• Anasayfa
  • /
  • SUÇ DOSYASI : ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM /// 3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA TECAVÜZ EDEN SAPIK TUTUKLANDI


ÖZEL BÜRO NOTU : BAZEN BU TÜR SUÇLARI İŞLEYENLER İÇİN İÇİMİZDEN ŞÖYLE GEÇİYOR. “KEŞKE BU SUÇU İRAN’DA, ÇİN’DE YADA SUUDİ ARABİSTAN’DA İŞLESELERDİ. O ZAMAN İŞTE GERÇEK ADALET SAĞLANIRDI.” BU CANAVARLARIN TEK CEZASI İDAMDIR. BESLEYİP BÜYÜTMEK DEVLETE İŞ YÜKÜNDEN BAŞKA BİR ŞEY GETİRMEZ.

Olay, Yüreğir ilçesi Güzelevler Mahallesi 1919 Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, komşusunun sokaktaki düğününe giden Sedat K., bir müddet müzik eşliğinde oynayanları izledikten sonra düğün evine girdi. Burada annesi tarafından bir odada uyutulan 3 yaşındaki kız çocuğunu gören Sedat K., iddiaya göre odaya girip, kendi üzerindekileri ve çocuğun kıyafetlerini çıkarttı. Bu sırada düğündeki davetlilerinden bir kişi, tuvalet ihtiyacını gidermek için eve girdiğinde, Sedat K.’yı üzeri çıplak halde küçük kızın yanında gördü. Evin önünden duran tuğlayı alıp, tekrar eve giren davetli, Sedat K.’ya saldırdı.

Evden gelen bağırma sesini duyan diğer davetlilerde Sedat K.’ya saldırıp, linç etmek istedi. Şüpheli Sedat K., çıplak halde evden kaçıp, sokakta koşmaya başladı. Vatandaşların ve polisin kovaladığı şüpheli, fazla uzaklaşamadan yakalandı. Küçük kız ise, çağrılan ambulans ile Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne kaldırıldı.

KARAPARA & NARKOTİK & SUÇ & DOLANDIRICILIK