• DUYURU : HACKER TİMİMİZ "ASLAN NEFERLER" İNGİLİZ DIŞ İSTİHBARAT SERVİSİ MI6'NIN SİTESİNİ HACKLEDİ
  • Yayın Tarihi : 23 Ekim 2018 Salı
  • Kategori : HAKKIMIZDA


Değerli Yurtseverler,

Hacker Timimiz ASLAN NEFERLER, İngiliz Gzli Servisi MI6’nın web sitesini bugün 2 saat süre ile erişime kapattı. Bu konuda ki ilgili haber aşağıda.

Bir süreden beri İngiliz Gizli Servisi Başkanı John Sawers’ın MİT’e dair olumsuz ve propagandist açıklamaları bulunuyordu. Son açıklaması bardağı taşırdı. Hacker’larımız bu ikiyüzlülüğe karşılık olarak en iyi cevabın sitelerini kapatmak olduğuna karar verince operasyon yapıldı ve dünyanın en güvenli, en korunan sitelerinden olduğu iddia edilen site 2 saat boyunca normale alınamadı ve devre dışı kaldı. Şu an site yetkililerin müdahalesi ile normale dönmüş durumda. Operasyonda emeği geçen tüm yurtsever personeli tebrik ederiz.

Bilginize sunar, esenlikler dileriz.

Erkut Ersoy

İstihbarat Uzmanı

***

İNGİLİZ DIŞ İSTİHBARAT SERVİSİ MI6 WEB SİTESİ LİNKİ : https://www.sis.gov.uk

Daha önce Mossad'ın sitesini erişime kapatan Türk hacker grubu Aslan Neferler Tim, bu kez İngiliz istihbarat servisi MI6'yı vurdu.

İngiliz dış istihbarat servisi MI6’nın eski başkanı John Sawers, "Konsolosluğu bir şekilde dinliyor olabilirler ya da suikast timinin taşıdığı başka cihazlar dinlenmiş olabilir." açıklamasıyla Türkiye'yi hedef almasının ardından Aslan Neferler'in hedefi oldu.

Aslan Neferler Tim siber operasyonu kendi sosyal hesabından böyle duyurdu:


İLGİLİ HABER LİNKİ : https://www.yeniakit.com.tr/haber/eski-baskani-turkiyeyi-hedef-almisti-turk-hackerlar-ingiliz-istihbarat-birimi-mi6yi-erisime-kapatti-532995.html