• Anasayfa
  • /
  • MEDYA DOSYASI /// AYŞENUR ARSLAN : "CEZAEVİNDE Mİ ÖLEYİM YOKSA BU PARAYA MI RAZI OLAYIM" SEÇENEKLERİ


AYŞENUR ARSLAN : ‘CEZAEVİNDE Mİ ÖLEYİM YOKSA BU PARAYA MI RAZI OLAYIM’ SEÇENEKLERİ

Gazeteci Ayşenur Arslan Doğan Medya grubunun satışına ilişkin 'Bütün bunların 890 milyon dolara gitmesi ‘Aydın Doğan’ın cezaevinde mi öleyim yoksa bu paraya mı razı olayım çekip gideyim’ seçeneklerinin arasında olduğunu gösteriyor. 890 milyon dolara ancak Hürriyet ve Posta’yı alırsınız’ dedi.

Bir dönem Doğan Medya'da çalışan gazetecilerden Ayşenur Arslan Doğan Medya grubunun satışını değerlendirdi.

Seçim sürecinde iktidarın bu operasyonla medyadaki kontrolünü pekiştirdiğini” belirten Arslan Doğan Medya’nın “baskı ve korku yüzünden ucuza satıldığını” söyledi.

Özgürüz'e konuşan Arslan “Kanal D Türkiye’nin 5 6 ana kanalından biri. Muazzam büyük bir kanal. CNN Türk Hürriyet. Grubun amiral gemisi. Posta medyada en çok satan gazetelerden bir diğeri D smart TV2 Dream TV Yaysat dağıtım şirketi. Bütün bunların 890 milyon dolara gitmesi ‘Aydın Doğan’ın cezaevinde mi öleyim yoksa bu paraya mı razı olayım çekip gideyim’ seçeneklerinin arasında olduğunu gösteriyor. 890 milyon dolara ancak Hürriyet ve Posta’yı alırsınız. Çok çok ucuza gitmiş” diye konuştu.

LİNK : http://haber.sol.org.tr/medya/aysenur-arslan-cezaevinde-mi-oleyim-yoksa-bu-paraya-mi-razi-olayim-secenekleri-232555

YERLİ & YABANCI BASIN & MEDYA