• DUYURU : AK PARTİLİ SAĞLIK BAKANLIĞINA SESLENİYORUZ /// ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA HASTANELERDE NEDEN YARDIM EDİLMİYOR ????
  • Yayın Tarihi : 20 Kasım 2017 Pazartesi
  • Kategori : DUYURULAR


Değerli Yurtseverler, Değerli Sağlık Bakanlığı Yetkilileri,

AK Partili Sağlık Bakanlığı Yetkilileri her fırsatta Engelli Vatandaşlarımıza yönelik kolaylaştırıcı ve yardımcı hizmetlerden dem vuruyor. Her platformda “ENGELLİ GARDAŞLARIMIZA ŞÖYLE YAPTIK BÖYLE YAPTIK” diye uzun uzun nutuk atıyorlar. Ama gel gör ki hayaller Paris Devlet Hastanesi icraatler ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi J

Bu işler konuşulduğu gibi olmuyor. İcraatinin arkasında durmak lazım, denetleme lazım. Denetlenmediği müddetçe ne kadar anlatsanız da vatandaş yemiyor. Çünkü icraatler ortada.

Lütfen bu konuya bir el atın. Sadece İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için demiyoruz. Tüm Hastaneler de Engelli vatandaşlar için gerekirse rezerve görevli bulundurun. Yoksa attığınız uzun nutuklar bir kulaktan girer diğer kulaktan çıkar.

Biz Dostuz. Dost acı söyler. Alınmaca yok. Aşağıda Engelli vatandaşımızın bu konudaki açıklamalarını okuyabilirsiniz.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

Bu Gün 08.45’te” İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ‘ne “Giriş yaptım Hastanede Refakatçi verilmedi Hasta Hakları Bölümüne Gittiğimde böyle bir Hizmetimiz bulunmamaktadır denildi vatandaşların yardımıyla tedavi hizmetlerimi yürütmekteyim .

Ben Görme Engelli Salih Arıkan,Tel.0506 514 96 93

Salih Arıkan İletişim

Tel: 0506 514 96 93

Skaype: saliharikan2

Face: https://www.facebook.com/saliharikan4

Twitter: www.twitter.com/saliharikan77

İnsragam:  https://www.instagram.com/izmirliengelliler

Bağımsız Hareket kursumuz

LİNK : https://www.youtube.com/watch?v=BsxdDJMTwLY&list=PLxl9hJG-_A9y1GarC8cDkGa1Wgy2XwcxT&index=1&t=5s

Blogger

LİNK : https://beyazayizmirhaberler.blogspot.com.tr

Web. www.beyazay.org.tr