• İRTİCA DOSYASI : AVUSTRALYA BAŞBAKANI JULIA CLARK KÖKTENDİNCİLERE AYARI VERDİ /// İŞTE BUYRUN
  • Yayın Tarihi : 27 Eylül 2018 Perşembe
  • Kategori : İRTİCA & LAİKLİK & TÜRBAN KONUSU & İSLAMİ CİHAD


ÖZEL BÜRO NOTU : BENZER DURUM TÜRKİYE’DE DE YAŞANIYOR. HÜKÜMETİN EL ALTINDAN DESTEKLEDİĞİ TARİKATLER, CEMAATLER VE BİLUMUM ŞER YUVALARI CUMHURİYETİN TEMEL İLKELERİNE HER FIRSATTA SALDIRIYOR. HÜKÜMET İSTESE BUNLARIN SESİ SOLUĞU ÇIKMAZ AMA HALKIN YAŞAM BİÇİMİNE SAYGI DUYDUĞUNU AÇIKLAYAN VE KİMSENİN YAŞAM BİÇİMİNE KARIŞILMAYACAĞINI SÖYLEYEN SAYIN TAYYİP ERDOĞAN, BU TARİKATLERİN LAİK KESİM ÜZERİNDE KURDUĞU BASKIYA KARŞI HİÇ BİR ÖNLEM ALMIYOR. EĞER BU BASKILAR VE LAİKLİK DIŞI DAVRANIŞLAR KİTLESELLEŞİRSE KORKARIZ BİR İÇ SAVAŞ KAÇINILMAZ OLACAK. HEM CUMHURİYETİN NİMETLERİNDEN YARARLANACAKSINIZ HEM DE CUMHURİYETİN TEMEL İLKELERİNE SALDIRACAKSINIZ, ÖNÜNÜZE GELENİ DİN DIŞI KAFİR İLAN EDECEKSİNİZ. ÇOK MÜSLÜMANSANIZ JULIA HANIMIN DEDİĞİ GİBİ GİDİN ARABİSTAN’DA YADA HERHANGİ BİR ŞERİAT ÜLKESİNDE YAŞAYIN. YOK ÖYLE ÜÇ KÖFTE BEŞ KURUŞ.

AVUSTRALYA BAŞBAKANI'NIN FANATİK BİR DİNCİYE SÖZLERİ : BAŞBAKAN JULYA KLARK, AVUSTRALYA'DA MURSİ İÇİN YAPILAN BİR GÖSTERİDE MÜSLÜMAN FANATİK BİR GÖSTERİCİYE HİTABEN ŞUNLARI SÖYLEDİ.

"NİÇİN BU KADAR MUTAASSIBSIN ? NİÇİN SUUDİ ARABİSTAN YADA İRAN'DA İKAMET ETMİYORSUN ?

NİÇİN İSLAM DEVLETİNİ TERK ETTİN ?

SİZ ALLAH'IN İSLAM İLE MÜBAREK KILDIĞINI SÖYLEDİĞİNİZ DEVLETLERİ TERK EDİYORSUNUZ, KAFİR OLDUĞU SÖYLENEN MEMLEKETLERE GÖÇ EDİYORSUNUZ.

HÜRRİYET, ADALET, REFAH, SAĞLIK GÜVENCESİ, SOSYAL GÜVENLİK, KANUN ÖNÜNDE EŞİTLİK, ADİL ÇALIŞMA FIRSATI, ÇOCUKLARINIZIN GELECEĞİ, YORUM VE DÜŞÜNCE HÜRRİYETİ İÇİN.

O HALDE BİZE FANATİKLİK VE NEFRETTEN BAHSETMEYİN. BİZ SİZE KAYBETTİĞİNİZ HER ŞEYİ VERDİK.

BİZE SAYGI DUYUN YADA BURAYI TERK EDİN."

DEDİ.