• DUYURU : KÜRESEL İSTİHBARAT SERVİSLERİNİN ELEKTRO-MANYETİK TEKNOLOJİSİ İLE SUİKAST İŞLEDİĞİ İDDİASINI ARAŞTIRIYORUZ /// İŞTE BİR VAKIA
  • Kategori : HAKKIMIZDA


Değerli Yurtseverler,

Biliyorsunuz uzun süreden beri (2001 itibariyle) fenomen MK & TELEGRAM teknolojisi ve istihbari alanda kullanımı ile ilgili ayrıntılı araştırmalar-soruşturmalar üzerinde duruyoruz. Özellikle CIA, NSA, BND, MI5 & MI6, FSB, GRU gibi yabancı servislerin bu teknoloji ile ilgili deneyimlerini ve kullanım alanlarını resmi ve açık kaynaklardan derleyerek ilgili kurumlarla ve kamuoyu ile paylaşıyoruz. Yani bunu görev edinmemizin sebebi ULUSAL GÜVENLİK nedeni iledir. Şu ana kadar tarafımza MK  ULTRA & TELEGRAM teknolojisi mağduru olduğunu iddia eden 123 T.C. vatandaşı başvurdu. Resmi sayı 123 ancak gayri resmi sayı 500 civarında.

Bu teknolojinin, gizli servislerin ve kolluk güçlerinin kullanmış olduğu yasal ve hukuk mevzuatına uygun teknik takip yöntemlerinden temel farkı, UYDU yada OBZERVER araçlar üzerinden gönderilen elektro-manyetik frekans sinyalleri ile hedefin yani kurbanın temel psikolojik motor fonksiyonlarına müdahale edebilmesi, kişinin zihin aktivitelerini değiştirebilmesi yada yönlendirebilmesidir.

Daha doğrusu resmi belge ve açık kaynaklarda ki iddialar bu yönde. Bu nedenle İNSAN HAKLARINA ve HUKUKA aykırı bir durum yarattığı için de kullanımının gizli servislerce gizli tutulduğu da iddialar arasında. Hatta bu teknoloji ile hedefin yani kurbanın hiç  temas olmaksızın adli delil vermeyecek şekilde öldürülmesi de mümkün deniyor. Yani bir nevi suikast aracı olarak ta kullanıldığı söyleniyor ki zaten biz de bu durum ulusal güvenlik riski yarattığı için tarafımıza başvuran 123 T.C. vatandaşının görüşme kayıtlarını delil olarak muhafaza ediyoruz ve resmi kurumlar ileride bu konuda bir soruşturma yürütürse talep etmeleri halinde arz edeceğiz.

Geçmişte bu teknolojinin bazı gazetecilere, siyasetçilere, bürokratlara, bilim adamlarına ve devlet büyüklerine yönelik olarak kullanıldığı iddia ediliyor ki helikopteri kaza kırıma uğrayarak Şehit olan Muhsin Yazıcıoğlu, bir takım Aselsan Mühendisi, kalbinde hiç sorun olmadığı halde Ergenekon Mahkemesinde ifade vermesine 13 gün kala kalp ritmi bozukluğu yüzünden Şehit olan MİT ASYA DAİRESİ Başkanvekili Kaşif Kozinoğlu örnek verilebilir.

Tabi yurt dışında da bu şekilde şüpheli olarak hayatını kaybetmiş çok sayıda akademisyen, gazeteci, istihbaratçı, asker, siyasetçi kişiler bulunuyor. Bunlar ile ilgili haberleri arzu eden google yardımı ile bulabilir.

Biz üstadımız ve ağabeyimiz Kaşif Kozinoğlu’nun böyle bir suikaste kurban gidip gitmediğini aydınlatmak zorundayız. Bu bizim asli görevimizdir çünkü Kaşif ağabey hem iyi bir istihbaratçı hem de iyi bir yurtseverdir.

Ortada bir cinayet varsa faillerini bulmak önce bize sonra Savcılığa düşer. Biz yurtseverliği Kaşif ağabey gibi kıymetli komutanlarımızdan öğrendik.

Aşağıda Kaşif ağabeyimizin vefatından sonra çıkmış bazı haberleri dikkatinize sunuyoruz. Önce bu haberleri okuyun sonra devam edelim.

