• E-KİTAP : BİRBİRİNDEN DEĞERLİ 12 ADET E-KİTAP İNCELEMENİZİ BEKLİYOR /// İNDİR - OKU !!!!
  • Yayın Tarihi : 13 Ağustos 2019 Salı
  • Kategori : E-KİTAP-E-BOOK-E-DERGİ-SLAYT SHOW & KİTAP ÖZETLERİ

Sünen-i Tirmizi PDF + Epub Dini Bilgiler

Sünen-i Tirmizi PDF + Epub Dini Bilgiler kitabı ile bir çok bilgi ve Hadisin anlam ve tevsirini okuyabilirsiniz.

Boyut:8-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

Susan Napier - Sessiz Dünya - PDF - E-kitap - İndir
" Bir anlık dikkatsizlik."

"Boğazında şiddetli bir acı duyuyorsun ve her şey kararıyor. Çok sonra bir hastane odasında kendine geliyorsun. Etrafındaki insanlar durmadan sana ne kadar şanslı olduğunu söyleyip duruyorlar. Yanıt veremiyorsun, derdini anlatmana imkân yok, çünkü sesin çıkmıyor."

Susan McBride - Küçük Siyah Elbise - PDF - E-kitap - İndir
Bu küçük siyah elbiseyle ilgili bu kadar büyüleyici olan şey nedir? Annemin apar topar hastaneye kaldırılmasından önce üzerine bu elbiseyi giymesinin bir sebebi olmalı. Hele ki, simdi Blue Hills'e dönmüş ve teyzemle ilgili annemin yıllardır benden sakladığı şeyleri öğrenmişken, bu işin peşini kolay kolay bırakamam. Yıllar önce iki kız kardeşin arasını açan, insanlara hiç ummadıkları anlarda yepyeni yollar sunan ve ailemizin kadınlarını garip bir kaderle birbirine bağlayan şey bu siyah elbise olabilir mi? Gerçekleri öğrenmem için önce onu giymem gerek. "Minik siyah bir elbisesi olmayan kadının gelecegi de yoktur."

-Coco Chanel-
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Eksik Parça

Susan Mallery - Tatlı Aşk - PDF - E-kitap - İndir
İlk aşktan daha tatlı bir şey olabilir mi?

Bunu Claire Keyes'e sormayın. Yirmi sekiz yaşındaki dâhi piyanist bırakın âşık olmayı, bugüne dek kimseyle flört bile etmemiştir. Kariyerinin peşinde koşmaktan aile ve arkadaşlarına zaman ayıramayan Claire, ailesinin pastanesini ve iki kız kardeşini de yıllardır ziyaret etmemiştir.

Ancak şimdi bir kardeşi hasta, diğeri ise kayıptır ve yumurta bile kıramayan Claire, hasta bakıcı rolünü üstlenmekte kararlıdır. Yapılacaklar listesinin başında kız kardeşleriyle sıkı bir bağ kurmak, âşık olmak veya en azından şehveti tatmak vardır.

Yakışıklı ve sert görünüşlü Wyatt bu amaca uygun gibi görünmektedir. Genç adam farklı dünyalara ait olduklarını söyleyip dursa da Claire'in yanındayken tek düşünebildiği keki fırına vermektir. Claire tatlı diliyle bu ateşli adamı yatağına ve yaşamına alabilecek midir?

"Mallery'nin şimdiye kadarki en iyi kitabı. Karakterler ve birbirleriyle kurdukları ilişkiler, hikâyenin temelini sağlamlaştırıyor."
-Likesbooks.com –

"Bundan daha dâhiyane ve seksi bir romans yazılamaz."
-Debbie Macomber-

(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Susan Mallery - Haremdeki Kadın - PDF - E-kitap - İndir
Deharia sarayında Prens Nadimin asistanı olarak çalışan genç ve güzel Victoria bir gece yarısı yatağının etrafı silahlı saray muhafızlarıyla sarılmış bir şekilde uyanır. Muhafızlar Victoriayı apar topar zindanların bulunduğu mahzene indirirler. Genç kadın başına bir felâketin geldiğinin farkındadır. Girdiği mahzende karşılaştığı felâket, yıllardan beri görmediği; yasaların suç, insanların ayıp ve dinin günah saydığı her şeyi yapan babasıdır. Dean McCallan her nasıl becerdiyse El Dehariaya kadar gelmiş ve sert, otoriter Prens Kateble kumar oynarken kâğıt çalıp hile yapmış ve Prens tarafından yakalanmıştır. Çok ağır bir cezaya çarptırılmamak için de Sarayda çalıştığı kızı Victoriayı Prensê metres olarak vermeyi tek kurtuluş yolu olarak görmektedir...

Sayfa Sayısı: 205

Dili: Türkçe
Yayınevi: Harlequin Türkiye

Stephenie Meyer - Alacakaranlik Serisi – PDF - E-kitap - İndir
Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi, Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi, onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yani benim kanıma susamıştı. Üçüncüsü, ona koşulsuz ve geri dönülemez biçimde aşıktım...

Stephenie Meyer - Alacakaranlik
Stephenie Meyer - Safak Vakti
Stephenie Meyer - Geceyarisi Gunesi
Stephenie Meyer - Yeni Ay
Stephenie Meyer - Tutulma

Stephenie Meyer Alacakaranlık Serisi - 1-2-3-4-5 - PDF - E-Kitap - İndir

Stephenie Meyer Alacakaranlık Serisi 1-2-3-4-5 PDF türkçe, alacakaranlık filmleri oldukça beğenilmişti kitap okumayı sevenler içinde seri halde.

Boyut:31-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

Stephen King - E-Kitap Serisi - Türkçe - İndir
Stephen King E-Kitap Serisi, ünlü yeşil yol filminin de aralarında bulunduğu bir çok kitabı içerir. PDF ve Epub formatında kitap severler için harika bir arşiv. İster tablette, telefon da, ister bilgisayarda okuyun.

Boyut:160-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

Ahmed Cevdet Paşa - Kısas-ı Enbiya Ve Tarih-i Hulefa - 6 Cilt - PDF - İndir

Ahmed Cevdet Paşa Kısas-ı Enbiya Ve Tarih-i Hulefa 6 Cilt, Osmanlı tarihi İslam tarihi ve olaylar, Ve Peygamberlerin kısaslarını içeren özel set.

Boyut:120-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

Ahmed Cevdet Paşa - Fâideli Bilgiler - PDF - E-kitap - İndir

Ahmed Cevdet Paşa – Faydalı Bilgiler
Fâideli Bilgiler – Ahmed Cevdet Paşa
Ahmet Cevdet Paşa – Faydalı Bilgiler

İslâm dîni ve Ehl-i Sünnet i’tikâdı hakkında öz bilgiler verilen kitâpta, islâmî ilimlerin ve fıkh âlimlerinin sınıflandırılması, İmâm-ı A’zam Ebû Hanîfe hazretlerinin hayâtı anlatılmaktadır. Üç kısımdan meydâna gelen Fâideli Bilgiler kitâbında dinde reform yapmak isteyenlere, İslâm dinini bozan zararlı cereyân ve fikirlere ve cebriyye, mu’tezîle, vehhâbîlik gibi sapık fırkalara cevâb verilmektedir.

Birinci kısım; Ahmet Cevdet Paşa’nın Ma’lûmât-ı Nâfia (Fâideli Bilgiler) kitabının tercümesi olup islâm dîni hakkında kısa ve öz bilgiler; Ehl-i Sünnet i’tikâdı, islâmî ilimlerin ve fıkh âlimlerinin sınıflandırılması, İmâm-ı A’zam Ebû Hanîfe hazretlerinin hayâtı, Ehl-i Sünnet dışı bir inanç sistemi olan vehhâbîlik hakkında bilgiler içerir.

İkinci kısım; Mısırlı bir din adamı Reşid Rızâ’nın bölücü yazılarına cevâb verilen Din Adamı Bölücü Olmaz kitâbını içerir. Ayrıca dört mezheb imâmı hakkında kısa bilgi verilmekdedir. Muhammed Ma’sûm-i Fârûkî hazretlerinin kaleminden din adamı nasıl olmalıdır anlatılmakdadır. Îmânda ve amelde bid’at konusu da geniş olarak îzâh edilmekdedir.

Üçüncü kısım; Birkaç dinde reformcunun bozuk düşüncelerine cevâb veren Doğruya İnan, Bölücüye Aldanma kitâbını içermekte, Cebriyye, Mu’tezîle ve Ehl-i Sünnet fırkalarının insanın yapdığı iş ve kaza-kader konusunda görüşleri, Kur’ân-ı kerîm tefsîri ve tercemeleri, Allah sevgisi ve Allah korkusu; İslâm dîninin kadına verdiği değer açıklanmaktadır.

Agatha Christie Fotoğraftaki Lekeler - Pdf - E-kitap - indir
Bayan McGinty'nin başına yediği darbe ölümüne neden olmuştur. Tüm şüpheler Bayan McGinty'nin pansiyoneri olan James Bentley üzerinde toplanır. Çünkü şüphelinin giysilerinin üzerinde kurumuş kan izleri ve maktüle ait birkaç saç teli bulunmuştur. Ama ortada önemli bir nokta vardır: Bentley bir katile benzememektedir. Acaba Poirot, cinayetten iki gün önce gazetede çıkan bir haber sayesinde bütün hünerini gösterip düğümü çözebilecek midir? Katil elini kolunu sallayarak ortalarda dolaşırken görev Hercule Poirot'yu beklemektedir.

A.S. Byatt Ragnarök : Tanrıların Alacakaranlığı - Pdf - E-kitap - İndir
TIMES'ın 1945'ten günümüze, gelmiş geçmiş En İyi 50 İngiliz yazar arasında gösterdiği A.S. Byatt'tan çarpıcı bir roman. Dünya yeniden filizlenen bir ceset, gökyüzü ise kafatasının içindeki boşluktu. Ragnarök gelip çatmıştı. İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşadıklarına anlam vermeye çalışan küçük bir kız çocuğu İskandinav mitolojisi üzerine bir kitap bulur ve savaşın yarattığı dehşetin ortasında bambaşka bir kıyametle karşı karşıya kalır. Belki de insanı anlamadan önce tanrıları anlamak gerekir.

Biz mi daha acımasızız yoksa tanrılar mı? Dünyayı insan mı yoksa tanrılar mı daha önce yok edecek?

"Şüphesiz Byatt'ın şimdiye dek yazdığı en güzel ve en dokunaklı eserlerden biri."

Independent

"Baş döndürücü ve muhteşem."
Ursula K. Le Guin

"Olağanüstü bir yeteneğe sahip bir yazardan büyüleyici bir eser."
The Washington Post

Yayınevi: İthaki Yayınları
Sayfa Sayısı: 184
Basım Yılı: 2013

İNDİRME LİNKLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN !!! (TURBOBİT LİNKLERİ)