• DUYURU : MARDİN MAZIDAĞI'NDA GÖREVLİ 2 MEHMETÇİĞİMİZ KÖYLERDE AÇILACAK KÜTÜPHANELER İÇİN KİTAP BAĞIŞI TALEP EDİYOR KAMPANYASINDA /// ÖNEMLİ NOT : KAMPANYA BİTTİ !!!
  • Kategori : DUYURULAR


Değerli Yurtseverler,

Mardin Mazıdağı İlçe Jandarma Komutanlığında görevli iki Mehmetçiğimiz AFRİN ve MARDİN Şehidi Aybüke ve Mustafa Öğretmenlerimiz adına bir kampanya başlattılar. Kampanya ile Mardin Mazıdağı köylerine her biri Şehit adı verilerek 33-34 adet Kütüphane açılacaktır. Bu Kütüphanelerimize kitap toplanması için tüm Yurtseverlerin desteğine ihtiyacımız var.

Desteğinizi bekler, saygılarımızı sunarız.

ÖZEL BÜRO GRUBU YÖNETİMİ

Şeklinde duyurduğumuz bu kampanya da aldığımız son bilgiye göre gerekli kitaplar toplanmış ve kütüphaneler hizmete açılmıştır. Bu nedenle lütfen aşağıda belirtilen numaraları aramayınız. Şu anda ihtiyaç giderilmiş durumdadır. Kitap ihtiyacı da bulunmamaktadır.Kitap bağışında bulunan duyarlı tüm Yurtseverlerimize şükranlarımızı sunar, saygılarımızı arz ederiz. Bu kadar kısa sürede 20,000 civarında bağış toplanması yurtseverlerin KESİN ve NET bir zaferidir. Hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

İLANEN DUYURURUZ !!!!

Kitaplar ve kargolama için iletişim :

Mardin Mazıdağı İlçe Jandarma Komutanlığı

J. Er Fatih Atasoy : 0506-713-0164 - J. Er Gökhan Tugan : 0531-626-7072
(Kitaplar toplandığı için bu numaralar devre dışı olmuştur)