Özel Büro İstihbarat grubu, Türkiye Cumhuriyeti anayasasına, kurumlarına, milletimizin bölünmez bütünlüğüne yönelik her türlü faaliyet hakkında açık kaynaklar üzerinden bilgi toplamak ve kamuoyu ile paylaşmak amacı ile araştirma uzmanlari (açık kaynaklar) tarafından tesis edilmiştir. Ülkemize yönelik her türlü tehdit ve faaliyet hakkında web ve diğer açık kaynaklarda araştırma yapan, üyeleri ile ülkemizin hali hazırdaki milli meseleleri hakkında fikir jimnastiği yapan, çözüm arayan ve çözüm önerilerini kamuoyu ve resmi̇ güvenli̇k kurumlari ile paylaşan yurtsever bir gruptur.

Bize Ulaşın

Kontakt kurabileceğiniz iletişim bilgilerimiz.

Google Grupları

Gelişmelerden sürekli haberdar olmak için google mail gruplarımıza katılabilirsiniz

Değerli yurtseverler ülke ve dünya gündemini ilgilendiren önemli meselelerde, önemli konferans, seminer, toplantı gibi etkinliklerde, grubumuz ile ilgili önemli güncel değişiklik ve haberlerde, kısacası anında haber almak istediğiniz tüm konularda haberdar olmak için SMS VERİTABANI'mıza kaydolmanızı öneriyoruz. Aşağıdaki mesaj formunu kullanabilirsiniz. Gelen diğer mesajlardan ayırabilmemiz için Açıklama : bölümüne SMS VERİTABANI yazarsanız memnun oluruz.ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU İHBAR HATTI
Aşağıdaki katalogda bulunan suçlarla ilgili her konuda ihbar gönderebilirsiniz. Ancak ihbarınızın asılsız çıkması halinde T.C.K. uyarınca hakkınızda yasal işlem başlatılabilir. Önemle bilginize sunulur.

  • · Terör Örgütleri hakkında,
  • · Çocuk Pornografisi hakkında,
  • · Organize Suç Örgütleri (Mafya Örgütlenmeleri) hakkında,
  • · Uyuşturucu Ticareti (Narkotik) hakkında,
  • · Atatürk’e yönelik nefret suçları hakkında,
  • · Bilişim Suçları hakkında,
  • · Hayvan ve Değerli Eşya Kaçakçılığı, Silah Ticareti, Tarihi Eser Kaçakçılığı hakkında,
  • · Ya da bizzat gördüğünüz, şahit olduğunuz suç konusunda her zaman bilgi verebilirsiniz.
İstediğiniz takdirde kimliğiniz gizli tutulacaktır. Duyarlılığınız için çok teşekkür ederiz.

İhbar ve Mesaj Hattı