZ. HER KURUMUN BAŞARILARI İLE ÖVÜNÇ YAŞADIK, MUTLU OLDUK. GRUP OLARAK HER ZAMAN DESTEK VERDİK. AMA BAŞARILARI İLE NASIL GURUR DUYUP MUTLU OLDUYSAK YANLIŞLARINDA DA BİR O KADAR ÜZÜLDÜK. YANLIŞIN, HATANIN OLMASI NORMALDİR. DEVLET DEDİĞİMİZ ŞEY SONUÇTA BİR KURUMUN İÇİNDE BULUNAN İNSAN TOPLULUĞUNU VE ONLARIN FAALİYETLERİNİ İÇERİYOR. DOLAYISI İLE İNSANIN OLDUĞU HERYERDE HATA, YANLIŞ, SUİSTİMAL, KÖTÜCÜL TUTUMLAR, AHLAKSIZLIK, KANUNDIŞILIK OLUR. DEVLETİN PERSONELİ DE İNSAN OLDUĞUNA GÖRE BU TABLODAN FARKLI DEĞİL. AMA GÜZEL TARAFI KANUNLARIN BU TÜR İNSANA KARŞI ENGELLEYİCİ BİR FAKTÖR OLMASI. YANİ YANLIŞ YAPAN DEVLET MEMURU DA OLSA KANUNUN ÜSTÜNDE DEĞİLDİR. ŞİMDİ BU AŞAĞIDAKİ HABERDE OKUYACAĞINIZ POLİS TİPİ EĞER İDDİALAR DOĞRU İSE PARTİZANLAŞMIŞ VE TARAFSIZ GÖREV YAPMASI GEREKİRKEN SİYASİ OLARAK ANGAJE OLDUĞU PARTİNİN MENFAATİNİ KOLLAYAN BİR MEMUR TİPİ HALİNE GELMİŞ. BU POLİSLER DARP OLAYINDAN ZATEN CEZA ALACAKLAR YARGILAMA SONUCUNDA. ANCAK DAHA DA ÖNEMLİSİ DEVLETİN GÜVENLİK GÜCÜ OLAN BİR MEMURUN ÜLKENİN KURUCU BAŞKANI HAKKINDA SÖYLEDİĞİ NAHOŞ SÖZLERDİR. BİR POLİS BÖYLE BİR CÜMLE SARFEDİYORSA ONUN POLİS VASFI KALMAMIŞTIR. YA TARİKATÇİDİR YADA CEMAATÇİDİR. HER NE OLURSA OLSUN BU POLİSLERİN GEREKLİ CEZAYI ALDIKTAN SONRA İVEDİ OLARAK MESEK MEMURLUĞUNUN DA SONA ERDİRİLMESİ GEREKİR. ÇÜNKÜ BU ZİHNİYETİYLE TOPLUMA FAYDALI OLAMAZ. BİZ GRUP OLARAK HER ZAMAN POLİSİMİZİN YANINDAYIZ AMA BU TARZ POLİSLİK YAPANLARIN DA SONUNA KADAR TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ. BÖYLE BİLİNE.

POLİS MEMURU : MUSTAFA KEMAL GELSİN DE KURTARSIN !!!

Ankara'da gözaltına alınan ve öğrenim güçlüğü olan 13 yaşındaki Alperen Aydoğdu'nun annesi Derya Aydoğdu oğluyla birlikte tekme tokat Akrep'e bindirilen bir kadına da hakaret edildiğini anlattı. Cumhuriyet’ten Mustafa Çakır’ın haberine göre Aydoğdu polislerin kadın ve oğluna "Mustafa Kemal'in askerleriyiz diyorsunuz. Gelsin kurtarsın bakalım sizi" dediğini söyledi.

Dikmen’deki eylem sırasında gözaltına alınan 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi Alperen Aydoğdu’nun annesi Derya Aydoğdu o gece oğlundan 1.5 saat haber alamadığını 4 kez aradığı Emniyet’in de “Oğlunuz gözaltında değil yanıtını verdiğini söyledi. Aydoğdu öğrenim güçlüğü” raporu bulunan ve rehabilitasyon merkezine giden oğlunun Akrep aracında tekmelendiğini dövüldüğünü bildirdi. Derya Aydoğdu o gece yaşadıklarını gazetemize şöyle anlattı:

Çocuklarımı kaybettim: Biz her zaman yürüyüşe katılıyorduk Dikmen’de. Olaysız geçiyordu. İki oğlumla birlikte yürüyüşe katıldık biz. Çocuklar yanımdaydı. Ani bir müdahale oldu. Çocuklarımı kaybettim. Sonrasında büyük oğlumu bulabildim. TOMA’dan su sıkılmıştı çocuğuma. Yüzünde ve vücudunda yanmalar olduğunu söyledi. Biz onunla ilgilenirken Alperen’i malesef bulamadık.

Akrep içinde dayak: Oğlumu Akrep içerisine alıyorlar. Yaka paça döverek ve küfrederek. Onunla birlikte 45-50’li yaşlarda bir hanımefendiyi daha gözaltına alıyorlar ve akrebin içinde darpa devam ediyorlar. Ağza alınmayacak hakaretler ediyorlar. Bu arada söyledikleri şeyler de şunlarmış: “Mustafa Kemal’in askerleriyiz diyorsunuz. Gelsin kurtarsın bakalım Mustafa Kemal sizi bizim elimizden. ” Hanımefendiye yakasındaki polis amblemini öptürmeye çalışıyor polis. Öpmeyince de darp etmeye devam ediyorlar.

4 kez aradım yok dediler: Emniyet merkezini aradığımda gözaltına alınanların 4 tane yetişkin olduğunu içerisinde çocuk olmadığını söylediler. Ben 4 kez Emniyet’i aradım. Oradan bir vatandaş aradı “Elimde çocuğunuzun gözaltına alındığına dair görüntüler var dedi. Gittim. Görüntüleri inceleyince yeniden Emniyet’i aradım. Çocuğum nerede dedim. BanaHanımefendi o saatte o çocuğun orada ne işi vardı?” dediler.

1.5 saat ulaşamadım: Oğlum gece 03.30’da gözaltına alındı. 1.5 saat çocuğumdan haber alamadım. Ben çocuğumu Muharrem İnce aracılığı ile bulabildim. Sonra çocuğu Dikmen Karakolu’na getirdiler. İnce’nin karakola girmesine izin vermediler. Kapının önünde de bekletmediler. Karakoldan çocuk şubeye götürüldü. Çocuk şubeden savcılığa çıkarıldı. 13 yaşındaki bir çocuğa resmen terörist muamelesi yapıldı. Çocuğun tişörtündeki yazıya kadar sorular sordular. Şikâyetçiyiz kesinlikle bunun arkasını bırakmayacağız.