• ERGENEKON DAVASI : HANGİ ERGENEKON SANIĞI DAVA KAPSAMINDA TUTUKLANACAĞINI BİLİYORDU ??? /// İŞTE O SANIK !!
  • Kategori : HAKKIMIZDA


Değerli Yurtseverler,

Kamuoyu Bilgilendirme Projemiz son hız devam ediyor. Bu çalışmalarımız yeni değil, 2001 yılından bu yana aktif olarak vatandaşımıza, devletimize çıkarsız, karşılıksız hizmet ediyoruz. Hiçbir takdir, teşekkür beklentisi içinde olmadan, bıkmadan, usanmadan, bir çok engel çıkmasına (yada çıkarılmasına) rağmen insanımızı her konuda, ücretsiz olarak, ve herhangi bir abonelik bedeli ödetmeden (ağaya beleş misali) aydınlatıyoruz. Bu çabamızdan hiçbir menfaatimiz yok ! Web sitemiz, bloglarımız ve mail gruplarımız KAMUYA AÇIK durumda. İsteyen, dileyen her vatandaş ücretsiz bir şekilde takip edip üye olabilir. Hiçbir üyemiz hakkında NEDEN ÜYE OLDU diye bir araştırma da yapmıyoruz yada bir ön şart sunmuyoruz. Aramıza katılan her yurttaşı YURTSEVER olarak görüyoruz ve bugüne kadar da öyle davrandık. İhbar hattımıza gelen çok sayıda bilgi ile devletimizin huzur ve güvenliğine katkı sunuyoruz. Sunmaya da devam edeceğiz. Devlet yetkililerimizden takdir veya teşekkür beklentimiz de yok. Çünkü bize göre YURTSEVERLİK bunu gerektirir. Atatürk’ümüzün dediği gibi “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır”.

MUSTAFA KEMAL’in askerleri olarak bunu GÖREV ADDEDİYOR ve hergeçen gün yeni ihbar notları ile resmi kurumlarımızın yetki ve sorumluluk alanına, kurumsal çalışma bölgesine girmeden bu görevi layıkıyla yapıyoruz, ve yapacağız. Biz terör örgütleri çökertildiğinde, uyuşturucu torbacıları yakalandığında, mafya örgütü mensupları tutuklandığında teşekkür ve takdirimizi yeterince almış oluyoruz. Fazlasına ihtiyacımız yok.

Grup Sözcümüz Erkut bey 1991 yılından bu yana istihbari hizmetleri ile YURTSEVER olarak görevini en iyi biçimde yapmaya çalıştı. 2002 yılında internetin yaygınlaşması ile yurtsever faaliyetlerinin daha geniş kitlelere ulaşması için önce mail grubunu ardından blogları ve web sitesini hizmete soktu. Fakat faaliyetleri o dönem muhterem hoca olarak adlandırılan FETULLAH GÜLEN ve örgütünün tepkisini ve öfkesini çekti. Çünkü FETÖ ÖRGÜTÜ’nün Türkiye ve bölgesel planlarına zarar verecek çalışmalardı ve engellenmesi gerekiyordu.

Bu konuları daha önce de paylaşmıştım ama yazdıklarımıza yönelik üyelerden çok sayıda soru geldiği için tekrar hatırlatmakta fayda gördüm.

Erkut bey, önce CIA güdümündeki Fetöcü İstihbaratçılar tarafından 2001 yılında kaçırılarak işkence edildi ve tetikçi yapılmaya çalışıldı. Erkut bey işkenceye direnerek dediklerini yapmadı. Uzun süre hassas takip prosedüründe attığı her adım aldığı her nefes takip edildi. Öldürülmesinden vaz geçilerek TERÖR ÖRGÜTÜ YÖNETİCİSİ yaftası konularak PASİFİZE etmeye karar verilince 2008 yılnda (7 yıllık hassas takibin ardından) ERGENEKON DAVASI’nda ÖRGÜT YÖNETİCİSİ olduğu iddiasıyla tutuklandı. Suçu ORTA KADEME YÖNETİCİ idi.

Ancak FETÖCÜ SAVCI ve HAKİMLER iddianameyi hazırlarken ellerinde ÖRGÜT YÖNETİCİLİĞİ’ne yetecek delillendirme olmadığını farkedince tenzili rütbe ile ÜYELİK suçuna karar verdiler. Bunda Erkut beyin 2001 yılında işkence edilişinden sonra HASSAS TAKİP PROSEDÜRÜ uygulandığını tanıdığı bir FETÖCÜ Emniyet Amirinden öğrenmesinin ve buna göre faaliyetlerini reorganize etmesinin önemli bir payı vardır. O Emniyet Amiri’de FETÖCÜ idi. Erkut bey ismi bizde saklı Emniyet Amirinden HASSAS TAKİP prosedürüne sokulacağını öğrendiğinde önce ortadan kaldırılacağını düşündü. Bu uzun süre olmayınca tutuklanma ihtimali üzerine önlem almak amacıyla DEVLET HASTANESİ’nden PSİKİYATRİK RAHATSIZLIĞI olduğuna dair bir RAPOR ayarladı. (Aldığı bu ilk rapor daha sonraları Erkut beye çamur atmak, karalamak isteyenlerin de ellerinde malzeme oldu. ADLİ TIP KURUMU’ndan psikolojik olarak SAĞLAM olduğuna dair 2 adet raporu olduğu halde bugün Erkut beye çamur atmak isteyenler bu ilk raporu kullanıyorlar. Allah onlara akıl fikir versin) Böylece alacağı rapor ile verilecek muhtemel cezada üst sınırdan değil alt sınırdan ceza verilmesini sağlayacaktı.

Planı da tuttu. Çünkü FETÖCÜ istihbaratçıların örgüt davası kapsamında yaptıkları delillendirmek maksadıyla yapılan telefon dinlemelerinde ÖRGÜT YÖNETİCİLİĞİ’ni destekleyici hiçbir telefon görüşmesi yada yazışma olmayınca FETÖCÜ istihbaratçıların kurduğu tezgahta böylece ALENİLEŞMİŞ VE BELİRGİNLEŞMİŞ OLDU.

Erkut beyi iddianamede örgütün istihbaratçısı olarak suçladılar ve suçlamalarına dayanak olarak Kuvayı Milliye Derneği Başkanı Emekli Kurbay Albay Fikri Karadağ ile yaptığı toplam 12 görüşmeyi öne sürdüler. Komik ama gerçek. Erkut bey top topu 12 görüşme ile istihbarat vermiş üstüne, yani Fikri Karadağ’a. Yani bu şu anlama geliyor. Erkut bey ERGENEKON ÖRGÜTÜ'ndeki istihbarat görevini bu kadar yıllar içinde sadece 12 adet görüşme ile tamamlamış. Bu bir DÜNYA REKORU sanırım. Böyle bir örgütün tüm istihbaratı toplam süresi (Toplam 12 görüşme) 1 saati bile bulmayan telefon görüşmlerinde yapılmış. Bunu bırakın bir hukuk adamına, normal bir vatandaşa söyleseniz güler. 12 görüşme dışında üstü denilen, istihbarat hizmeti verdiği öne sürülen Emekli Albay ile başka hiçbir görüşmesi yok. Tüm Ergenekon sanıkları ile de toplamda 35-40 civarı görüşme var. İşte Ergenekon tiyatrosu budur. İnanmayanlar olursa 1. ERGENEKON İDDİANAMESİ ve DELİL KLASÖRLERİ’ni indirip Erkut bey le ilgili bölüme bakabilirler.

Biz bu konuyu neden gündeme getirdik onu açıklayayım. Daha önce de Erkut beyin uğradığı adalet faciası hakkında yazmıştım ve benzer şeyleri de iletmiştim. Ancak bazı üyeler bana mail atıp Erkut beyin Ergenekon Davasında tutuklanacağını bilemeyeceğini, bu davanın gizli olarak Sözde Savcı Zekeriya Öz tarafından yürütüldüğünü söyleyerek iddiamızı destekleyecek kanıt olup olmadığını ve varsa sitede yayınlamamızı istediler. Biz de olur dedik. Aşağıdaki telefon görüşmesini üşenmeden başından sonuna kadar dinleyin.

Görüşmede Erkut bey çok net ve açık bir şekilde telefonunun DİNLEMEDE olduğunu ifade etmeye çalışıyor görüştüğü şahsa.

Bu da Erkut beyin soruşturmanın başladığından haberdar olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Bu görüşmeyi hakkındaki bir söylenti ve karalamanın daha çürütülmesi adına Erkut beyden izin alarak yayınlamaya karar verdim.

Aşağıdaki linkte Fetöcü Savcı Zekeriya Öz’ün talimatı ile İstanbul TERÖR ŞUBESİNCE kaydedilen Erkut beyin yukarıda bahsettiğimiz telefon görüşmesi bulunuyor. Bu görüşme 2007 yılında Emniyet tarafından dinlenip kaydedilmiş. Ben herhangi bir yorum yapmıyorum. Eğer yetersiz bulunursa lütfen yazın başka görüşmeleri de yayınlarız. Bu görüşmeler dönemin ERGENEKON DAVASINA bakan 13. Ağır Ceza Mahkemesinin Erkut beye vermiş olduğu RESMİ CD içinde bulunuyor. Basın mensupları dilerse Ergenekon Davasına bakan İstanbul 4. A.C.M.’nden temin edebilir.


FETÖCÜ İSTİHBARATÇILAR TARAFINDAN DİNLENİP KAYDEDİLEN TELEFON GÖRÜŞMESİ (ERKUT ERSOY) : https://vocaroo.com/i/s0NgErsGDrqe

Bu dinleme kaydını isteyenler yada Basın Mensupları ERGENEKON DAVASI’na bakan İstanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesinden 111601866 kayıt numarası ile talep edebilirler.

Son sözüm şudur,

İşte yurtseverlik budur arkadaşlar. Erkut bey tutuklanacağını, kumpasa maruz kalacağını bile bile fırsatı olduğu halde kaçmadı. Alnının teri ve cesareti ile kurulan tezgahı FETÖCÜ’lerin başlarına geçirdi. Şimdi Erkut bey dışarıda, onlar içeride. Zaman içinde kurulan tezgahın büyüklüğü ve FETÖ’nün verdiği zarar daha iyi anlaşılacaktır.

Saygılarımla,

Yuısuf Özbek

ÖZEL BÜRO GRUBU & Yönetici