• DUYURU : TÜRKİYE'DE HENÜZ BİR ÖRNEĞİ OLMAYAN AKADEMİK BİR PROJEYİ DİKKATİNİZE SUNUYORUZ /// SİYASİ DAVALAR DVD SETİ
  • Yayın Tarihi : 26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Kategori : DUYURULAR


Değerli Yurtseverler,

Yine bu setimizde bizden bir konuyu, SİYASİ DAVALAR konusuna değindik. Bu sette oldukça kapsamlı oldu. Bu konuda da ilk eser olmanın gururunu taşıyoruz.

Değerli Yurtseverler,

Bu araştırma setinde ülkemizi ilgilendiren SİYASİ DAVALAR konusunu ele aldık. Özellikle ERGENEKON DAVASI, BALYOZ DAVASI, HRANT DİNK DAVASI, MUHSİN YAZICIOĞLU DAVASI, ZİRVE YAYINEVİ DAVASI, ŞİKE DAVASI, FETÖ DAVASI gibi popüler davalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Değerli Yurtseverler,

Peki bu açıklamalardan sonra bu seti neden çıkardık ?, onu açıklayalım.

İnternet bir gayya kuyusu ve içine her şey giriyor. Toplumun büyük bir bölümü ise bu davaları canlı olarak izleyemediği için doğal olarak internetten ve kısıtlı olmak kaydı ile televizyonlardan takip ediyor. Biz ise halkın bilgi edinme hakkının öncelikli olduğunu düşünerek bu davaları resmi belgelerden ve bu konuda yer almış makale, yazılar ve videolar üzerinden sizlere sunuyoruz. Böylece neyin ne olduğu daha açık bir biçimde anlaşılır olacaktır.


SİYASİ DAVALAR DVD SETİ’ni 2 versiyon olarak dikkatinize sunuyoruz.

Premium SİYASİ DAVALAR DVD SETİ toplam 4 dvd’den oluşuyor ve 2 dvd içinde doküman ve makale, diğer 2 dvd içinde ise dijital görüntüler yer alıyor. Ücreti : 198 TL (ÖZEL BÜRO GRUBU üyelerine indirimli – 149 TL)

Gold SİYASİ DAVALAR DVD SETİ ise toplam 8 dvd’den oluşuyor ve 3 dvd içinde doküman ve makale, diğer 5 dvd içinde ise dijital görüntüler yer alıyor. Ücreti : 396 TL (ÖZEL BÜRO GRUBU üyelerine indirimli – 349 TL)

(Not : Her DVD’de 4,5 GB’lık veri bulunuyor. Toplam 4 DVD’de 18 GB, 8 DVD’de ise 32 GB’lık veri bulunuyor. Bu da bir ev dolusu kütüphane kadar dijital veri demek)

SİYASİ DAVALAR DVD SETİ’ni almak isterseniz lütfen aşağıdaki hesabımıza alacağınız setin ücretini havale ettikten sonra ozel-buro@isnet.tr E-posta adresimize Ad Soyad, Cep Telefonu ve Açık Adresinizi gönderin. Ödeme kontrolünden sonra setler aynı gün içinde adresinize kargo ile gönderilecektir. (Kargo bedeli tarafımıza aittir)

Hesap Numaramız :

ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR130001000318629404435001 (Erkut Ersoy adına)

Teşekkürler,

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU