• Anasayfa
  • /
  • DUYURU : İSE WORLD'ÜN MEB İLE BERABER YAPTIĞI ''ŞEHRİNİ TANIT HAYALİNE UÇ' YARIŞMASINDA BEYZANUR KIZIMIZA DESTEK İSTİYORUZ.


Değerli Yurtseverler,

Beyzanur kızımıza destek olursanız çok mutlu oluruz.

Teşekkürler,

Yusuf Özbek

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO GRUBU YÖNETİCİSİ

BEYZANUR’UN FACEBOOK HESABI LİNKİ : LİNKİ TIKLAYIN.

Herkese Merhaba ;

İsmim Beyzanur KIRBALI, Zübeyde Hanım Mesleki ve teknik Anadolu lisesi öğrencisiyim, bilişim ve teknolojileri üzerine eğitim alıyorum. Çağımızın ihtiyaç haline geldiği bu alanda Ülkeme, Milletime ve Devletime faydalı olmak istiyorum.

İSE WORLD'ün ,Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü Kültürlerarası konulu ,''ŞEHRİNİ TANIT HAYALİNE UÇ' adı altında düzenlemiş olduğu yarışmada Bursa Şehrimizin, Kültürel, ve Tarihi bir çok değerlerini en iyi şekilde tanıtmak adına bu yarışmada yer alıyorum.

90 günlük bir oylama süreci olup, ilk etapta siz Halkımızın beğenileri ile, ardından Jüri oylaması ile tamamlanıcak olan bu etkinlik benim bir hayalim haline geldi ve bu heyecanımı sizlerle paylaşmak ve desteklerinizi almak istiyorum.

Desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.

Saygı ve Sevgilerimle...

Aşağıda Link adresine tıkladığınızda ,hazırlamış olduğum Video karşınıza çıkacaktır, seyrettikten sonra ,ekranın sağ kenarında Facebook bağlantısı ile Oylamada destek verebilirsiniz.

Şimdiden Teşekkürler..

Beyzanur Kırbalı

VİDEOYU BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

DUYURULAR