• DUYURU : ÜYELERİMİZDEN RİCAMIZ : PAYLAŞIMLARIMIZ İÇİNDE YASA DIŞI, DEZENFORME, SPAM, İZİNSİZ YAZI VE VİDEO GÖRÜRSENİZ LÜTFEN TARAFIMIZI BİLGİLENDİRİN !!!!
  • Yayın Tarihi : 28 Haziran 2019 Cuma
  • Kategori : DUYURULAR

Değerli Yurtseverler,

Sitemiz de, bloglarımız da, mail gruplarımız da ve tüm sosyal medya platformlarımız da fırsat buldukça yada üyelerimizden uyarı aldığımız da sık sık EDİTORYAL DÜZENLEME yapıyoruz. Yoğun çalıştığımızdan dolayı bizler de doğal olarak hata yapabiliyoruz. Bazen paylaştığımız bir yazı veya videonun içeriği yanlış olabiliyor, yada güncel olmayabiliyor. Yine aynı şekilde paylaştığımız bir yazının kaynak bilgisi de eksik olabiliyor. Genellikle her paylaştığımız yazı da kaynak linkini yada yoksa mutlaka yazar bilgisini ekleriz. Ancak bu hususu atladığımız yada farketmediğimiz de çokça oluyor maalesef. Bu nedenle eğer sitemizde ve diğer sahibi olduğumuz platformlar da bu türden editoryal bir hata görürseniz (içeriğin doğru olup olmadığı, tarihi, yazarı, kaynağı, formatı yada üslubu gibi) mutlaka bildirin, gerekli düzeltmeyi hemen yaparız. Unutmayın lütfen, ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU bir ANALİZ ve BİLGİLENDİRME PLATFORMU'dur. Amacımız elimizden geldiğince doğru ve kapsamlı bilgi aktarmaktır. Sizler de değerli ziyaretçilerimiz olarak bu önemli konuya gerekli ehemmiyeti verir ve bizlere rehberlik ederseniz çok mutlu oluruz.

Mail Gruplarımızdaki takipçilerimiz, Sosyal Medya hesaplarımızı takip eden üyelerimiz ve Whatsapp paylaşımlarımızı inceleyen yurtsever kardeşlerimizin gönderdiği tüm ileti ve paylaşımlar tarafımızdan ZAMANIMIZ ÖLÇÜSÜNDE titizlikle kontrol edilmekte ve YASA DIŞI içeriği olan (Resmi Kurum ve Devlet Büyüklerine yönelik itham edici, iftira içerikli, bölücü, yıkıcı, siyasi içerikli propaganda türü, tehdit, hakaret ve benzeri) ileti ve yazışmalar DERHAL kaldırılarak, gönderen üye tarafımızdan uyarılmaktadır. Tekrarı halinde ilgili üye SÜRESİZ olarak BAN cezası alır ve takip dışı kalır. Ayrıca içerik Cumhuriyet Savcılığına bildirilir. Tüm paylaşım platformlarımız Cumhuriyet Savcılığı ve ilgili istihbarat kurumu yetkilileri tarafından kontrol edilmektedir. Bu nedenle bu ortamlarımızda paylaşım yapan, ileti gönderen ve yorum yapan üyelerimizin attıkları ileti, paylaşım ve yorumlardan 1. Derecede sorumluluğu bulunuyor. Bu uyarı ilgili ortamlarda tarafımızdan sık olarak yapıldığı için hiçbir takipçimizin “BİLGİM DIŞINDAYDI” mazereti de kabul edilmeyecektir. İlanen duyururuz.


Değerli Yurtseverler,

Çok kısa, dipnot hatırlatalım.

Üslup ve tavır çok önemlidir. Medeni insanlar medeni şekilde tartışır ve iletişim kurarlar. Eğer haklı bile olsanız üslubunuz ve tavrınız yanlış ise bu sizi toplum önünde haksız konuma düşürür. Bu nedenle grup listelerimizde tartışır ve paylaşırken bu durumu lütfen unutmayınız. Yapılan her hatada karşı tarafı İTHAM ETMEYİNİZ. Ve ayrıca kimseyi iknaya çalışmayınız. Teziniz varsa söyleyin, inanıp inanmama özgürlüğünü de diğer üyelere bırakın. Doğru olan budur. İnsanların herhangi bir tez veya anti tez hakkında inanmak yada inanmamak gibi bir özgürlükleri vardır. Çünkü herkesin eğitim düzeyi, işi, gücü, toplumdaki yeri ve önemi, siyasi çizgisi, sosyal düzeyi farklıdır. Bu nedenle öne sürdüğünüz tezi ısrarla iknaya çalışmak, yersiz ithamlarda bulunmak sadece zaman kaybıdır. Teziniz doğru ise bırakın tezinizin doğruluğunun farkına kendileri vakf olsunlar.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU