• Anasayfa
  • /
  • DUYURU : MK ULTRA MAĞDURLARI İÇİN SPECTRUM ANALİZİ & RADYASYON KİRLİLİĞİ ÖLÇÜM HİZMETİMİZ EMRİNİZDEDİR

Değerli Yurtseverler,

Elimizdeki tüm imkanlarla MK ULTRA & TELEGRAM teknolojisi hakkında tüm kaynakları tarayarak (resmi belgeler dahil) edindiğimiz bilgi ve bulguları sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda çözüm önerilerimizi de bu kapsamda mağdur olduğunu iddia eden tüm vatandaşlarımızla paylaşıyoruz.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU, bu konu yani bu teknoloji ULUSAL GÜVENLİĞİ ilgilendirdiği için konuya dahil olmuş durumda.

2001 yılından itibaren tüm iddiaları kapsamlı olarak araştırıyoruz. Elimizden geldiğince bilgimiz dahilinde tüm mağdurlara 7/24 ücretsiz olarak REHBERLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ veriyoruz. Aynı zamanda MK ULTRA & TELEGRAM GOOGLE MAIL GRUBU’muz (Şu anda 270 mağdur üye bulunuyor), FACEBOOK GRUBUMUZ (Şu anda 1,360 takipçi bulunuyor) ve WHATSAPP LİSTE’miz (Şu anda 35 mağdur üye bulunuyor) üzerinden bu teknolojiye dair güncel haber ve bilgileri ve çözüm önerilerimizi paylaşıyoruz. Mağdurların kendi aralarında tartışabilmelerini ve sohbet etmelerini temin ediyoruz.

Bunun yanı sıra, ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU olarak, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm koruma ürünlerini düzenli olarak araştırıyoruz ve hangi ürün faydalı ise bu ürünlerin ithal iznini alıp mağdurların kullanımına sunmaya çalışıyoruz. Gönül isterdi ki tüm bu koruma ürünlerini, Avukatlık masraflarını ve diğer giderleri kendi bütçemizden karşılayalım ve mağdurların hizmetine bedelsiz olarak sunalım.

Ancak, 2008 yılında Ergenekon Operasyonu başlayınca Grup Sözcümüz İstihbarat Uzmanı Erkut Ersoy dava kapsamında göz altına alındı ve 3 sene 1 hafta Silivri Cezaevinde hapis yatırıldı. Bu dönemde daha önce devletten aldığımız tüm destek ve yardımlar kesildi. Şu anda tek gelir kaynağımız sizlere 5 yıllık araştırma sonucunda sunduğumuz ARŞİV ve VİDEO DVD SETLERİ. Bunun dışında maalesef bir gelir kaynağımız bulunmuyor. Bu kısıtlı bütçemizle de bu ürünleri ve hizmetleri bedelsiz vermemiz imkansız. Ancak, ileride tekrar devlet desteği alırsak ilk işimiz tüm koruma ürünlerini, ölçüm hizmetlerini ve hukuki destekleri bedelsiz olarak sunmak olacaktır.

Fakat, 0539-570-2295 no’lu hattımız size bir telefon kadar yakın. Eğer MK ULTRA & TELEGRAM teknolojisi ve tacizi hakkında bilgi almak, danışmak, çözüm yollarını öğrenmek yada en azından derdinizi paylaşmak isterseniz çekinmeden bizi arayabilirsiniz. MK ULTRA & TELEGRAM konusunda ülkedeki en iyi uzmanlardan biri de Grup Sözcümüz ve aynı zamanda İstihbarat Uzmanı olan Erkut Ersoy beydir. Günün 24 saati, 7 gün ne zaman isterseniz arayıp sorununuzu anlatabilir ve yardım isteyebilirsiniz yada dertleşebilirsiniz. Tabi makul ölçülerde. Günde 10 sefer aramayacağınızı tahmin ediyoruz J

Verilen tüm rehberlik ve danışmanlık hizmeti kesinlikle ücretsizdir.

Ancak takdir edersiniz ki mağdurların herhangi bir profesyonel hizmet alması durumunda, Örneğin,

1.     Avukata Dilekçe yazdırılması, Yada sadece bu konuyu takip edebilmek için Avukat tahsis edilmesi,

2.     Özel Sağlık Kurumunda muayene, ameliyat ve tıbbi hizmet alınması,

3.     Defender ve Jammer gibi elektro manyetik koruma ürünlerinin talep edilmesi yada

4.     Ev/İşyeri/Yazlık gibi mekanlarda Elf/RF dalga frekansı ve radyasyon yoğunluğu ölçümü

gibi kalemler mağdur tarafından karşılanıyor. Bunu henüz grup bütçemizden ücretsiz verebilme imkanına sahip değiliz maalesef. Bunu da dipnot olarak ekleyelim.


Değerli Mağdurlar,

Eğer elektronik koruma ürünleri almadan önce evinizde, işyerinizde yada yazlığınızda elektro manyetik frekans ölçümü yaptırmak ve ortamdaki radyasyon kirliliğini ölçtürtmek isterseniz ÖZEL BÜRO GRUBU olarak mağdurlara bu imkanı da sunuyoruz.

Talep etmeniz halinde, evinize, işyerinize ve yazlığınıza gelerek profesyonel cihazlarımızla frekans/dalga tespitini ve radyasyon kirliliği ölçümünüzü yapabilir ve bu ölçüm değerlerini sizlere e-posta üzerinden hemen gönderebiliriz. Böylece mağdurlar elektronik koruma ürünleri almadan önce temel bir fikir sahibi olabilirler.

Ancak önemle hatırlatırız.

Bu ölçümler mağdurun talebine bağlı olarak özel yapıldığından resmi makamlar nezdinde bir geçerliliği yoktur. Sadece Savcılık yada Mahkeme makamlarına sunacağınız resmi dilekçenizde bu değerleri belirtebilirsiniz. Savcıya veya Mahkemeye vereceğiniz şikayet dilekçenizi destekler mahiyette olması dışında resmi bir geçerliliği yoktur.

Resmi olabilmesi için Savcılık yada Mahkemenin atayacağı bir bilir kişi ekibinin Savcılık yada mahkemenin talimatı üzerine bahsedilen ölçümleri yaparak ilgili Savcılığa yada Mahkemeye sunması gerekiyor. Bu da ancak Savcılık veya Mahkeme kararı ile olur. Savcılık makamının yada Mahkemenin görevlendirmediği herhangi bir kurumun yada grubun yaptığı ölçüm işleminin resmi bir değeri bulunmamaktadır. Bunu da dipnot olarak belirtelim.


ÖZEL BÜRO GRUBU’nun yaptığı ölçümler, sadece mağdurların evinde, iş yerinde yada yazlığında herhangi bir frekans/dalga yoğunluğu ve radyasyon kirliliği olup olmadığı hususunda temel bir fikir sahibi olabilmesini sağlamaktadır. Başka bir işlevi yoktur.

ÖNEMLİ NOT :

1.  Spectrum Analizi Radyasyon Kirliliği Ölçüm İşlemini hem yurt içinde hem de yurt dışında verebiliyoruz.

2.  Yurt içinde, sadece İstanbul ve Ankara illeri için fiyat : 3,500 TL’dir. (Bu fiyata yol + konaklama + yeme içme + hizmet bedeli dahildir)

3.  Yurt içinde, İstanbul ve Ankara dışında kalan iller için fiyat : 5,000 TL’dir. (Bu fiyata yol + konaklama + yeme içme + hizmet bedeli dahildir)

4.  Ölçüm işlemi ödemesi peşin olarak alınır ve ödeme sonrasında ölçümden vazgeçilmesi halinde iade olmaz. Çünkü çok sayıda talep alınıyor ve alınan bu taleplere bağlı olarak ajandamıza her mağdur için en az 1 – 2 günlük iş programı kaydediliyor. Bu nedenle ölçüm işleminin hangi tarihte olacağını mağdurların 1 hafta öncesinden kesinleştirmesi gerekiyor. Gün tespit edildiğinde mağdura kesin ölçüm tarihi için teyid bilgisi SMS yolu ile bildiriliyor.

5.  Eğer ölçüm yaptıracak mağdur, ailesi ile beraber ikamet ediyorsa, hane bireylerinin (Anne, Baba, Eş, Dayı, Hala vs.. akrabalar yada ev arkadaşları gibi) ölçüm işleminden haberdar olması ve onayları gerekiyor. Ölçüm için geldiğimizde eğer hane bireylerinin haberi yoksa ve ölçüm işlemine onay vermezlerse ödenen para iade edilmez. Bu nedenle mağdurlar, eğer aile bireyleri yada arkadaşları ile beraber ikamet ediyorsa mutlak surette Anne-Babalarından, Amca-Dayı gibi akrabalarından, ev arkadaşlarından yada Eşlerinden izin almaları mecburidir. Geldiğimizde herhangi bir kaba – kötü muamele ile karşılaşmayı istemeyiz.

6.  Ölçüm süresi ölçüm yapılan mekana bağlı olarak değişmekle beraber 30 dakika ile 60 dakika arasında değişebilir.

7.  Yurt dışı için ölçüm fiyatı her ülkeye göre değiştiğinden lütfen detaylı bilgi için 0539-570-2295 no’lu hattımızı arayınız.

8.  Ölçüm yapmadan önce mağdurlar için hazırladığımız 24 sorudan oluşan MAĞDUR TANIMA TESTİ’ni de (MTT) doldurmanız gerekiyor. Bu testte yer alan sorular hem mağdurun ailevi yapısını hem psikolojik durumunu hem de yaşadığı travmatik deneyimi anlamamızı sağlayacağı için tüm mağdurların sorulara samimi şekilde cevap vermesi gerekiyor.

9.  Ödemeyi Ziraat Bankası hesap numaramıza yapabilirsiniz. ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 ///  İBAN NO :TR130001000318629404435001 (ERKUT ERSOY adına)

10.                  Ölçüm işlemi için ödeme yaptığınızda yukarıda sayılı hususları kabul etmiş sayılırsınız.MK ULTRA ÇÖZÜM ÜRÜNLERİ (DOSYALAR)