• ERMENİ SORUNU DOSYASI : ERMENİ MUHİBİNİN YALANCILIK KANINDA VAR
  • Yayın Tarihi : 14 Ocak 2018 Pazar
  • Kategori : ERMENİ SORUNU & SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI


Prof. Dr. Harun Gümrükçü'nün Köln üniversitesinde düzenlenen seminerde yapmış olduğu sunumu bilgi için ekte iletiyorum.

 

Ayrıca Prof. Dr. Sadık Rıdvan Karluk beyin yazısını da bilgi için ekte iletiyorum. Avrasya İncelemeleri Merkezi’nin (AVİM) kurucusu ve onursal başkanı emekli Büyükelçi Ömer Engin Lütem beyin vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhum Büyükelçimize Allahtan rahmet, kederli ailesine ve Dışişleri teşkilatına  başsağlığı  dilerim.

 

"Meyva veren ağaç taşlanır" halk deyişinde belirtildiği gibi rahmetli B.elçimiz; emekliliğinde tüm mesaisini haksız iftira ve propağandalarla mücadelede geçirdi. Bundan dolayı minnettarım.

 

Bilim dünyasının yüzkarası Taner Akçam denilen  şahısın hiçbir sözü ciddiye alınabilecek tutarlılıkta değil. Bundan dolayı rahmetli Ömer Engin Lütem bey hakkında sarfettiği sözleri, Taner Akçam'ın "insanlığın yüz karası" olduğunu tescil etmiştir.

 

Taner Akçam'ın profesörlük imtihanının kurulunda bulunan Dadrian bu kurulda bulunduğu esnada"süpyancılık" suçundan dolayı, Prof. titeli alınmıştı. Dadrian ayrıca C.I.A.'nın marabası olan şahıs. Belgesini bilgi için ekte sunuyorum. Taner'cik C.I.A.'nın sübyancısından titel almıştır. Tencere tekerlenmiş, kapağını bulmuş. Taner Akçam'ın herhalükarda hiçbir sözü ciddiye alınacak nitelikte değil. Her iki hocamıza bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim.

 

Kalın sağlıcakla

Rehan Gündoğmuş

 

DÖKÜMANLARI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