Link 1 : http://www.milliyet.com.tr/kozinoglu-nun-olumu-yuzde-yuz-gundem-1968939/

Link 2 : https://odatv.com/yilmaz-ozdil-bilinmeyen-kozinoglunu-yazdi-1511111200.html

Link 3 : http://www.mynet.com/haber/guncel/kozinoglu-cezaevinde-olduruldu-mu-601976-1

Link 4 : http://www.hurriyet.com.tr/gundem/cinayet-suphesi-19848350

Link 5 : https://www.sabah.com.tr/gundem/2012/02/04/kozinoglu-hakkinda-ortaya-cikan-sok-gercek

Aşağıdaki haber de 17 Ocak 2014 tarihinde benim Türkiye Gazetesi’nde ki röportajımı içeriyor. O tarihte bu konuyu gündeme getirmiş ve bildiklerimin bir kısmını aktarmıştım ancak üzeri örtüldü. Çünkü Ocak 2014 tarihinde FETÖ ÖRGÜTÜ ile AK PARTİ derinleri arasında henüz bir sürtüşme, sorun yaşanmamıştı. O dönem FETÖ örgütü basında, yargıda, emniyet ve ordu da kısacası her yerde güçlü bir durumdaydı, gücünü kaybetmemişti ve anlattıklarım KOMPLO TEORİSİ olarak değerlendirildi. Şimdi ise gerçekler kripto FETÖCÜ’lerin tek tek deşifresiyle ortaya çıkmaya başladı.

ERKUT ERSOY TÜRKİYE GAZETESİ RÖPORTAJI – 17.01.2014 : LİNK : http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/125030.aspx

Evet. Haberleri okudunuz. Şimdi bu konuyu neden gündeme getirdik onu da kısaca özetleyelim.

ÖZEL BÜRO TEKNİK EKİBİ tarafından yazılmış özel sosyal medya istihbarat yazılımları ile tüm sosyal medyayı anahtar kelimeler ile tarıyor ve ilgilendiğimiz özel konular ile ilgili tüm twit mesajlarını, facebook paylaşımlarını arşivleyip, inceliyoruz.

Bugün yani 31.05.2018 tarihinde AGENTX:11 rumuzlu ama asıl adı PENY L. A. SHEPARD olan bir ABD vatandaşı kardeşinin MK ULTRA & TELEGRAM teknolojisini kullanan KÜRESEL İSTİHBARAT SERVİSLERİ’nce sahilde öldürüldüğüne dair birkaç twit mesajı paylaştı.

Özel takip yazılımlarımız da bu atılan twit mesajlarını tespit etti ve ilgili hesabı incelemeye  aldık. Aşağıda AGENTX:11 rumuzlu ama asıl adı PENY L. A. SHEPARD’ın attığı twit mesajlarını ve fenomen teknoloji hakkında yazdığı blogu dikkatinize yorumsuz olarak sunuyoruz.

ÖZEL BÜRO EKİBİ olarak bu yasadışı teknolojinin ve kullanıyorlarsa kullananların ensesindeyiz. Eğer bu teknoloji kullanılıyorsa sorumlularını er veya geç yargı önüne çıkartacağız. Ama öncelikle resmi istihbarat kurumlarının bu konuda açık kaynaklarda ki DEZONFERME bilgilerin çokluğuna karşılık üzerine düşeni yaparak birinci elden doğruları kamuoyu ile paylaşması gerekir. Böylece psikolojik sorun yaşayanlar da yaşadıkları rahatsızlığın çözümünü internette değil PSİKİYATRİ HASTANELERİ’nde ararlar.

Burada şunu da mutlaka ekleyelim ki bir yanlış anlaşılma olmasın.

ÖZEL BÜRO EKİBİ olarak devletin terörle mücadele için yada asayişi temin için kullandığı ve YASALARA-HUKUKA UYGUN ve İNSAN HAKLARINA SAYGILI teknik takip yöntemlerine bir itirazımız yada eleştirimiz yoktur. Olmaz da. Bizim karşı olduğumuz husus, insan psikolojisini ve zihnini hedef alan İNSAN HAKLARINI ihlal eden teknolojilerdir.

Kısacası İNSAN ZİHNİ İSTİHBARAT SERVİSLERİ’nin OYUN SAHASI DEĞİLDİR VE OLMAYACAK.

Şimdi AGENTX:11 rumuzlu ama asıl adı PENY L. A. SHEPARD’ın gönderdiği twit mesajlarını okuyabilirsiniz.

Güvenli yarınlar ve teknolojiler dileği ile saygı ve selamlarımı sunarım.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO GRUBU

TWITTER LİNKİ : https://twitter.com/AgentX1176 - @AgentX1176

MK ULTRA & TELEGRAM ARAŞTIRMACISI AGENTX:11 RUMUZLU PENY L. A. SHEPARD’IN ZİHİN KONTROLÜ HAKKINDA ATTIĞI TWEET MESAJLARI AŞAĞIDA.

