• DUYURU : MAIL GRUPLARIMIZA SEHVEN YAPILAN ÜYE KAYDI KONUSUNDA ve PAYLAŞIM İÇERİKLERİNDEKİ HATALAR KONUSUNDA BİLGİLENDİRME (11.11.2018)
  • Kategori : HAKKIMIZDA


Değerli Yurtseverler,

Paylaşımlarımızı takip etmek isteyenler web sitemiz üzerinden mail gruplarımıza kaydolabiliyor. Gelen bütün talepleri alıyor ve işleme koyuyoruz. Ancak, mail gruplarımıza girmek isteyenlerin bulunduğu veritabanı ile grubumuzun irtibat e-postalarının bulunduğu veritabanı karıştığı için sehven, istemeyerekte olsa bir takım e-posta adreslerini yanlışlıkla mail grubumuza üye olarak kaydettik.

Yani mail grubumuza girmek isteyen, talebi olanları değil de grubumuzun irtibat listesinde olan kişilerin e-posta adreslerini yanlışlıkla üye olarak kaydetmiş olduk.

Ancak, şu ana kadar bu yanlışlık yüzünden bir geri dönüş almadığımız için kimler sehven üye kaydoldu henüz bilmiyoruz. Üye listemizde 10,040 yurtsever bulunuyor. Bu kadar büyük bir liste içinden kim kendi isteği ile kim sehven üye durumda anlamamız çok zor.

Bu nedenle sizlerden ricamız, eğer böyle bir sehven hatanın sonucu olarak mail grubumuza üye olduysanız ivedi olarak tarafımızı lütfen bilgilendirin. Hemen üyeliğe son verilecektir.

Sehven yaptığımız bu hatadan ötürü grubum adına özür diler, saygılarımızı sunarım.

Bunun yanı sıra bazen, daha doğrusu zaman zaman, bazı yurtsever takipçilerimiz bize e-posta mesajı atarak bir takım paylaşımların içeriklerinin hatalı olduğunu söylemektedir. Ki son derece haklılar. Öncelikle yurtsever üyelerimizin bu konudaki duyarlı tavrına çok teşekkür ederiz. Çünkü grubumuzda 10,000 üyeyi aşkın takipçi bulunuyor ve bu üyelerimizin gönderdikleri iletiler de grup geneli ile paylaşılıyor. Ancak zamansızlık ve yeterli moderatörümüz olmadığı için her iletiyi maalesef kontrol etme şansımız yok. Bunu bir bahane olarak söylemiyorum ama maalesef durum bu.

Bu nedenle bazen bazı üyelerin gönderdiği iletilerin içeriği yanlış veya hatalı çıktığında hemen fark edip müdahale edemiyoruz.

Biz ÖZEL BÜRO GRUBU olarak hangi konuda olursa olsun DOĞRU, NİTELİKLİ, İLGİNÇ, KAPSAMLI bilgi vermekten yanayız. Misyonumuz BİLGİLİ TOPLUM GÜÇLÜ TÜRKİYE’dir.

ÖZEL BÜRO GRUBU’nun kendi hazırlamış olduğu iletilerde özen gösterip bilgi ve kaynağın doğru olduğuna emin olmak için gerekli araştırmaları yapıyoruz. Buna çok dikkat ediyoruz. Ama az evvel de zikrettiğim gibi aynı özeni üyelerimizin gönderdiği iletilerde istediğimiz oranda sağlayabilmiş değiliz. Kısıtlı bir kadromuz var ve üyelerden gelen günlük 100 civarı iletiyi okuyup, kontrol etmek için yeterli moderatör görevlimiz bulunmuyor. Hal böyle olunca dün gönderdiğimiz “GIDA’LARDA BULUNAN SOLİTİN MADDESİNİN KANSER YAPTIĞI” şeklindeki yazıda olduğu gibi bir takım içeriği doğru olmayan bilgiler de paylaşılabiliyor. Bundan dolayı da çok üzgünüz.

Bu yazının içeriğinin doğru olmadığı konusundaki uyarı Mehmet Boz bey tarafından iletilince yazıyı hemen web sitemizden kaldırdık.

Buradan kontrol edebilirsiniz.

GDO'LU ÜRÜNLER DOSYASI : KÜRESEL GIDA TERÖRİSTLERİNİN "SOLİTİN" MADDESİ ÜZERİNDEN VATANDAŞI KANSER YAPMA OPERASYONLARI

http://www.ozelburoistihbarat.com/gida-gdo-hormonlu-gidalar/gdolu-urunler-dosyasi-kuresel-gida-teroristlerinin-solitin-maddesi-uzerinden-9155

Bahsedilen yazı ÖZEL BÜRO GRUBU’nun kendisinin hazırladığı bir yazı olmayıp Engin Şanver adlı bir üyemiz tarafından grup geneline gönderilen bir yazı idi.

Son olarak şunu söyleyeyim.

Bizler de insanız ve ne kadar titiz davransak ta doğal olarak hata yapabiliriz. Ki zaten yapıyoruz. Kadromuzda yüzlerce Editör ve Gazeteci çalıştırmıyoruz. Üyelerimizden gelen günlük 100 civarı iletiyi kontrol etmek, okumak ve paylaşmak için sadece 1 görevli moderatör arkadaşımız var. Sizlere en doğru, en nitelikli ve en ilginç bilgileri vermek için karşılık beklemeden, takdir ve teşekkür istemeden özverili bir şekilde çalışıyoruz. Yazı ve video içerikleri hakkındaki eleştirilerinizi bundan sonra da göndermeye devam edin.

Ama bunu yaparken aşağılayıcı, küçümseyici, alaycı yada komut verir tarzda değil YAPICI, DÜZELTİCİ, AYDINLATICI şekilde yaparsanız bizler de bundan sonraki çalışmalarımızda daha da motive edilmiş oluruz.

Üslup çok önemlidir. Eğer yakışıksız ithamlarla yaklaşılırsa bu durum eleştiri haklılığınızı da sona erdirir ve haklı iken HAKSIZ duruma düşersiniz. Kaldı ki paylaşımlarımızı sürekli eleştirmek ve tabiri caizse FIRSATINI BULDUM MU ÇAKARIM gibi çocukça bir tavır alacaklara da buradan son bir hatırlatma yapalım. Grubumuza herkes serbestçe üye olabileceği gibi istediği an da üyelikten çıkabilir. Ki böylece gereksiz yazışmalarında önüne geçilmiş olur. Yani özetle doğrularımızda olduğu gibi hatalarımızda da yanımızda olun ve yapıcı yaklaşın.

Teşekkürler,

Yusuf Özbek

Grup Yöneticisi

11.11.2018