• DUYURU : "AKP VEKİLİ BURHAN KUZU PKK'YA ÖZERKLİK TAVİZİ VERİLEBİLİR DİYOR" BAŞLIĞIYLA YAYINLADIĞIMIZ YAZI İÇERİĞİ DOĞRU DEĞİLDİR !!! /// DÜZELTME METNİ AŞAĞIDADIR !!!!
  • Yayın Tarihi : 28 Haziran 2019 Cuma
  • Kategori : DUYURULAR

Değerli Yurtseverler,

Hep söylediğimiz gibi internet bir gayya kuyusu ve içinde doğru bilgi olduğu kadar yanlış yada yalan bilgi de barındırıyor. Biraz önce “SOSYAL MEDYA : AKP VEKİLİ BURHAN KUZU PKK'YA ÖZERKLİK TAVİZİ VERİLEBİLİR DİYOR !!!!!” başlığı ile bir haber yayınladık. Bu bilgi bir üyemiz tarafından mail kutumuza iletildi ve biz de üyemize güvenerek ama detaylı şekilde araştırmadan paylaşmış olduk. Bizler de insanız. Her paylaştığımız DOĞRUDUR diye bir iddiamız yok. Elbette internetteki bu BİLGİ KİRLİLİĞİ’nden ne kadar dikkat etsek te biz de etkileniyoruz. Çünkü bizim büyük gazeteler gibi EDİTORYAL ve HUKUK kadrolarımız yok. Bu nedenle her yayınladığımız yada paylaştığımız yazıyı hukuki açıdan kontrol edebilme imkanımız da kadromuzun kısıtı itibariyle bulunmuyor.

Amacımız, devamlı tekrarladığımız gibi üzüm yemek yani DOĞRU BİLGİ iletmektir. Ama dediğimiz gibi bu grubun 35,000’ini aşkın üyesi, haber olarak beslendiği yüzlerce grup var. Bu nedenle her haberin peşine düşüp teyid edebilme imkanımız maalesef olmuyor. Ama çok şükür ki yanlışımızı yada hatamızı direkt olarak gecikmeden söyleyen bir okuyucu kitlemiz var ve yaptığımız hataları onların sayesinde öğreniyor ve hemen düzeltiyoruz.

Çünkü biz BİLGİ PLATFORMUYUZ !! PSİKOLOJİK HARP MERKEZİ ENSTRÜMANI DEĞİLİZ !!!! Yanlış yanlıştır ve amacımız için süslemeyiz yada maskelemeyiz !!!!

Ama burada değerli okuyucularımızdan bir ricamız var.

Öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Hatamızı hemen düzeltebilmemiz için bizleri gecikmeden uyarıyorsunuz. Ancak ÜSLUP çok önemlidir. Yapılan her yanlışta ŞUCU yada BUCU oluyoruz. Bu doğru bir yaklaşım değil. Basit bir hatayı KOMPLO TEOREMİ’ne sokarak bizi ŞUCU-BUCU yapmanız ne bize ne de size bir şey kazandırır. Adı üstünde hata. Bundan sonra da yapacağız. Bundan sonra da lütfen yaptığımız hatalarda bizi FALANCANIN – FİLANCANIN tarafı, adamı yada grubu olarak yaftalamayınız.

Eğer hatamızdan ısrarla dönmez ve hatamızda ısrarcı olursak o zaman istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

ÖZEL BÜRO GRUBU partilerüstü parti-bağımsız bir gruptur. Kemalist çizgide yayın yaparız. Bu nedenle ilkemiz ülke menfaatleridir. 

İlgili haberi yanlış olduğu için düzeltiyoruz ama velevki doğru olsaydı duruşumuzdan milim sapmazdık. Yayınladığımız yazı, haber, bilgi, video yasalara uyduğu müddetçe kimin hoşuna gider-gitmez, kim beğenir-beğenmez, kimin işine gelir-gelmez umurumuzda değildir. Bunu da parantez içinde belirtelim.

ÖZEL BÜRO GRUBU

27.06.2019