Kategori IRKÇILIK & İSLAMOFOBİ & FAŞİZM & NEO NAZİ HAREKETLERİ & NAZİZM & ADOLF HİTLER

NAZİZM DOSYASI : Eichmann´ın Nazi karşıtı jeolog tarafından yargıya teslim edildiği ortaya çıktı

Eichmann´ın Nazi karşıtı jeolog tarafından yargıya teslim edildiği ortaya çıktı Holokost´ta ´Nihai Çözüm´ün mimarlarının başında gelen Adolf Eichmann´ın yakalanıp yargılanmasından yıllar sonra, Mossad´a onu bulmak için ihtiyaç duydukları kanıtı verdiğine inanılan adamın adı ortaya çıktı: Gerhard Klammer. 1 Eylül 2021 Nazi baş katili Adolf Eichmann’ın Mossad ajanları tarafından yakalanıp yargılanmak üzere İsrail’e getirilmesinden altmış yıl

Daha fazlasını oku


NAZİZM DOSYASI /// NAZIM PEKER : HİTLER NELER YAPMIŞTI ???

NAZIM PEKER : HİTLER NELER YAPMIŞTI ??? Geçtiğimiz yüzyılda, dünya iki felaket yaşamıştı. Birincisi Komünizm, ikincisi Nazizm idi. Her iki sitem de, her iki sitemin liderleri de sınırsız yetkili tek adam idiler. Bunlardan nazizmin temsilcisi Adolf Hitlere özetle bir bakalım. Hitler Avusturya doğumludur. Babası merhametsiz, çabuk öfkelenen emekli bir gümrük memuru, annesi de eskiden hizmetçiydi.

Daha fazlasını oku


NEO-NAZİ DOSYASI /// HASAN BİRGÜL : Kanıtlar ve Tanıklar

Kanıtlar ve Tanıklar Hanau, Almanya’nın on altı eyaletinden biri olan Hessen’e bağlı yaklaşık 90 bin nüfuslu küçük bir Alman şehri. Sanayi ve ticaret alanında lokomotif, eyaletlerinden. Hatta 19. Yüzyıl ve 20. Yüzyıl başlarında en önemli sanayi ve ticaret kentlerinin başında geliyordu. Edebiyat dünyasının bir dönemine yön vermiş masalların çıkış şehridir. Grimm Kardeşleri hiç duydunuz mu?

Daha fazlasını oku