• BİLGİ NOTU : TWITTER'DA BÖLÜCÜ YAYIN YAPAN PKK TERÖR ÖRGÜTÜ'NE AİT HESAPLARI KAPATTIRIYORUZ // LÜTFEN DESTEK OLUN !!!
  • Kategori : HAKKIMIZDA


Değerli Üyeler,

Aşağıda PKK, YPG, TAK, YPS, KCK, YDGH, YPJ gibi isimler alan PKK terör örgütünün Askerimize, Özel Harekat Polisimize, Şehit ve Gazilerimize hakaret ettiği, tehdit ettiği, bölücü planların yapıldığı ve bu amaçla bu hesapların iletişim amacıyla kullanıldığı toplam 23 adet twitter hesabı bulunuyor. Hergün bu hesaplardan yasadışı içerik paylaşılıyor. Yayınlanan yazı ve videolar ÜLKEMİZİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ HEDEF ALAN İÇERİKLERDİR. Aynı zamanda terör örgütü mensupları, uyuşturucu satışından edindikleri yasadışı gelir ile satın aldıkları akıllı telefonlar üzerinden TELEGRAM gibi sohbet programları ile iletişim kuruyorlar. Bu hesaplarda yakın takibimizdedir. Ancak, bazı işlerin kolay halledilebilmesi ORTAK ÇABA İLE MÜMKÜNDÜR. Sadece Devletin veya ÖZEL BÜRO GRUBU’nun girişimleri ile Twitter lehimize karar vermiyor ne yazık ki. Ama aynı rahatsızlığı aynı anda binlerce kişi bildirirse hesapların kapanma süresi daha da kısalır.


Bildiğiniz gibi TWITTER bir ABD şirketi. Kaldı ki bir ABD şirketi olmasına rağmen ABD’li Güvenlik Kurumlarına bile sıklıkla zorluk çıkartan, istenilen resmi talepleri bile geri çeviren bir sosyal medya platformu. Hal böyle olunca bizlere düşen bir elin parmakları gibi ortak düşünmek, ortak karar almak ve ortak eylemdir. Ancak bu şekilde düşmanlarımızı dize getirebiliriz.

Son olarak, sizlerden ricamız şudur. Lütfen zamanınız ölçüsünde ister 1 hesabı, ister 5 hesabı isterseniz 23 hesabın tümünü aşağıda resimli tarifte anlattığımız şekilde TWITTER YÖNETİMİ’ne şikayet edin. Ortak hareketimizle umuyoruz TWITTER doğru bir karar alır ve hesapları kapatır. Bu hepimizin aziz Şehitlerimize ve Gazilerimize vefa borcudur. Bunu biz bugün yapmaz isek bizim yerimize yapacak hiçbir merci yok. Bunu unutmayalım. Bu ülke hepimizin ve akan kanda hepimizin sorumluluğu var.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

ÖZEL BÜRO İSTİHHBARAT GRUBU

www.ozelburoistihbarat.com


KAPATILACAK HESAPLAR İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ...

DUYURU : TWITTER’DA BÖLÜCÜ YAYIN YAPAN PKK TERÖR ÖRGÜTÜ’NE AİT HESAPLARI KAPATTIRIYORUZ // LÜTFEN DESTEK OLUN ///

https://stratejisite.wordpress.com/2016/01/13/duyuru-twitterda-bolucu-yayin-yapan-pkk-teror-orgutune-ait-hesaplari-kapattiriyoruz-lutfen-destek-olun/