• DUYURU : LAİKLİK VE ÇAĞDAŞ TÜRKİYE SAVAŞINDA SİZ DE NEFER OLARAK YERİNİZİ ALIN !!!!
  • Yayın Tarihi : 23 Ocak 2017 Pazartesi
  • Kategori : DUYURULAR


DEĞERLİ YURTSEVERLER,

TÜRKER ERTÜRK KOMUTANIMIZIN DA DEĞİNDİĞİ GİBİ BU ÜLKEYE EN ÇOK ZARARI VERENLER AMERİKA, AVRUPA, YADA EMPERYAL GÜÇLER DEĞİL KADINI 3. SINIF VATANDAŞ OLARAK GÖREN, BİLİMİ VE ÇAĞDAŞ UYGARLIK SEVİYESİNİ ŞEYTANİ İCATLAR OLARAK GÖSTEREN DİN TÜCCARI YOBAZLARDIR. DÜNYADA NEREDE İLERLEMİŞ MEDENİYET VARSA ORADA BİLİM, UYGARLIK VE SANAT VARDIR. NEREDE KARANLIK, CEHALET, GERİ KALMIŞ MEDENİYET VARSA ORADA DA YOBAZLIK VE İRTİCA VARDIR. 100 YILLIK TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN EN BÜYÜK DÜŞMANI BUNLARDIR. GEÇMİŞTE DE ONLARDI GELECEKTE DE ONLAR OLACAK.

ELİMİZDEN GELDİĞİNCE BU KONUDA SİZLERE VİDEOLAR VE MAKALELER İLETİYORUZ. BİLGİLENMENİZE KATKI SUNMAYA ÇALIŞIYORUZ. LÜTFEN SİZ DE DUYARLILIK GÖSTERİP DAĞITIN. YAKIN GELECEKTE BİLİMSEL VE DEMOKRATİK YOLLARLA İŞ BAŞINA GELEMEYECEK BU YOBAZLAR NÜFUS ÇOĞUNLUĞUNU ELE GEÇİRİP BİR OLDU BİTTİ İLE VATANIN DEĞİŞMEZ DİNAMİKLERİNE SALDIRIP YOK EDEBİLİRLER Kİ ŞU ANDA BU SALDIRILAR SON HIZ DEVAM EDİYOR.

ATATÜRKÇÜ ÇAĞDAŞ MEDENİYET TARAFINDA OLAN HER BİREY BUNU BİR KURTULUŞ SAVAŞI OLARAK GÖRMELİ VE MÜCADELEYE KATILMALIDIR. BUGÜN BOŞVERİRSEK YARIN KARANLIK BİR DÜNYAYA UYANABİLİRİZ.

ÇAĞDAŞ BİR TÜRKİYEDE KALABİLMEK DİLEĞİ İLE HOŞÇA KALIN.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU