• DUYURU : YARDIM ÇAĞRIMIZA KAYITSIZ KALMAYIP NİNEMİZE YARDIMCI OLAN DENİZLİ ASAYİŞ ŞUBESİNE TEŞEKKÜRLERİMİZİ VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ.
  • Yayın Tarihi : 16 Kasım 2017 Perşembe
  • Kategori : DUYURULAR


Değerli Yurtseverler,

26.10.2017 tarihinde yurtsever bir üyemiz, ÖZEL BÜRO GRUBU’nun twitter adresine hitaben bir twit atıp Denizli’de semizotu satarak geçimini sağlayan 86 yaşındaki bir Ninemizin durumuna dikkat çekmiş ve yardımcı olup olamayacağımızı sormuştu.

Akabinde biz de boş durmayarak hem Denizli Valiliği’ne hem de Denizli Belediyesine durumu anlatıp yardımcı olmalarını talep etmiştik. İlgili yazımızı okumak isteyenler dosya ekinden inceleyebilirler.Buradan indirebilirsiniz.

Sağolsun Denizli Valimizin talimatı ile Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi, Cennet Eser adlı Ninemiz ile görüştü ve ninemizin bakımını kardeşinin yaptığını, Huzurevine yerleşmek istemediğini ve durumunun iyi olduğunu öğrendi.

Özverili bir şekilde halkın huzuru, güvenliği ve asayişi için çalışan, halkın en ufak bile olsa derdine koşan başta Denizli Valimiz Sayın Hasan Karahan olmak üzere, tüm Vali Yardımcılarımıza ve İl Emniyet Müdürlüğü Yetkililerine ve Asayiş Şube Müdürü Sayın Ali İhsan Doğan beye teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı arz ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Aşağıda Denizli Asayiş Şube Müdürümüz Ali İhsan Doğan’ın göndermiş olduğu ilgili yazıyı da dikkatinize sunuyoruz.

Erkut Ersoy

Grup Sözcüsü

ÖZEL BÜRO GRUBU