TÜRKÇE TERCÜMESİ ŞÖYLE.

1.     Kardeşim David 3 Ağustos’ta doğdu. MKULTRA misyonu için sahilde öldürüldü.

2.     Bu suikastte her ulus yer aldı ve hala da devam ediyor.

3.     Onun ölü olduğuna inanmıyorum.

4.     Bu Yahudi bir şey değil. KÜRESEL bir şeydir.

TWITTER BİO’SUNDA ŞUNLAR YAZIYOR :

Owner SEE: MKULTRA, CIA, Researcher, Prophesy, Singer BLOG: SEE ME NOW: Agent X:11 

AGENTX:11 RUMUZLU KİŞİNİN TWITTER PORTALINDAN BUGÜN GÖNDERDİĞİ MESAJIN ORJİNAL ÇIKTISI AŞAĞIDA.

GÖNDERDİĞİ DİĞER TWIT MESAJLARI

MK ULTRA & TELEGRAM ARAŞTIRMACISI AGENTX:11’İN MK ULTRA & TELEGRAM KONUSUNDA YAZDIĞI BLOG AŞAĞIDA.

WEB SİTE LİNKİ : http://shepardentertainment.blogspot.com

MK ULTRA & TELEGRAM ARAŞTIRMACISI AGENTX:11 RUMUZLU KİŞİ KENDİSİNİ ŞÖYLE TANITIYOR.

LİNK : http://shepardentertainment.blogspot.com/2018/05/who-is-agent-x11.html

Who Is Agent X:11

May 03, 2018

My current name is Penny L.A. Shepard. I have had many names and aliases.  I was married to Steve Xenos. I was Mrs. X.  When I divorced Steve I became the Ex Mrs. X. I had many names as covert wives throughout my life. I believe I may have been married to John at one time, but I can't remember.  I was erased.  I just remember my mother wouldn't let me date anyone until I was 16.  When I was living with Ethan,  [not his name] at 17,  he used to say "Penny, you are not allowed to date when you are married." I am thinking, now, that I married John, and the marriage was either not recorded or it was annulled by the Vatican.

I am a super soldier, an original. I was selected before my birth, bio engineered and born for and into the MKULTRA Program.  I am a government asset.  I was born August 11, 1958, at Hollywood Memorial Hospital, in Hollywood, Florida. I resided at 1255 N.E. 202 Street in Ives Estates, Miami Beach, Florida.

I am THAT girl in Stranger Things.  That's her on the top.  That's me in high school on the right, that's me as a child, on the left.  Almost the identical dress.  In fact, I had that dress when I was 4.  My hair in the pink dress had grown out a bit. They used to tease me in elementary school. They called me simply "the boy" because my hair was so short. I hated it short.  It was not fashionable in the 60s to be a little girl with short hair.

In the 80s I was married to Steve Xenos. The name Xenos means Stranger; hence Stranger Things.

The character's name in Stranger Things is Jane Ives. Jane Ives has many alias, like me.  My husband Steve X had a sister named Jane. Steve was a CIA agent and geneticist. Agent X. Jane Do is an unknown at the morgue, a person who you can't identify. 

Jane Ives.  I was raised in Ives Esates, I went to Madie Ives Elementary School, I lived on Ives Dairy Road. I, like Jane, have had many covert names.  Everyone who has been in my life has also had many alias.

In the Military acronyms are everything.  In business, when you are writing a report writing acronyms are time saving and life saving. Additionally in verbal commands, acronynms hide the meaning from the civilian public.  Verbal acronyms acts as a kind of a "pig latin" proffered to covert factions to keep secrecy within project members.

Jane Ives is called Eleven.  I was born August 11th.  She is called EL. ELAH means Evolutionary Level Above Human.  My middle initials are L.A. [Level Above] Shepard means See Human ET pared.    

Jane Ives was experimented on in utero, a was I.  Her character is played by Milli Bobby Brown.  My mother and grandmother's names were Milli.  Brown in German is Braun.  Eva Braun was Hitler's wife.  We have Hitlers in my lineage, as well as Eichmans, Speers and Mengeles. 

I was conscripted into the MKULTRA project by birth, as were my family members.  I was held at deep underground military bases [DUMBS] thoughout the world.  I was also held at Langley for experimentation.  My handlers were CIA, NSA, NASA, Military and Deep State Military.